Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

27 minutes ago, oubrevo. said:

 

kenjas realno. 

 

poslednji egal roster zvezde i partizana je onaj kada je radonja stavio tacku na crnobeli svet a cova artikulisao u copy. nakon toga ti nije smetalo jer je zvezda sampion, kao sto ni njima ne smeta jer su sampioni kojima duguju halu i licencu. 

 

sutra da dodje not milko bjelica, pevao bi bozicne pesme. 

Lejup from d midzet je isto bilo egal, kad je Tomic omlatio slatkorecivog Italijana sa Felipeom i Borisom, kao i sledeca kad su osvojili tripletu. U zavezane ruke i noge veruju samo mala deca.

 

  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Sta je tu je. Treba biti realan. U nas su sipali dobre pare nekoliko godina i nismo nista napravili, sad je red na Partizan. Jesu ove ogromne cifre ali ocigledno si to neki dogovori iz vrha drzave i to je bilo jasno cim se Obradovic vratio... na stranu ljubav i sve ali on ce prvi da dobije par miliona za ugovor 

  • Love 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Kad sam video vest nisam mogao da verujem.Jer je toliko bilo neverovatno bas tamo da zavrsi i jos posle opake sezone u Armaniju(jos je ih je odbijao za produzenje ugovra).

Panter je dobar igrac.Ali on je divljak i moze da prodje u Armaniju gde je tim pun kvaliteta gde on moze da udje i ako ide ide a ako ne...

Secamo se kako je dosao kod nas posle epizode u Olimpijakosu gde je imao sut iz igre oko 20%.

I nadam se da ce tako biti i u Partizanu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, StiviKivi said:

Eej drugari! U ovom ludilu oko pantera... Šta bi sa Rakočevim tvitom? Nisam ispratio lepo? El bilo nekog demanta ili? 

Procitaj moj post na quote tog posta :smiley2:

 

Panter je dosao u Partizan, da on bude proglasen krivim ako kola krenu nizbrdo, jer on je divljak a Obradovic voli da se zatamni kad neki igrac gresi ili ne igra onako kako on zeli. Tako da je to ustvari plan i izgovor ako ne bude sve islo kao zacrtano. 3miliona je mala cifra za tako nesto.

Edited by Tomiprunet
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vepar said:

Sta je tu je. Treba biti realan. U nas su sipali dobre pare nekoliko godina i nismo nista napravili, sad je red na Partizan. Jesu ove ogromne cifre ali ocigledno si to neki dogovori iz vrha drzave i to je bilo jasno cim se Obradovic vratio... na stranu ljubav i sve ali on ce prvi da dobije par miliona za ugovor 


Toliko su sipali da smo mogli da damo jednom Parahovskom 1,1 milion dolara za dve sezone i dovedemo Trinkijerija.

 

Svašta trpi ovaj forum.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Tomiprunet said:

Procitaj moj post na quote tog posta :smiley2:

 

Panter je dosao u Partizan, da on bude proglasen krivim ako kola krenu nizbrdo, jer on je divljak a Obradovic voli da se zatamni kad neki igrac gresi ili ne igra onako kako on zeli. Tako da je to ustvari plan i izgovor ako ne bude sve islo kao zacrtano. 3miliona je mala cifra za tako nesto.

Pa jasno mi je da je taj došao pre par nedelja ali me zanima da li ovo uopšte ima veze sa našim KK? Ovo između Rakoča i Dozeta. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vepar said:

Sta je tu je. Treba biti realan. U nas su sipali dobre pare nekoliko godina i nismo nista napravili, sad je red na Partizan. Jesu ove ogromne cifre ali ocigledno si to neki dogovori iz vrha drzave i to je bilo jasno cim se Obradovic vratio... na stranu ljubav i sve ali on ce prvi da dobije par miliona za ugovor 

Bolje je nekad ne napisati ništa.

 

Sve vreme je na redu Partizan. Nikad oni nisu bili bez para kao mi pre 10 godina.

 

Ovo sad je zločin.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

radonjic makar ima priliku da zaradi onaj dejo madjija nick koji mu je avansno dodeljen 

 

mada mi je malko krivo sto je propustena prilika za duel obradovic vs obradovic, kao kramer protiv kramera. 

 

pa da se zalimo kako nas obradovic nema para ni za kosu : (

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vepar said:

Sta je tu je. Treba biti realan. U nas su sipali dobre pare nekoliko godina i nismo nista napravili, sad je red na Partizan. Jesu ove ogromne cifre ali ocigledno si to neki dogovori iz vrha drzave i to je bilo jasno cim se Obradovic vratio... na stranu ljubav i sve ali on ce prvi da dobije par miliona za ugovor 

Neverovatno. Znaci KKP nije dobijao pare sve te godine i nije imao priblizan budzet nasem. Sve vreme je KKCZ ucesnik EL i EC jedne godine, a oni??? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Inbox said:

Neverovatno. Znaci KKP nije dobijao pare sve te godine i nije imao priblizan budzet nasem. Sve vreme je KKCZ ucesnik EL i EC jedne godine, a oni??? 

 

Baš mi se ne sviđa taj narativ Zvezda učesnik EL, Partizan EC i sedmi u ABA.

Nisam video da se iko bunio kad se promenila situacija da Partizan sa F4 ekipe spadne na ovo pre Žoca, a da Zvezda od pretposlednje u ABA za dve godine bude u vrhu što se tiče budžeta u regionu. 

 

Toliko je dobar deo ljudi (ne mislim isključivo na ovaj forum) zaslepljen tom čiji je budžet jači pričom gde licemerje izbija iz svakog posta. Kod Partizanovaca koji se sad smeju Zvezdi, Čoviću(wtf) i likuju, te im više nije mrsko da prate sns naprdnjački klub, ali i kod Zvezdaša kojima je naprasno sada Vučko kriv i koji kreću da kmeče na državu što ponovo ulaže u najveći košarkaški klub u Srbiji. 

 

Još se ubacuju priče oko izbora kao da 20k navijača može nešto da utiče i to jedno 50% njih su podržavaoci Levijanatana, ratnih zločinaca i upravo te šešeljolike politike, a zna se i da su te "navijačke" tribine potplaćene da ćute. Ako se u njih uzdamo za promenu vlasti, džabe se krečilo. 

 

Kao što se već i pisalo, svakog dana se iznose milioni novca građana ove zemlje u džepove odabranih, a ljudi žive svesni toga, pola članova ovog foruma vidi oko sebe mutne radnje svaki dan. I sada treba da se pokrene revolucija jer je najbolji evropski trener dobio veliki budžet. Aham. To da li Partizan i Zvezda dobiju 5 ili 10 miliona neće uticati na vaš svakodnevni život u većoj meri nego što utiču radnje hijena sa vrha. Pa običan klinja iz opštine Palilula je jednu Nokovu platu dobio na svadbi. I desilo se - ništa. 

 

Al eto, nisam očekivao baš ovoliko i mislim da zaista jeste prevelik novac za Pantera, iako je došao Željko. Nemaju sada grobari više razloga da kukaju, palo je u vodu sve što se pričalo o ugnjetavanju dok je Vučko tu. Imaće dobar tim, došao je Žoc, ABA liga će biti mnogo praćenija, ali i mi smo učesnici EL, imaćemo neki ok tim i treba da probamo da ih dobijemo. Eventualna pobeda sada kad su jači će biti mnogo slađa nego ona sa Ratkovicom, Vrapcem i ostalim majstorima košarke. 

  • Like 2
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

kkp posle F4 je imao sa Jovanovicem ogroman budzet, dosta veci nego u Dulo eri. Zvezda je usla u EL sa Dejom kao trenerom iz Buducnosti...Rakocem,Suboticem i ostalim sranjima..evo lud sam, ali objasniti ovoliki budzet, dugovanja kkp i sta se tu desava ne moze Kembridz i Oxford...a ne Ostoja Mijailovic. Sramno da od jednog coveka i usranih izbora zavisi ko i koliko ce dobiti novaca....ne bi me cudilo da se i Covic povuce, prosto su mu vezane ruke i stavljena cigla u ruke kao srecan poklon...

 

Panter je samo pocetak svog ovog sranja koje nailazi...sad Cova nek ide i nek gostuje kod Sarape, nabijem njega i celu tu sns sektu. Eno fegeltija izjednacava Zoca sa  Dejom i Saloom...Pantera sa Divcem...ako nista Dejo nece tici bez ispaljenog metka...ova sezona ga vodi u besmrtnost!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta ce biti na toj izbornoj skupstini ali raduje me sto imamo proveren strucni stab. Ako je mogao Čovic da radi bez Radonjica moci ce i Radonjic bez Covica. On je covek struke i terena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, propolis said:

Ljudi ako ćete da pišete o Partizanu,Panteru i njihovom budzetu eno vam pdf Partizan novo svitanje pa cepajte.

 

 

Ne znam što ti pisanje o budžetu kkp smeta, kad je direktno povezana sa nama i našim budžetom. Očigledno mora da se piše o tome i više jer evo jedan forumaš na prethodnoj strani piše da je red da se malo sipa i njima kad smo mi već glupi i nesposobni te tolike godine ne koristimo silne milione koje dobijamo od države.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, djura.net said:

Ovo se zove ispostovati.

A ne ono kad dovedes Karija I das mu Popovice I Baticu da uz pomoc Save Lesica glume rivala.

 

Ja bi pre rekao neko je Kari Pesic a neko kukavica koja ne dolazi bez najveceg budzeta i boljih igraca u odnosu na ostale.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Devil In My Pants said:

kkp posle F4 je imao sa Jovanovicem ogroman budzet, dosta veci nego u Dulo eri. Zvezda je usla u EL sa Dejom kao trenerom iz Buducnosti...Rakocem,Suboticem i ostalim sranjima..evo lud sam, ali objasniti ovoliki budzet, dugovanja kkp i sta se tu desava ne moze Kembridz i Oxford...a ne Ostoja Mijailovic. Sramno da od jednog coveka i usranih izbora zavisi ko i koliko ce dobiti novaca....ne bi me cudilo da se i Covic povuce, prosto su mu vezane ruke i stavljena cigla u ruke kao srecan poklon...

 

Panter je samo pocetak svog ovog sranja koje nailazi...sad Cova nek ide i nek gostuje kod Sarape, nabijem njega i celu tu sns sektu. Eno fegeltija izjednacava Zoca sa  Dejom i Saloom...Pantera sa Divcem...ako nista Dejo nece tici bez ispaljenog metka...ova sezona ga vodi u besmrtnost!!

Nikakve ovo veze sa izborima.

Fokus grupe su rekle da se najviše 3000 birača na izborima opredeljuje uzimajući u obzir stanje u kk Partizan.

Ovo je jednostavno Vučićevo ludilo: "vidite kako sam ja dobar čovek, mogao sam da vas ugasim, a ja vas častim sa 20 milki evrića". 

Naravno sve to može da pukne negde oko nove godine, pa da gledamo kk bežanija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...