Jump to content

Rat u Ukrajini


Doc Holiday
Message added by Lobotomija,

Ovim disclaimerom označavamo temu o Ukrajini kao "ozbiljnu". Sve što se od forumaša traži je da joj tako pristupaju. Zabranjeno je:

 

- Kačenje lažnih informacija.

- Relativizacije.

- Negiranje ukrajinske nacije.

- Izvrtanje činjenica.

- Floodovanje linkovima i tvitovima.

- Zabranjeno je kačenje uznemirujućih fotografija i videa.

 

Moderacija će zauzeti neutralni stav, što znači da su sva pisanja dozvoljena ako su u skladu sa tačkama iznad. Stavovi moderatora koji učestvuju u diskusijama se smatraju kao "lični" i nemaju veze sa obavljanjem moderatorskog posla. Potrudite se da vesti budu istinite i iz relevantnih izvora. Ako se desi da nešto imate neprovereno, samo naglasite to u postu. Zadržaćemo mogućnost nekih izmena ako bude bilo neophodno.

 

Moderacija Politike

Recommended Posts

1 hour ago, urosg3 said:

 

 

Ja ovoga znam sa slike koja je kružila naslovljena kao "baštenski četničuljak" a nisam ni znao da je slika nekog stvarnog lika, nego sam mislio da je neko pravio u 3D programima :lol_2:

 

Dobro on, ocigledno mu fali pola mozga u onoj spljoštenoj glavi, nego kakva li je ova što je sa njim, to bi bilo zanimljivo da se vidi:lol_2:

Edited by Milenko Puzigaca
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Milenko Puzigaca said:

Ja ovoga znam sa slike koja je kružila naslovljena kao "baštenski četničuljak" a nisam ni znao da je slika nekog stvarnog lika, nego da je neko pravio u 3D programima :lol_2:

 

Dobro on, ocigledno mu fali pola mozga u onoj spljoštenoj glavi, nego kakva li je ova što je sa njim, to bi bilo zanimljivo da se vidi:lol_2:

Skrinšotovao sam pre nego što je nestalo:
Srpski dobrovoljci pomažu denacifikaciju Ukrajine, plemstvo Srbije, vitezovi  srBskog roda na čelu, junaci i heroji kao jedan ih prate.
 

Spoiler

qy3Tw77.png

Posle pobede, kad dragi Bog da nova Ukrajina da uđe u XXI vek, da ih uvedemo u doba procvata, mira, sreće i bogatstva.

Link to comment
Share on other sites

Tesko je razumeti taj mentalni sklop mamlaza koji podrzavaju Rusiju sada. Koja im je logika? Valjda da i Rusi mogu da rade sta hoce, pa i da ubijaju, kasape...

 Alo, majmuncine, ljudi ginu, ruse se domovi, nesreca na sve strane. Nije to kafansko laprdanje i predzadrugarsko  tupljenje, ovo je rat. Sve ste to doziveli i umesto da saosecate sa nesrecnicima koji ginu, jure u skloništa, vama je Putin sada neko ko vam izaziva erekciju. Manijak koji je pobegao iz ludnice je postao ideal. Stoka!

Sa druge strane sasvim je normalan osecaj besa i odvratnosti prema americkim hohstaperima koji su i ovde, kao i na stotinu razlicitih mesta, zamesili sve ili barem dodali prasak za pecivo. Gde god pogleda covek, samo licemerje. U pozivu za postovanje medjunarodnog prava, u saosecajnosti sa zrtvama, u apelima za prekid sukoba... Odvratno!

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, AgroLaki said:

Jel su to Ukrajinci povratili Herson?

 

Ne. U Hersonu su danas bile velike proukrajinske demonstracije. Isto kao i u Melitopolju i Bjerdansku. 

 

Nema borbenih dejstava tamo. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Irpenj/Irpinj kod Kijeva, navodno su most srušili Ukrajinci da bi sprečili napredovanje ruske vojske ka Kijevu, a takođe navodno su prugu zeznuli Rusi gađajući prazan voz koji je trebalo da pokupi civile pa se evakuacija odvija pešice.

 

FNGAE97XoAUiXdX?format=jpg&name=medium

 

Link to comment
Share on other sites

Ovi sa protesta su moroncine, tu nema spora..ipak, kreirati misljenje o celom narodu na osnovu toga..onda su beli Amerikanci rasisticki narod..svi, vecina, kako god..ja tako ne razmisljam..nisu ni  svi Nemci bili nacisti u vreme WWII...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Samo pratiti ko je ruski agent i dobro zapamtiti. Videcemo sta ce Dacic da radi, mada njemu su muda u domacem procepu pre nego ruskom.

 

Ali ruski narod izlozen kampanji mrznje. Ukrajinci sa druge strane kuliraju na crnomorskoj rivijeri.

Edited by McLeod
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ljudi je tacno da je u Kijevu ubijen jedan od ukrajinskih pregovaraca?!? Evo vidim zvanicnici kazu nije ga ubila drzava pa jel covek ubijen ili nije?

Kakva je to faking izjava nije ga ubila zvanicna Ukrajina ako je preneta izjava tacno?

 

EDIT 

 

vidim da je tacna informacija, pa ne znam sta da kazem neverovatno.

Edited by MeanMachine
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Neme said:

Da ima mozga kao što nema, da se što pre neka ulica u Beogradu preimenuje u Ukrajinska.

Vučko i spoljna politika.

2016 nosi pare Klintonki.

2020 sedi na ,,kanbetu "kod Trampa.

Ishode znamo.

Bolje da ne radi ništa.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

U Knez Mihailovoj ulici u Beogradu su održana dva skupa povodom sukoba u Ukrajini pri čemu je sa okupljanja u organizaciji Žena u crnom zatraženo "obustavljanje ruske agresije" dok su članovi i simpatizeri Nove komunističke partije Jugoslavije (NKPJ) pozvali vlasti Srbije da priznaju nezavisnost Donjecke i Luganske Narodne Republike.

Srbija zemlja čudesa.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, shonke said:

Eee, a meni obrisan post što sam napisao za srpske rusofilske nacose sa tog skupa da pocrkaju.

 

Jeste nezgodno za javnu komunikaciju, iako niko normalan nema dobro mišljenje o podržavaocima okupatora. Ovde ih skoro niko ne simpatiše, što je dobro, mada verujem i da ima nekih koji to ne priznaju javno.

 

Iako nemamo poštovanja prema nacošima, treba da pišemo tako da ne dovodimo moderaciju u nezgodnu situaciju, a tako ćemo najbolje i da im pomognemo. Ionako su pod pritiskom, pa im ne treba tovariti posao.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Don Juan said:

Srbija zemlja čudesa.

Dobri stari komunisti..Sto bih voleo da cujem onog smaraca Daska da  prokomentarise ovo, mada, tezak je posao slusati njega vise od 15 sekundi..jer on u toliko izgovori 20 recenica..

Edited by Harmonika
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, mmajstor said:

 

Znamo... 10 godina vlada - i dalje ga podrzavaju. 

Najvise ga je podrzavala Angela..kapiram da je ona tu, manji bi pritisak bio na njega, pod uslovom naravno da Rio Tinto proradi u roku od odmah, ili bi nasla vec neki uslov..

Edited by Harmonika
Link to comment
Share on other sites

Jeste bas ces ekipa oko Putina da kaze okej ajde lansiraj rakete, ima da ga strpaju u onu palatu ko penzosa ako bas bude doslo dotle.

 

 

Evo gledam cenu gasa, uzas. Cena nafte takva da Ameri ne da im ne pada da prekinu da kupuju od neprijatelja no1 vec sad hoce da naprave dil i sa neprijateljem no2 (Iranom) ne bi li cena nafte ostala koliko toliko prihvatljiva, ode li na 150dolara ili vise eto recesije u Americi. 

 

Ne smem ni da pomislim sta bi bilo da neki rat krene i na bliskom istoku u ovom momentu.

 

Meni deluje da ce pre da nas zadesi neki ekonomski armagedon nego nuklearni.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MeanMachine said:

Jeste bas ces ekipa oko Putina da kaze okej ajde lansiraj rakete, ima da ga strpaju u onu palatu ko penzosa ako bas bude doslo dotle.

 

 

Evo gledam cenu gasa, uzas. Cena nafte takva da Ameri ne da im ne pada da prekinu da kupuju od neprijatelja no1 vec sad hoce da naprave dil i sa neprijateljem no2 (Iranom) ne bi li cena nafte ostala koliko toliko prihvatljiva, ode li na 150dolara ili vise eto recesije u Americi. 

 

Ne smem ni da pomislim sta bi bilo da neki rat krene i na bliskom istoku u ovom momentu.

 

Meni deluje da ce pre da nas zadesi neki ekonomski armagedon nego nuklearni.

 

A mi cemo da udaramo sankcije Rusiji, koja drzi NIS..da, sa morlane tacke gledista, bilo bi to ispravno, da,ali, kada je SAD moralna samo na recima, sta mi ima da se kurobecamo? Nije to tako kako mali Djokica zamislja svet idanansju civlizaciju..nije lepo, ni ja to ne volim, ali tako je..interes je broj 1 svima..Kome je do morala neka ide u crkvu, to je realnost..nego,lakse je istresati se nad ruskim studentima, umetnicima, mackama..

Edited by Harmonika
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...