Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

Da je ovo izgubila Zvezda mislim da bi Radonjić bio postavljen na stub srama i pored svih uspeha. 

 

Željko ima preveliki kredit na osnovu svog imena, ali on konkretno ove sezone ništa posebno nije doprineo. Kaže sve je u sezoni bilo dobro osim finala kupa, a KKP izgubio većinu velikih i bitnih tekmi (prvi derbi, CedOli x2, Huventud gosti kad se igralo za prvo mesto, Lokomotiva). 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Grunf said:

spacer.png

.

 

Čeka se Cooper da konstatuje čist nesportski faul igrača Burse koji rukom mučki odguruje Avrama sa leđa. Avram gubi balans u nameri da sačuva glavu i promašuje kucanje. Makar da su običan faul svirali, ako već nisu hteli da gledaju snimak za nameran 🙂 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СтелаРоса said:

Ali kakvo razmisljanje Obradovica koji kaze da su bacili godinu dana ni na sta, a ono ostala do kraja jos dva takmicenja da se odigraju u kojima klub koji on trenira nije vec godinama osvojio trofej. Kao da je u pitanju trener pocetnik i nezreo covek, a ne najtrofejniji i preiskusan evropski trener.

 

Ja to nisam tako shvatio. Nije on pricao o rezultatima, vec da tim nije napredovao. On kao da je digao ruku od ideje da njegov tim uopste moze da izgleda bolje, cak i ako nesto osvoje opet je bacena sezona jer nisu porasli kao tim.

 

Ni jedan trener ne moze da ocekuje da njegov tim osvoji nesto, ali zeli da vidi napredak. Mozda ne vidi napredak.

Edited by Edward Louis Severson III
Link to comment
Share on other sites

Moguce da si u pravu, ali mislim da Partizan ima jedan jedini cilj ove sezone -  plasman u EL. Ostvarivanje tog cilja bi ostavilo u senci to kako tim izgleda, koliko je napredovao, koliko su igraci pojedinacno napredovali i slicno. Lako ce se napraviti novi tim na leto i po meni je suludo izjavljivati tako nesto pred najbitnije meceve u sezoni.

Edited by СтелаРоса
Link to comment
Share on other sites

Jasno. Samo sto mislim da je Zeljku vazan taj rast ekipe jednako kao sto mu je vazan i rezultat, i ja ga u tome razumem. Recimo, meni se roster moje Zvezde za kurac ne svidja ove sezone, i cak i ako osvojimo sve nece mi biti bas top osecaj. Roster mi je nakaradan. Imamo previse misica i premalo talenta za moj ukus.

 

Isto tako, ljudi koji prate Partizan lepo uvidjaju da ekipa nije homogenizovana, da ne dise "kao jedan", da se previse oslanjaju na ISO kosarku i da je to nedovoljno Zeljku da bi bio zadovoljan. Plasman u EL jeste glavni cilj. Ali ne po svaku cenu. Nesto gde smo mi, Zvezda, debelo skrenuli je sto rezultat stavljamo iznad svega.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tek sam jutros pročitao i dalje se pitam da li je moguće da je Aleksa na 7 sekundi do kraja i vodjstva od 3 razlike ustvari otišao do klupe Burse da šatro prisluškuje Alimpija...??? Žoc izludeo i izneverovao da u takvom trenutku čeka Aleksu da se izmajmuniše i još mora da ga doziva da bi počeo svoj TO...? Znači danas bi ga isplatio i spakovao jer mu nije prvi put a siguran sam da Obradović nikada u karijeri nije imao iskusnog internacionalca u zrelim godinama koji mu je više rušio autoritet i nad kojim je imao manje kontrole. Jednom šuplja glava je svoju patološku želju da ispali foru i dobije naklonost publike stavila iznad elementarnog profesionalnog kodeksa i ispred autoriteta trenera koji mu iznova ukazuje poverenje i daje ulogu nosioca. Ne bi čudilo da se u nastavku pridruži Kuretu u hladnjači. Dečko je jednostavno dokazano neiživljen i jako nezreo. Na kraju priče, nije Aleksa kriv što je tu gde jeste, već je to loša procena trenera i uprave koji su ga doveli i sada pored preterane kinte, masno plaćaju da kao nosilac baguje u serijama i ovako blamira dres.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Wingwalker said:

Tek sam jutros pročitao ovde i dalje se pitam da li je moguće da je Aleksa na 7 sekundi do kraja i vodjstva od 3 razlike ustvari otišao do klupe Burse da šatro prisluškuje Alimpijev TO...??? Žoc izludeo i izneverovao da u takvom trenutku čeka Aleksu da se izdivlja da bi počeo TO...? Znači danas bi ga isplatio i spakovao jer mu nije prvi put. Internacionalac u zrelim godinama ali šuplja glava smislila da čačka karmu štapom u tesnoj završnici kao da je na basketu u školskom...iako se pre toga izblamirao onim ubijanjem obruča. Ne bi me čudilo da se u nastavku pridruži Kuretu u hladnjači. Dečko je jednostavno neiživljen i nezreo. Samo silom prilika i lošom procenom Žoca je tu gde jeste i još ga masno plaćaju za ovo blamiranje.

 

 

 

 

Zaprepastio se kad je cuo da ce da sutnu trojku.

Edited by Cavani
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, deez nuts. said:

Ali uinijev damage control od ranog jutra je vrh, kao da on dobija milionsko koferce.

 

8 hours ago, Chaos Is Me said:

Valjda smo naučili do sad da će Uini da brani Željka i Karija šta god da ovi urade. :)

 

ja bih na vasem mestu mention opalio u prozivci a ne ovako tajno, cekate da se smrkne da zaspim 

 

za ovo veliko U mogu i lessor tvit da priredim :i

 

shalu nastranu, jok vas dvojicu cu da branim, normalno za karija i zhoca uvek cuvam vatre 

(mada i nisam ali da ne krsim narativ) 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, estranged said:

 

Nije lako Zeljku, a Boga mi mi grobarima...

Mislim da za svoj zivotni vek nije doziveo da ima u timu ovako usijanu, neobuzdanu glavu.

Secam se da su svi zalili u prvom delu sezone Aleksu, kako ga Zoc terorise, kako se samo njemu dere i kad treba i kad ne treba, a evo vidimo da covek me moze da ga obuzda cele sezone...

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

 

A menadzer igraca koji je sa loptom 6 meseci na vi, treba samo da cuti.

Hahahahahahah, ma da, Kuruc je kriv. 

Danga je legit el igrac bio a kod vas je mahac peskira, Kuruc je mogao da bude vrhunski 3/D igrac da Šakota  ups Zoc,  zna  kako da ga koristi

Link to comment
Share on other sites

Ako ćeš iskreno, ne krivim Avramovića za poraz, ne mislim da smo izgubili zbog njega. Igrao je dobar meč za njegove standarde, a i generalno ne volim da pljujem po igračima, ne samo Partizana. Zapravo, ne krivim nikoga, samo što me baš boli način na koji smo izgubili

Edited by Instinkt
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...