Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

48 minutes ago, Gudura said:

Braco, evo potpisujem sada, a posto numem da se samokvotujem, neka neko zapamti:

Usracemo ih najstrasnije sledece sezone😎

Karma is a bitch, a ovo izivljavanje jednostavno ne moze dobro po njih da se zavrsi.Vidimo se na Kalisu u junu 2022.😀

 

Just now, Николица said:

 

Из твојих уста у Божије уши...😁

Link to comment
Share on other sites

Obradovica pre svega treba da je sramota sto je pristao na ovo pod stare dane, da daje legitimitet Psihu sve uz prodavanje price o ljubavi i slikanjem sa raspevanim Kofercetom, aka Misa Banana. Ocekujem i neko celivanje Vodje a mozda i ucesce u kampanji.  Trener 'stvaraoc' dovodi igrace za milione eura za cipiripi kup u zemlji gde ljudi rade za 500e u najboljem slucaju u proseku, vrbuju se nasi bivsi i sadasnji igraci u sred kvalifikacija. Prave navijace je sigurno sramota bar malo, znam da bi mene bilo na njihovom mestu.

Edited by Cavani
  • Like 9
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mene interesuje na koliko adresa je Partizan poslao ponude koje se neodbijanu a ispusio pride. Kako stvari stoje spisak nije kratak. A ovamo medijski predstavljaju tzv.efekat sprzene zemlje... Orice se tokom sezone Neka _ _ _ _ sad  bip bip Partizan. Na dresu moze bas to da im pise sponzor Bip bip ..

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Laki21 said:

 

Tko je autor proročanskih reči?

 

BTW, kolika je cifra za Zeka, je li objavio neko pouzdan?

Verovatno standaran paket od tri milke za dve god. Ujednaceni ugovori, nece Zeljko nemire u svlacionici.

  • Like 8
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da ćemo uskoro znati na čemu smo sa Nokom i Voldenom, takodje voleo bih da se nastavi saradnja sa obojicom. U tom slučaju ostaje da rešimo, barem do sredine avgusta, još dva igrača, ili tri u zavisnosti kako Radonjić procenjuju buduću saradnju za Kuzmicem. Ukoliko Dejo smatra Kuzmica upotrebljivim i ukoliko se Jovic vrati kući onda nam zapravo ostaje još jedno ime, rekao bih neka kvalitetna dvojka.

Time bismo mogli da obezbedimo roster koji će možda po ceni biti sličnog ranga kao CedOlimpija ali uz Radonjića kao trenera i šampionski karakter koji imamo bili bismo konkurentniji i nama bih dao prednost. Partizan će definitivno biti glavni favorit na papiru, iako još ne znamo kako će do kraja sklopiti ekipu ali za očekivati je da bude u istom stilu kao sto su počeli. 
Nama bi svakako najveća snaga trebalo da bude Radonjić, njegovo poznavanje kluba, poznavanje načina rada i funkcionisanja, poznavanje velikog broja igrača, njegovo trenersko umeće i sposobnost da pobedjuje mnogo skuplje i individualno jače ekipe. Činio je to ogroman broj puta u EL, u jednoj sezoni više nego većina trenera sa ovih prostora tokom čitavih karijera, tako da nema razloga ne biti optimistican.

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gudura said:

Braco, evo potpisujem sada, a posto numem da se samokvotujem, neka neko zapamti:

Usracemo ih najstrasnije sledece sezone😎

Karma is a bitch, a ovo izivljavanje jednostavno ne moze dobro po njih da se zavrsi.Vidimo se na Kalisu u junu 2022.😀

Ovo je u fazonu kao kad gostujemo CSKA, pa neko napiše "imam osećaj da dobijamo", pa ako pobedimo ide taj samoquote, a kad dobijemo po pički onda nikom ništa : D

Ništa protiv tebe i optimizma...svi se nadamo i verujemo da će biti tako, iako nismo napisali, ali realnost obično nije holivudski režirana sa srećnim krajem. Nekad bude South Park...npr razguze nas 3:0 u finalu sa prosečno 30 razlike : ) 

Volimo da maštamo i najlepša ciganska bajka bi bila da osvojimo dogodine sve što može, ali to se neće desiti jer mi verujemo i zamišljamo, već će mnogo faktora uticati, kao i na sve drugo u svim sferama života. 

 

Kao npr, ostavi te riba i ti kažeš sebi "ma, za godinu dana će se vratiti i moliti me da se pomirimo", a u realnosti ona za godinu dana se ne seća ni kako se zoveš, ima boljeg frajera, živi najbolje ikad : D 

 

Ili "ma videćete kad Lipovij da trojku za titulu, nema veze što mu se svi odmiču 3 metra otkad je došao".

 

Te happy end priče se dese jednom u 100 puta. Neka namesti crveno-beli Bog da se desi baš sledeće sezone, pa da bace ovi još desetina miliona ili sastavljaju UPPR. 

  • Like 9
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Malo dostojanstva u upisima vecine ne bi skodilo,znamo kako ovde sve funkcionise,nema razloga za cudjenje,upravo zbog ovoga sto se trenutno desava,zadnje 2 sezone u kosarci i fudbalu slabije pratim,treba da se neko nervira oko sporta gde ga je politika skroz okupirala i kako oni kazu,bice tako.Na primeru komsija i njihove amnezije koja je odjednom nastala za prethodnih 5 godina,najbolje se moze videti zasto onaj vlada i vladace.Spremite se za mnogo ruzne i odvratne scene iz pionira kad budemo domacini,od cutanja kupljene tribine do nenormalno velikog broja tkz. "Patrola" pioniru da biju ko bude pomislio da krene da skandira.Licemerni stop,i bez odgovaranja likovima kao sto su kuper ili ovi sto su iznenada izmileli iz rupa kao kendrik ili kronos.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Što se tiče skandiranja.... Ako Čović bude hteo da se skandira, tako će i biti. Bar što se tiče ABA tekmi. 

 

Ako su udarili na njega, sve će on to organizovati, a onda na TV-u će se pravdati da ne treba tako, ipak država daje pare bla bla...i sledeći put još jače. Mislim da, ako je i hteo da se povuče sa mesta predsednika, sad očekujem promenu odluke, jer on za ovakve stvari živi i sujeta mu ne dozvoljava da se samo skloni. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Što se tiče skandiranja.... Ako Čović bude hteo da se skandira, tako će i biti. Bar što se tiče ABA tekmi. 

 

Ako su udarili na njega, sve će on to organizovati, a onda na TV-u će se pravdati da ne treba tako, ipak država daje pare bla bla...i sledeći put još jače. Mislim da, ako je i hteo da se povuče sa mesta predsednika, sad očekujem promenu odluke, jer on za ovakve stvari živi i sujeta mu ne dozvoljava da se samo skloni. 

Mozda,ako osete da ce biti tako,sklonice ga sa mesta predsednika,i ne,ne prihvatam tezu kako je on jaci od ovog na vlasti ili moze barem da se nosi sa njim.

Edited by Gaga
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Potrebno nam je svima malo vise samokritike. Sve sto se u klubu desavalo nakon odlaska DR nema veze sa zivotom. Gomila bacenih para bez ikakvog sistema, urusavanje mladjih kategorija, besmislenost FMP-a, dovodjenje polu igraca koji nicemu ne sluze. Prosle sezone nemamo pare za Pengosa, a onda potrosimo pun kofer para za Simonovica, Hola i Rita koji ne znaju ni gde su bili ni sta su radili protekle sezone. Umesto da roster popunjavamo sa Uskokovicem, Radanovim, Djordjevicem, Lazarevicem ili bilo kojim drugim igracem, a da stranci budu pravi igraci, a ne neki bezveznjakovici.

 

Sad opet nemamo para, ali  cemo da pljunemo Simonovicu jednu stotku da bleji jos godinu dana. Onomad Keselj i sin... to su sve stvari koje vise brinu od Ostojinog Armanija. Jedina pozitivna stvar je trener i to je prilicno veliki splet srecnih okolnosti. 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Što se tiče skandiranja.... Ako Čović bude hteo da se skandira, tako će i biti. Bar što se tiče ABA tekmi. 
 
Ako su udarili na njega, sve će on to organizovati, a onda na TV-u će se pravdati da ne treba tako, ipak država daje pare bla bla...i sledeći put još jače. Mislim da, ako je i hteo da se povuče sa mesta predsednika, sad očekujem promenu odluke, jer on za ovakve stvari živi i sujeta mu ne dozvoljava da se samo skloni. 
Skandiranje nema veze sa Čovićem, prvi put u punom Pioniru ako/kad nas Partizan dobije i krene nezadovoljstvo, krenuće i lavina. Kad Pionir eksplodira biće mu kasno, a tada ni 100 miliona neće da mu izvadi stvar.
Infantilni Psiho se zajebao ako je mislio da bes projektuje ka Čoviću ako ovaj uopšte bude tu.
Ovo što je sam rekao Partizan je dobio malo više od Zvezde se ispostavilo da je to malo mnogo više.
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Misterija Organizma said:

Koliko god novca da imamo, ne mogu da shvatim ostajanje Simona. Pa možemo valjda da iskopamo nekog klinca na toj poziciji , videli smo na šta liči Simon u finišu sezone, tako da to je naš veliki problem a ne ovo razbacivanje preko puta.

Ne vjerujem da Radonjić vidi nešto igračko u njemu, vjerovatno mu je bitniji za svlačionicu.

Cijenim da će on i Laza da zavode disciplinu kad krenu plate da kasne. Good cop - bad cop varijanta.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Profesor said:

Potrebno nam je svima malo vise samokritike. Sve sto se u klubu desavalo nakon odlaska DR nema veze sa zivotom. Gomila bacenih para bez ikakvog sistema, urusavanje mladjih kategorija, besmislenost FMP-a, dovodjenje polu igraca koji nicemu ne sluze. Prosle sezone nemamo pare za Pengosa, a onda potrosimo pun kofer para za Simonovica, Hola i Rita koji ne znaju ni gde su bili ni sta su radili protekle sezone. Umesto da roster popunjavamo sa Uskokovicem, Radanovim, Djordjevicem, Lazarevicem ili bilo kojim drugim igracem, a da stranci budu pravi igraci, a ne neki bezveznjakovici.

 

Sad opet nemamo para, ali  cemo da pljunemo Simonovicu jednu stotku da bleji jos godinu dana. Onomad Keselj i sin... to su sve stvari koje vise brinu od Ostojinog Armanija. Jedina pozitivna stvar je trener i to je prilicno veliki splet srecnih okolnosti. 

Ovo ja pricam godinama i nazivaju me zamisli sad Radonjicevim botom. Prvu stvar koju si zaboravio jeste Alimpijevic,a druga jos bitnija da smo se vezali za FMP kao majka za novorodjeno dete i da smo gurali nepotrebno dosta igraca iz FMP-a koji vecina daj Boze da su za Iraklis. Ta bahatost nas sad kosta ovoga sto nam se dogadja.

 

Nekada je DR pravio od domacih igraca vedete, pa se pricalo kako ga usrala generacija pa sad je od Kobre za manje od polasezone napravio mozda i naseg najboljeg reprezentativca u ovom usranom prozoru.

 

Na sve to onda ide bahacenje sa izlupinama koje je vreme pregazilo i nagomilovanje stranaca sa jednom godinom u ugovoru, kod partizana trenutno ni ovi top igraci ne dolaze na godinu dana.  

 

Ono sto jedino raduje trenutno da Covic najbolje radi iz pozicije kad je sateran u cosak, mene samo brine cinjenica da ove price koje kruze godinama kako je oterao batu a veze sa mozgom nemaju i na nivou su price Srbija do Tokija..nam se ne obije o glavu, jer je Covic svasta do sad uradio i niko mu ziv ne bi zamerio da se situacija promeni.

 

Da ne idem o sinu, placanju dva kluba, stvaranje presije sa svima u regionu...mi smo isli dotle da smo sinu davali ko zna kolike pare da igra u FMP-u i cim je izasao iz ugovora vise mu se ne igra jer ga FMP ne moze vise placati tj i nije dug ni godina.

 

Sam potpis Radonje na godinu dana i Zoca na tri govori dosta toga, da li cemo mi uci u EL ako budemo prvi ili u finalu a KKP osvoji EC, mislim da nema sanse...nece Covic licno izaci i reci jbga dogovorili smo se daigraju EL, eto idu izbori pa mora pickousti da dobije jer je vec ulozio u Sapica, laznu opoziciju na politickoj pa i kosarkaskoj sceni.

 

Nama je da izbokusjemo fer borbu i da imamo bar konkurentan tim za EL jer ovo sad izgleda mizerno, a verujem da ce nam dati dovoljno da ne boli...jedino sto nam ostaje jeste da verujemo u Radonju i nas sistem...a nadam se da ce da se zaori nesto na tribini mada u realnosti sanse da se to desi vise od jednom je jako mala i tada ce se vratiti i grupa na ABA da ''pomogne'' u borbi protiv zlog Zelimira, jedinog Srbina koji je imao muda da se ''bori'' protiv Turske na njihovom terenu..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Dropkick Murphys said:

Ovo je u fazonu kao kad gostujemo CSKA, pa neko napiše "imam osećaj da dobijamo", pa ako pobedimo ide taj samoquote, a kad dobijemo po pički onda nikom ništa : D

Ništa protiv tebe i optimizma...svi se nadamo i verujemo da će biti tako, iako nismo napisali, ali realnost obično nije holivudski režirana sa srećnim krajem. Nekad bude South Park...npr razguze nas 3:0 u finalu sa prosečno 30 razlike : ) 

Volimo da maštamo i najlepša ciganska bajka bi bila da osvojimo dogodine sve što može, ali to se neće desiti jer mi verujemo i zamišljamo, već će mnogo faktora uticati, kao i na sve drugo u svim sferama života. 

 

Kao npr, ostavi te riba i ti kažeš sebi "ma, za godinu dana će se vratiti i moliti me da se pomirimo", a u realnosti ona za godinu dana se ne seća ni kako se zoveš, ima boljeg frajera, živi najbolje ikad : D 

 

Ili "ma videćete kad Lipovij da trojku za titulu, nema veze što mu se svi odmiču 3 metra otkad je došao".

 

Te happy end priče se dese jednom u 100 puta. Neka namesti crveno-beli Bog da se desi baš sledeće sezone, pa da bace ovi još desetina miliona ili sastavljaju UPPR. 

 

 

Druze, ne mislim ja ovo toliko zbog njihove karme, vec vise verujem u nas kontinuitet, nasu osnovicu, nasa pojacanja, koja ne deluju spektakularno za sad, ali ce timski doneti puno (a verujem da glavno tek sledi) i pre svega u naseg trenera, koji ocigledno zna sa nasom ekipom, makar na regionalnom nivou.

S druge strane, ti milionerski instant projekti obicno ne zazive, makar ne u prvoj sezoni (Virtus osta bez EL, Barsa bez titule EL...), za sta su ove ekipe i formirane uz ogromna ulaganja. Jesu uzeli domace titule, ali za razliku od lige koju mi igramo, titule u takmicarskom smislu ne donose nista, sem prestiza u svom dvoristu. Komsije pre svega nemaju kvalitetnu domacu osnovicu, a bez nje gomila skupih pojacanja ce tesko da klikne, pogotovu sto je ovo jedan politicki, nikako sportski projekat na zdravim osnovama.

Zato i verujem, i nije ovo nikakvo samobodrenje pred slavnu pogibiju😀

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Devil In My Pants said:

 

 

Nekada je DR pravio od domacih igraca vedete, pa se pricalo kako ga usrala generacija pa sad je od Kobre za manje od polasezone napravio mozda i naseg najboljeg reprezentativca u ovom usranom prozoru.

 

 

zaista misliš da bilo koji trener može da napravi igrača, tj da ga unapredi za pola sezone?

to je naravno nemoguće.

 

understatement je reći da ne ljubim dobrića ali njegove igre su proizvod kontinuiteta u njegovom radu na sebi, gde su treneri svakako pomagali, tako što su mu davali manju ili veću šansu, verovatno sugerisali određene stvari i na kraju ga stavili tj radonja ga je stavio u određenu poziciju i sa ovlađćenjima koja su taman za dobrića 2021.

 

nisu igrači neki plastelin koji trener oblikuje kako mu je volja i gde sve zavisi od trenerovih umešnih ruku. pogotovo nakon neke 21-22 godine, tada igrač već i sam zna šta treba da koriguje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Misterija Organizma said:

Koliko god novca da imamo, ne mogu da shvatim ostajanje Simona. Pa možemo valjda da iskopamo nekog klinca na toj poziciji , videli smo na šta liči Simon u finišu sezone, tako da to je naš veliki problem a ne ovo razbacivanje preko puta.

Ako baš gledamo na šta liči Simon onda mora da priznamo da je fizički spremniji od 90% ekipe tako da bi onda morali da otozštamo na veliko.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, oubrevo. said:

 

zaista misliš da bilo koji trener može da napravi igrača, tj da ga unapredi za pola sezone?

to je naravno nemoguće.

 

understatement je reći da ne ljubim dobrića ali njegove igre su proizvod kontinuiteta u njegovom radu na sebi, gde su treneri svakako pomagali, tako što su mu davali manju ili veću šansu, verovatno sugerisali određene stvari i na kraju ga stavili tj radonja ga je stavio u određenu poziciju i sa ovlađćenjima koja su taman za dobrića 2021.

 

nisu igrači neki plastelin koji trener oblikuje kako mu je volja i gde sve zavisi od trenerovih umešnih ruku. pogotovo nakon neke 21-22 godine, tada igrač već i sam zna šta treba da koriguje.

Sumnjam da si nekad trenirao kosarku..sigzran sam da biJokic isto prosao u svakom drugom NBA klubu..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...