Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

7 minutes ago, Kankkunen said:

Ma to je Lakijeva želja, malo se šalimo ...

E da, izašao raspored takmičenja za EL a niko ni slova da napiše ... može i na tu temu da se opljune :classic_biggrin:

Pa moze.

Raspored je takav da bi i Cska mozda bio negativan posle prvih 7 kola, a ne mi.

Bas je nekako lejm da jedna od slabijih ekipa ima ovakav raspored, maltene zavrsetak snova u top8 u prvih par kola.

 

Potpuno je nejasno ko je osmislio ovaj kalendar. Svakako ne neko previse bistar.

Edited by Losmi17
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Losmi17 said:

Pa moze.

Raspored je takav da bi i Cska mozda bio negativan posle prvih 7 kola, a ne mi.

Bas je nekako lejm da jedna od slabijih ekipa ima ovakav raspored, maltene zavrsetak snova u top8 u prvih par kola.

 

Potpuno je nejasno ko je osmislio ovaj kalendar. Svakako ne neko previse bistar.

Sve stoji ... mada, mogli bi nekog da isprepadamo u gostima, Fener je dosta menjao tim, Makabi pa i Armani zna da krene kilavo.

CSKA i Real u gostima, jbg. 3/4 ne bi bilo tako loše za početak. Žalgiris i Alba kod kuće treba da se dobije, što neće biti lako.

Rosteri još nisu kompletirani pa tumaramo u magli ... mada, zna se ko kosi a ko vodu nosi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ode i Kori zvanicno.

 

KK Crvena zvezda obaveštava javnost da je klub sporazumno raskinuo ugovor sa američkim internacionalcem Korijem Voldenom.

Kori Volden je imao dvogodišnji ugovor sa KK Crvena zvezda,a u drugi evroligaški klub odlazi uz propisano obeštećenje.

KK Crvena zvezda ovom prilikom se zahvaljuje Koriju na svemu što je uradio noseći crveno-beli dres tokom izuzetno teške takmičarske sezone 2020-2021, u kojoj je bio važan deo i imao velike zasluge za tri osvojena trofeja (odigrao 59 zvaničnih utakmica u Evroligi i ABA ligi).

Klub ovom prilikom želi Koriju koji je tokom prošle sezone postao deo crveno-bele porodice, puno zdravlja i sportskih uspeha u nastavku karijere jer je to svojim ponašanjem i ljudskim kvalitetima i zaslužio.

KK Crvena zvezda

Edited by Antizemljaš koji lebdi
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Samo da se zabelezi i prljava kampanja pojedinaca prema Koriju kao da je invalid, sve u cilju huskanja navijaca protiv njegovog ostanka, a sa motivom neplacanja svote koju mu je klub licno obecao. 

 

Srecno Kori! Hvala za sve!

 

@Ulicni basketas Nema nikakvog obestecenja. Sporazumni raskid ugovora. Dakle verovatno je nasao klub koji ga zeli, pa smo se mi prebili za dugovanje prema njemu. Svakako nismo u plusu.

Edited by Hugo Punch
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ulicni basketas said:

Ovo govori da grebemo i za 100 000 € obeštećenja, kako bismo popunili bar deo rupa. Jbg, bilo bi dobro da je ostao, zahvalan je Volden igrač za Radonjićeve rotacije.

Kamo sreće da smo dobili 100k evra keša od ovoga. Prije će biti da se obeštećenje preklopilo sa zaostalim platama.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, quentin said:

Kamo sreće da smo dobili 100k evra keša od ovoga. Prije će biti da se obeštećenje preklopilo sa zaostalim platama.

Ista stvar! Da smo dobili 100k koje bi spičkali na drugi način, morali bi platiti isti iznos (uvećan za troškove postupka) nakon BATovanja.

Link to comment
Share on other sites

Ode i Kori zvanicno.
 
KK Crvena zvezda obaveštava javnost da je klub sporazumno raskinuo ugovor sa američkim internacionalcem Korijem Voldenom.
Kori Volden je imao dvogodišnji ugovor sa KK Crvena zvezda,a u drugi evroligaški klub odlazi uz propisano obeštećenje.
KK Crvena zvezda ovom prilikom se zahvaljuje Koriju na svemu što je uradio noseći crveno-beli dres tokom izuzetno teške takmičarske sezone 2020-2021, u kojoj je bio važan deo i imao velike zasluge za tri osvojena trofeja (odigrao 59 zvaničnih utakmica u Evroligi i ABA ligi).
Klub ovom prilikom želi Koriju koji je tokom prošle sezone postao deo crveno-bele porodice, puno zdravlja i sportskih uspeha u nastavku karijere jer je to svojim ponašanjem i ljudskim kvalitetima i zaslužio.
KK Crvena zvezda
Dosta čudna odluka...osim ako ta njegova povreda leđa nije ozbiljnija. U tom slučaju ne verujem da bi on prihvatio sporazumni raskid. Jer videli smo da do sada svi ti ugovori 1+1 uvek igračima "idu na vodenicu".
Ako to nije slučaj, po meni nije dobar potez uprave jer je dečko katastrofalno upotrebljavan, gde je igrao nešto što mu prirodno ne leži i to u sistemu bez sistema (vidi pod SO). On je baš uvek pokazivao želju i radio sve što se od njega traži. Nije izigravao zvezdu ni kad je sam nosio ekipu nekih mesec dana. Po meni baš šteta, mislim da će ove godine da ekspodira i na evroligaškom nivou, nažalost to neće biti kod nas. Neka mu je sa srećom.



Sent from my SM-N985F using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, John Dies at the End said:

Gde su insajderi da potvrde da su dugovi iz prethodne sezone prema igracima isplaceni

 

 

 

(kakav sklop rečenice :classic_laugh: )

 

Bolje je pitanje da li je poznato kolika su nam dugovanja nakon zavrsene sezone, proslog leta cifra je otisla na 7 miliona. 
Jos malo pa ce Covic da nas vrati na 2011

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Liska Manjina said:

Ista stvar! Da smo dobili 100k koje bi spičkali na drugi način, morali bi platiti isti iznos (uvećan za troškove postupka) nakon BATovanja.

Naravno, ali ja sam mislio da bi bilo dobro da smo dobili keš, jer bi to značilo da mu nismo dugovali plate. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kankkunen said:

Ma to je Lakijeva želja, malo se šalimo ...

E da, izašao raspored takmičenja za EL a niko ni slova da napiše ... može i na tu temu da se opljune :classic_biggrin:

 

lakijeva želja jerebko? da mi daš da napravim na brzinu spisak igrača koji su dijametralno suprotni lakijevim nazorima ove lepe igre, jerebko bi verovatno bio u top3 (a da su dobri, razume se)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, oubrevo. said:

 

lakijeva želja jerebko? da mi daš da napravim na brzinu spisak igrača koji su dijametralno suprotni lakijevim nazorima ove lepe igre, jerebko bi verovatno bio u top3 (a da su dobri, razume se)

Verovao ili ne, i ja sam bio iznenađen.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Maverick88 said:

Ja sam za Woldena napisao jos pre 5-6 dana kada su ga svi stavljali u roster da nema potrebe da ga stavljate u tim,i da nece oststi,ako ga niko ne uzme a trebao je Bajern da ce biti sporazumni raskid.

Kaži ti nama ima li potrebe da se Noko stavlja u rostere?

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...