Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Vidim da je hurtel potpisao za real. Znaci li to da su idustali od NWG? Dao bi mu ozbiljnu lovu i bio temelj na kojem bih gradio tim
Kako nisi čuo da dobro obavešteni izvori iz suprotnog tabora imaju proverenu inforđaciju da smo mu ponudili 3 mil. [emoji23][emoji23][emoji23]

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Zvezdinho said:

Ja bi na mestu Lojda kad sakupimo neki dinar pokusao sa ovim likom ako ne zabode neki NBA ugovor. Dobro on moze na SF, a Dobric na SG. Da se vratimo malo na temu:classic_tongue:

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Ignas_Brazdeikis

 

 

 

lik je SF i retko spusta loptu na parket. odbrana nije dobra (cak ni kao dobriceva).. ima meku ruku, to je to. 

 

ali najvaznije od svega je - da li zaista zelis igraca koji ima istetovirano svoje prezime u velicini fonta 72,preko celih grudi? 

 

D9jqjY_XoAY78f1.jpg

 

knicks fanovi su se zavitlavali kako iggy samo pocepa majicu kad treba da se predstavi nekome. 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ridji said:

Ajde ne sramoti se vise, za poslednje 2 godine ispljuvao si i izvredjao vise Zvezdinih bivsih igraca, pa i trenera, nego sto ima smisla.
Je l Bjelica jaje ili ce da bude kad potpise sinoc ili jutros?

Sta nije istina u vezi Jovica? 

Kad je bio zdrav nije hteo da predje kod nas, sada kada ce biti out 7 Nedelja sada se odjednom setio e pa nije ni ta Zvezda tako losa. Sto se tice Bjelice naravno da je jaje uzimajuci u obzir njegove prethodne izjave u vezi Zvezde kako mu je ona pruzila sve pa mi sa te strane malo nije jasno kako je presao preko svega.Sportski pozdrav. Uvek mi je bilo smesno kada se potresate na uvrede igraca kao da ste tinejdzeri 😂

Sto se tice vredjanja u razdoblju od dve godine pa malo ih je bilo obradovic,lojd,simonovic,gist i stimac tako da si i ovo fulao

Edited by Mile1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

cekaj, jel potpisao za g. branka ili ne?

menja se situacija kao za avramovica,micova i riversa.Za Riversa bi trebalo da bude objavljeno za 4-5 dana i zvanicno.

 

Edited by Mile1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mile1 said:

jeste kao avramovic,micov i rivers.Za Riversa bi trebalo da bude objavljeno za 4-5 dana i zvanicno.

 

Pa zar ih nije odbio?

I sta ce biti ako se to ne desi ovo sto si napisao?

Pojela macka rep?

Ako se ne desi da se lepo izvinis ovde.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Radonja said:

Pa zar ih nije odbio?

I sta ce biti ako se to ne desi ovo sto si napisao?

Pojela macka rep?

Ako se ne desi da se lepo izvinis ovde.

nece biti ni prvi ni poslednji insajder koji je pogresio.Rwd,Veteran,Daba,Kum Zorzo isto su imali promasaja koliko hoces pa nisu nesto kritikovani

Mogu da ti napisem i zagonetku da bude zanimljivije.Maverick je isto juce potvrdio za Bjelicu kao i jos jedan clan foruma tako da mani me tih prica.Imam pametnija posla nego da lozim ljude ovde

Edited by Mile1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Mile1 said:

jeste kao avramovic,micov i rivers.Za Riversa bi trebalo da bude objavljeno za 4-5 dana i zvanicno.

 

Iskreno, tu malokrvnu mrtvu ekipu sa Avramovicem, Riversom, Bjelicom i Panterom cemo da prebijemo bez vecih problema, tako da ne bih imao nista protiv. 
 

Ali i dalje tvrdim da je to glupost koja se kosi za zdravim razumom i da Bjelica nece doci kod njih.

Link to comment
Share on other sites

Bravo za klub! I veliko hvala Ogiju na vernosti! Da mu se da puno poverenje u nastupajucoj sezoni i da bude jedan od 2,3 glavna igraca! Decko zasluzuje svako dobro i odresene ruke👏👏👏👏

 

Edited by Gudura
  • Like 4
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...