Jump to content

Euroleague 2018/19


zoe Bg

Recommended Posts

Vasilis Karalampopulos verovatno u Oliju.

 

Prošle godine sam komentarisa da me je iznenadio tok njegove karijere, imao je baš težak prelazak na seniorsku košarku, ali opet mislim da ga se Pao prelako odrekao. Njima uvek manjka domaćih igrača, a ovde ipak pričamo o momku koji je bio MVP Fiba U20 na kojem su Grci uzeli zlato (2017.).

 

Nije nešto posebno odigrao ni prošle godine u Lavriu, ali krenulo je to nabolje.

Link to comment
Share on other sites

Ako zanemarimo Sarasa, ne bih nesto Zalgiris stavljao ispred nas.

 

1. Fener, Barsa, Real, Efes

2. Himki, CSKA, PAO, Milano

3. Makabi, Baskonia, Oly

4. Zalgiris, Zvezda, Valensija

5.Alba, Zenit

6. Asvel

 

Naravno tesko da ce sve biti ovako jer ce biti pozitivnih i negativnih iznenadjenja, ovako bih samo po rosterima sortirao.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Tek sad videh da je Saras doveo Ledaya, Nigella Hayesa I Landale. Sva tri su top igraci, ultra moderni visoki igrači koji su pokretni, a zadnja dvojica sa odličnim sutem spolja. 

Ne znam ko je ovaj Perez, a ako je dobar Zalgiris ulazi medju 8 bez problema. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Sector said:

Ako zanemarimo Sarasa, ne bih nesto Zalgiris stavljao ispred nas.

 

1. Fener, Barsa, Real, Efes

2. Himki, CSKA, PAO, Milano

3. Makabi, Baskonia, Oly

4. Zalgiris, Zvezda, Valensija

5.Alba, Zenit

6. Asvel

 

Naravno tesko da ce sve biti ovako jer ce biti pozitivnih i negativnih iznenadjenja, ovako bih samo po rosterima sortirao.

Bayern? Gde njega vidis?

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Del Piero said:

LeDay i Landale bi trebalo da imaju opasne sezone. Obojica pokretljivi, sutiraju za 3, dobri atletski, krace receno pravi moderni igraci. Sve vrline ce im doci do izrazaja u napadu Zalgirisa.

Meni nije jasno sta je puklo izmedju LeDeja i Olija.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Del Piero said:

LeDay i Landale bi trebalo da imaju opasne sezone. Obojica pokretljivi, sutiraju za 3, dobri atletski, krace receno pravi moderni igraci. Sve vrline ce im doci do izrazaja u napadu Zalgirisa.

 

Hayes je bolji suter od obojice, prava strec cetvorka i on će biti igrac koji će bas da pravi razliku I veliki prostor u napadu. U EK je imao preko 40posto za 3 što je fantastično za poziciju 4.

Uz Herisona je bio ubedljivo najbolji igrač Galate.

U Zalgirisu će biti u maltene najboljem sistemu u Evropi i tek će tu doci do izrazaja njegova prangija i odlicna igra u tranziciji. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...