Jump to content

Kup Radivoja Koraća


Del Piero

Recommended Posts

33 minutes ago, Cooper said:

Da li je realno da se utakmica prekida zbog skandiranja navijača Mege - O, j*** FMP!

Lažeš, nisi na tati

 

Skandal u Nišu

Navijači Partizana su došli ranije u dvoranu Čair, i sa tribina započeli vređanje Vesne Čović, supruge predsednika Crvene zvezde. Nakon prvobitnog upozorenja koje nije urodilo plodom, sudije su napustile parket i povukle se u svlačionicu, a utakmica je prekinuta. 

Edited by ivan9
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kooineeperk said:

Koji mozgovi dodju vise od 2 sata pre svoje utakmice da skandiraju bljuvotine, samo da bi bili izbaceni iz hale? U koju mislim da vise i nece moci da udju, barem ne bi trebalo, ponistene karte.

 

D-E-B-I-L-I-Z-A-M.

Ušli, hvala za brigu 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Shikamaru said:
55 minutes ago, Kooineeperk said:

Koji mozgovi dodju vise od 2 sata pre svoje utakmice da skandiraju bljuvotine, samo da bi bili izbaceni iz hale? U koju mislim da vise i nece moci da udju, barem ne bi trebalo, ponistene karte.

 

D-E-B-I-L-I-Z-A-M.

Ušli, hvala za brigu 

 

Nisam znao da si ti medju tim koji su skandirali bljuvotine pa bili izbaceni, imao sam daleko bolje misljenje o tebi. 😉 

Link to comment
Share on other sites

Lopta u KKCZ ne kruži dovoljno s obzirom na to da u ekipi imaju Fakua i Lucu. Jednostavno nema protoka lopte koji bi doneo otvorene šuteve, neke lakše poene i sl. S druge strane, pojedini igrači Partizana su sa perfektnim učinkom iz igre i odatle ova razlika (Naneli sve ubacuje), koja čak i nije prevelika ako se uzme u obzir trenutna razlika u % šuta. Ima Zvezda šanse da se vrati u meč u drugom delu, ali moraju se pojaviti Nedović, Vildoza i ne može se očekivati od Kampaca da apsolutno svakog igrača na parketu spaja sa košem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...