Jump to content

Euroleague 2018/19


zoe Bg

Recommended Posts

24 minutes ago, uini said:

ja ga zovem nba lazic. pa ne znam, lazu oduvek doživljavam kao sg jer čuva bekove. u napadu ne igra ništa 🙂

 

šta znam za kurbanova, ostalo mi je u glavi da igra i pf ponekad, možda grešim 

 

Lazic je SF, odavno vise ne igra beka. Kod Alimpijevica je igrao sa Rochestiem i Feldeinom, kod Tomica sa Raglandom i Baronom, cak i kod Radonjica su na SG igrali Guduric i Jenkins.

 

Ako se secas, cuvao je i Dangubic plejmejkere pa ga to ne cini plejmejkerom. :wink2:

Link to comment
Share on other sites

Kufos ima odredjeni kvalitet, cvrst je, solidan pregled igre za centra, nekad je imao i ledjnu tehniku dobru, medjutim nije u nba imao prostora da to razvije.

Decko je dominirao mladjim kategorijama i rano se pojavio, zbog svog izgleda reklo bi se da ima oko 35, a momak je 89. godiste. Mislim da ima sta da ponudi u Evropi. 

Cska mora da resi pitanje lidera ove ekipa, i to lidera kao mnozina. Verujem da i tu imaju neki plan i da dolaze dva vrhunska pojacanja. 

Link to comment
Share on other sites

Finale evropskog za mlade, meni se cini 2008, Kufus trpa nase dao je jedno 35, sa druge strane Macvan trpa i on skoro 30, Keselj iz drugog plana i dobijamo, na kraju tekme cuje se Fitjkov glas koji vice caleee, caleee, pobedili smo...

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bosMan_jr said:

Kufos ima odredjeni kvalitet, cvrst je, solidan pregled igre za centra, nekad je imao i ledjnu tehniku dobru, medjutim nije u nba imao prostora da to razvije.

Decko je dominirao mladjim kategorijama i rano se pojavio, zbog svog izgleda reklo bi se da ima oko 35, a momak je 89. godiste. Mislim da ima sta da ponudi u Evropi. 

Cska mora da resi pitanje lidera ove ekipa, i to lidera kao mnozina. Verujem da i tu imaju neki plan i da dolaze dva vrhunska pojacanja. 

 

Ostavili su najbitnijeg igraca, Klejburna, komotno moze da bude lider ekipe uz dobrog pleja dovoljno. 

Link to comment
Share on other sites

Nabacili su mesa unutra, uostalom imaju tu i domacih igraca koje mogu da trose. Ali izgubili su motor, pokretacku snagu napada: Caca, De Koloa i Higinsa. To je ogromna promjena. Prva dva su bila u osjetnom padu, ali Higins  je bio u naponu snage. Taj jedan ili cak dva igraca spolja moraju da budu klasa za sebe. Moguce i da ga nadju, onda bi cijela prica imala smisla.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ko je ostao od plejeva, sem eto Delaneya? I mi po svemu sudeci imamo sasvim solidnu lovu za pleja pa se pominju svakakva imena. Ovako na prvu ne vidim neko ocigledno resenje, mozda iznenade kao sa Benderom i Koufosom, ali plej kvaliteta kao sto su ova dvojica nije dovoljno dobar. Oni su izgubili tri glavna ballhandlera, velika je ta rupa koju treba popuniti.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, red_white said:

Ne mogu se nacuditi omalovazavanju Kufosa, covjeka sa upak ozbiljnijom karijerom u NBA od recimo Veselog i Lovernja koji su centri Fenera.

Od kad je NBA karijera merilo za sve? Ili mozda hoces da mi kazes da je Kostas bolji igrac od Jana?

 

Vau, 700 meceva u NBA. Covek se vucara godinama po NBA sa nekim mizernim prosekom, uvek se nadje neko da ga pokupi da bude otprilike treci centar i to je to. Nebitan igrac totalno.

 

Onaj mucenik Jason Thompson je imao slicnu nba karijeru, pa nije znao gde je levo u Feneru.

Edited by Del Piero
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Babaduka said:

Finale evropskog za mlade, meni se cini 2008, Kufus trpa nase dao je jedno 35, sa druge strane Macvan trpa i on skoro 30, Keselj iz drugog plana i dobijamo, na kraju tekme cuje se Fitjkov glas koji vice caleee, caleee, pobedili smo...

 

Zar to nije prvenstvo gde je Musli trpao kod nas?

Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...