Jump to content

Euroleague 2018/19


zoe Bg

Recommended Posts

5 minutes ago, Green23 said:

Izgleda da ovolika ulaganja nisu bila slučajna.


I sad imaš zvaničnike ABA i VTB koji su oboje u fazonu "samo bez panike, jedna WC sigurno ide baš nama". Hohohohoho Đordi, lišče jedan veći od Romana...

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Mairosu said:


I sad imaš zvaničnike ABA i VTB koji su oboje u fazonu "samo bez panike, jedna WC sigurno ide baš nama". Hohohohoho Đordi, lišče jedan veći od Romana...

Ima tri vajld karte, znači još dve 😄 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, realno *w said:

Baskonija:

 

Anri, Vildoza, Grejndžer

Stauskas, Džening

Šilds, Garino

Šengelia,

Erik, Fol, Diop

 

Ovo bi bila fina ekipa, baš u njihovom stilu. Trebala bi im još jedna baš dobra četvorka, jer em  im je Tornike jedini tu trenutno, em on ne zna kada je zadnji put sastavio celu sezonu.

Zar nije Henri amerikanac? 

 

Previse igraca na 1 i 2, a nijedan nosioc. Ne znam tog Stauskasa, ne pratim Nba, ali bice mesanja minuta sigurno na tim pozicijama. 

Vildoza je bio okej prosle sezone mozda su trebali da mu ostave prostor. 

 

Cudi me da niko nije pokupio Dastina Hoga kao treceg centra. Sta ce im Fol i Diop? 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, propolis said:

Zar nije Henri amerikanac? 

 

Previse igraca na 1 i 2, a nijedan nosioc. Ne znam tog Stauskasa, ne pratim Nba, ali bice mesanja minuta sigurno na tim pozicijama. 

Vildoza je bio okej prosle sezone mozda su trebali da mu ostave prostor. 

 

Cudi me da niko nije pokupio Dastina Hoga kao treceg centra. Sta ce im Fol i Diop? 

 

Pa Stauskas i Henry će im biti nosioci. Diop šatro šutira trojke, pokušavaju da ga pretvore u stretch peticu. Fall je za glavu viši od Hogga, a nije kao da ovaj drugi donosi bilo šta osim đubretarenja pod košem. 

Link to comment
Share on other sites

Vau, Jonas gazim redom kad je playoff Jerebko. Njega nisam očekivao jer ga držim kao nekog ko može da opstane kao role player u NBA

Nikad više dolazaka iz NBA u Evropu, El će da bude gotivna ove sezone. Valjda prate kontra trend da ovi iz NBA kupe sve što je po Evropi mlado i iole dobro, biće Luka Dončić efekat.

Link to comment
Share on other sites

Sad cemo da vidimo da li je Lessort bas toliko drvo, ili je nas u tim u kome je igrao i nas trener u pokusaju za njega bio zlo...ako ga Borko i Radonja ne naprave PnR zverkom decku nema pomoci, ostace glupson i fizicka zver, ali kosarkas u pokusaju

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Gudura said:

Sad cemo da vidimo da li je Lessort bas toliko drvo, ili je nas u tim u kome je igrao i nas trener u pokusaju za njega bio zlo...ako ga Borko i Radonja ne naprave PnR zverkom decku nema pomoci, ostace glupson i fizicka zver, ali kosarkas u pokusaju

Uf, neuporedive situacije. 

To ce biti dvije godine razlike i igranja evropskih meceva. Isto tako Lesor je dosao da kod nas bude prvi centar, a ovde ce imsti Monroa ispred sebe, a minute dijeliti sa Radosevicem.

 

Inace, izuzetan mu je potez da dodje kod Radonje. Ako ga on ne ispegla ne znam ko ce.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kankkunen said:

jonas...

 

 

Au jbt, sjajno pojačanje. Monija definitivno ide u istoriju.

 

E sad, glavno pitanje je može li se Šved makar malo iskontrolisati. Sada je već okružen sa previše vrhunskih igrača, da bi gledali one man show.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...