Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

5 hours ago, Hugo Punch said:

Izvadi deda ponekad, ali to bude uvek kada je bitno.

 

Polufinale ABA, finale kupa.

 

Čovek je hladan kao špricer, igra istim izrazom lica uvek, ne paniči nikad. Trebaju nam takvi.

I, ne računajući Uskokovića, najslabiji nas igrač u finalu ABA, a nije ništa bolji bio ni u KLS.

 

Gotovim ja Dedu ali čisto da budemo objektivni do kraja

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Laki21 said:

 

Statistika završene sezone 21/22:

 

Marko Simonović 21.2 MPG

Tako je. U ovome bas i lezi bojazan, ako volsebno ne bude 'Simone poludi'. Ako bude izigravao Keselja, no problems... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Gudura said:

Hmmm Jerebko kao 4/5 opcija, ja bih bio vise nego zadovoljan

Čovek je čisti šuter, verujem da 5 ne bi igrao ni da ga stave u petorku sa 4 juniora.

 

Čovek je 10 godina igrao NBA i sad uzeo masne pare Rusima. Sumnajm da mu je dečački san da obuče naš dres, a para nemamo da ga privučemo na taj način

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, John Dies at the End said:

Gde su insajderi da potvrde da su dugovi iz prethodne sezone prema igracima isplaceni

 

 

 

(kakav sklop rečenice :classic_laugh: )

 

Ni blizu. Bili su isplaceni leta 2018 zalaganjem sponzorskih ugovora kod banaka. 2019 smo se kurcili sa Gistom i invalidom Braunom, a Sale Obradovic nam je jebo milu majku prosle sezone. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nakon Saše Bonusa...osta samo spaljena zemlja, zatrovani potoci i ptice koje ne pevaju.

A on i dalje ljut, ladi jaja i čeka u busiji ka'će naredni trofej da potražuje zasluženo. Jadan Čović šta mu rade.

 

Ako ne zadržimo Nnoka i eventualno opravljenog Woldena ulazimo u ozbiljnu agoniju kompletiranja rostera kada su već sve zrele kruške popadale. Sumnjam da će u takvoj situaciji Radonja previše rizikovati sa mačkama preko bare pa nam verovatno sleduju bek i centar iz ranga debeli Cirbes i zdepasti Regland.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

celava prevara gori od rio tinta, vecu pustos ostavlja iza sabe. ali nije on sam potpisao ugovor sa sobom, a za to vreme radonja sedeo slobodan u svom stanu na vracaru i setao tasmajdanom.

Edited by Haggard
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Taj isti Saša je ispalio Monako da bi došao kod nas. Imao je ugovor za sledeću sezonu i iz istog je izašao jednostranim raskidom. Najlakše je frljakati se tuđim parama i opraštati ih. Ne bi ste verovali, ali ima ljudi koji žive od toga, i ne samo oni već njihove porodice.

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja nemam problem sa Sasinom platom. Kazem da nam je jebo milu majku selekcijom ekipe.

 

EDIT: NIkad ne treba oprastati platu, ugovorena plata je nesto sto si zasluzio a klub niko ne bije po usima da isti potpisuje. Medjutim, nije Sasa bas ispao korektan, oni zahtevi za bonuse za kup kao i tuzba manje od mesec dana nakon raskida... cemu to?

Edited by Hugo Punch
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam zašto u svakoj od kombinacija stavljate Uskokovića na mesto trećeg pleja. Dečko je pokazao da se na njega ne može osloniti u važnim mečevima, pa sam siguran da ga Dejo neće uvrstiti u 12, možda bude pored terena u 15, ali on više nije junior, ima 22 godine i trebalo bi da nadje sebi neki Borac, Split, ili Dinamik. Za više stvarno nije. Jeste da nam je to deficitarna pozicija, ali Uskoković definitivno nije zalog za budućnost. Probali smo sa njim i videli da ne ide. Kondicije bez, u odbrani muva bez glave, u napadu najčešće tapka oko polovine i traži kome da uvali loptu. To mogu i ja sa mojih 43.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ulicni basketas said:

Ne znam zašto u svakoj od kombinacija stavljate Uskokovića na mesto trećeg pleja. Dečko je pokazao da se na njega ne može osloniti u važnim mečevima, pa sam siguran da ga Dejo neće uvrstiti u 12, možda bude pored terena u 15, ali on više nije junior, ima 22 godine i trebalo bi da nadje sebi neki Borac, Split, ili Dinamik. Za više stvarno nije. Jeste da nam je to deficitarna pozicija, ali Uskoković definitivno nije zalog za budućnost. Probali smo sa njim i videli da ne ide. Kondicije bez, u odbrani muva bez glave, u napadu najčešće tapka oko polovine i traži kome da uvali loptu. To mogu i ja sa mojih 43.

Kako je stanje u klubu Uskokovica polako sa treceg pleja prebaciti na drugog.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...