Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

2 hours ago, kendrick said:

Jel moguce da je nakon pretnji iz Zeleznika promenjena sudijska trojka za veceras? 🤦‍♂️

Nisam upucen, moze li dokaz pretnji ili bar poludokaz? Kao na primer snimak ulazak u svlacionicu Danilovica i Vujosevica.

 

Nego sto nakon poraza od Mege prosle sezone oba naredna dva puta protiv Mege aktiviran je Boltauzer, slucajnost? Ne bih rekao...

 

4 hours ago, Cooper said:

Pa samo mogu lažima i fotošopivima da se služe, istina je na našoj strani.

Uvek me odusevis iznova i iznova(zato ti izgleda samo ja i odgovaram), ne kad lazes kroz salu ono tvoje vec kad pokusas da kazes nesto ozbiljno a nisi ni svestan kako to izgleda sa strane kod ljudi, nesto slicno kao Kristijan Golubovic. 

 

4 hours ago, Cooper said:

Najjače su one fotke Vučića, oni se polomiše oko fotošopa, a mi ovamo samo kuca u gugl pretragu i vola...

Tako i oko izjava, sve foto video.

Cekaj jel su relevantne Vuciceve slike i izjave ili nisu? Kad se slika sa Dekijem Stankovicem(ako si na to mislio) s kim ima interes u biznisu (zidanje u Beogradu) onda je to neki krucijalni dokaz o Zvezdi da je pomagao Dekiju da osvoji ovo bedno prvenstvo (a Deki u Ligi Evrope gde nema lazi nema prevare uzeo vise bodova u grupnoj fazi nego vi u ligi konferencija)  ali kad izjavi o cetri petine budzeta kkp (o cemu sam i sam pisao mnogo puta pre njegove izjave) onda sta? To izmislja jer mrzi Partizan, a Ostoja i Tegi ne smeju to da opovrgnu? Voleo bih da cujem neko misljenje povodom ovoga...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pisalo se o brojnosti na utakmicama ovih dana čini mise🤔Screenshot-2022-10-31-16-07-42-266-edit-

 

Najbolju ekipu Srbije(a i šire) na 5 mečeva je bodrilo 185 088 simpatizera ili u proseku oko 37 000 po utakmici.

Vučeline(ili Ostojine) pulene na 4 meča podržalo je 40 897 simpatizera,drugova ,članova,ljubitelja landrovera ,šta god da su  iliti u proseku oko 10 000 po utakmici.

Pa više Ostoja navuče iz Prislonice za miting nego na vojno igralište.

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, kendrick said:

Jel moguce da je nakon pretnji iz Zeleznika promenjena sudijska trojka za veceras? 🤦‍♂️

 

Ko je trebao da sudi, i tko je na kraju sudio u Laktasima?? Pitam za druga.

 

5 hours ago, Sam B said:

 

Natho je od prvog dana upio taj gtr.

 

Ne nije. Ima on to da se buni i komentarise većinu odluka sudije, ali posle izgubljene utakmice u finalu kupa kada nije napustio teren i nakon ubeđivanja dzibera Urosevica,  zaslužio je svo poštovanje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Kronostime said:

Brankic podize letvicu sto se tice rekorda u faulovima i utakmicama bez poena.

Mog`o bi da igra do 40 i neke - sto i nije nemoguce sa ovim vasim menadJmetom.

:classic_biggrin:

Brankic Nordeus podize letvu? Ide do 40? Eto radosti

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Kronostime said:

Brankic podize letvicu sto se tice rekorda u faulovima i utakmicama bez poena.

Mog`o bi da igra do 40 i neke - sto i nije nemoguce sa ovim vasim menadJmetom.

:classic_biggrin:

Bome podize i lestvicu kad su trofeji u pitanju. 20 komada,  ne namerava da stane. Postavlja standarde.

 

Nije njemu lose...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Cooper said:

Pa samo mogu lažima i fotošopivima da se služe, istina je na našoj strani.

Najjače su one fotke Vučića, oni se polomiše oko fotošopa, a mi ovamo samo kuca u gugl pretragu i vola...

Tako i oko izjava, sve foto video.

Kako je lep ukus sopstvenog otrova kupice, sta kazes?

 

😂

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Troteri said:

Nadmasio idola. 

Kako mislis nadmasio? Pa Pera Bozic ima jednu titulu vise u najznacajnijem takmicenju u novijoj kosarkaskoj istoriji! 

 

Spoiler

Pera:

5× Adriatic League champion (2007–2011)

8× Serbian League champion (2005–2012)

5× Serbian Cup winner (2008–2012)

 

Laza:

6× ABA League champion (2015–2017, 2019, 2021, 2022)

7× Serbian League champion (2015–2019, 2021, 2022)

6× Serbian Cup winner (2013–2015, 2017, 2021, 2022)

1× Adriatic Supercup winner (2018)

2× ABA League Best Defender (2021, 2022)

EuroBasket Silver medal @ 2017 Turkey

U18 European Championship Gold medal @ 2007 Spain

 

 

Spoiler

Hmmm kako to mislim "najznacajnije takmicenje" a bezi se iz njega? 

 

Evo, ne znam... 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...