Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

5 minutes ago, Marvin said:

Ja bih rekao da GSW  ceka neki rebilding tim da zameni ovih par klinaca za nekog dobrog igraca. Ili moozda Toronto za Siakama?

 

Naravno Simons ili Dejm bi bili spektakl, ali se nece desiti.

 

 

 

Pa meni se čini da im je rok za to bila ova, eventualno sledeća sezona. 

Link to comment
Share on other sites

Nisam stigao da ispratim SL, ali vidim da su oni moji, znas ti dobro koji osvojili Summer League, sto znaci najuspesnija sezona za Kingse u poslednjih 18 godina, bas lepo.

Novajlija Co-MVP ovog eminentnog takmicenja sa statsima:

 

Quote

Mitchell averaged 10.8 points, 1.4 rebounds, and 5.8 assists in Summer League while shooting 42.3% from the field and 47.1% on 3-pointers. Mitchell had his contested pull-up three working for the majority of the summer league and did a nice job orchestrating the Sacramento offense.

 

Ne znam kako ce se ovo iskombinovati sa Foxom, Halibartonom i Badijem. 

 

Sto se tice Vladinog pastuva Beglija, nikakvih vesti nema za njega, nisu uspeli da ga zavaljaju ni za sta, a sledeca mu je RFA. 

Razisli smo se sa Hasanom, potpisali Tristaca, Aleksa Lena i re-potpisali Rishona Holmsa, znaci neko mrtvo more potezi. 

Nema plejofa za SAC jos 10 godina.

Kao cuvaju core, a core ne moze da primirise ni desetoj poziciji. 

Kad pogledam Minesotu, imaju Diandjela, KATa, Edvardsa i opet tesko da ce prici plejofu pored ovih azdaja. Memfis ima Jaa, Pelikani imaju Ingrama i Ziona, a mi neke polovnjake.

 

Ne kapiram sto nisu odradili neke radikalne poteze, ako je bilo istine o Fox-Simons pregovorima, pa makar poslali i Badija ili Beglija. Rezultat ne bi mogao da bude mnogo gori, sigurno.  

Link to comment
Share on other sites

Westbrook je velika grinja, ali i pored toga Lejkersi su prvi favoriti u konferenciji.

 

Denver je posle njih sa zdravim Marejom najbolja ekipa na zapadu. 

 

Klipersi nikako da pronađu pravu hemiju sa ovim rosterom. Klimavi su oni dosta. 

 

GSW će biti nešto jači nego prošle sezone, ali tanko je to za bilo kakav ozbiljan rezultat. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Marvin said:

Ja bih rekao da GSW  ceka neki rebilding tim da zameni ovih par klinaca za nekog dobrog igraca. Ili moozda Toronto za Siakama?

 

Naravno Simons ili Dejm bi bili spektakl, ali se nece desiti.

 

 

Nisam mislio da će neki od njih u GSW nego da će verovatno da promene sadašnje ekipe, a gde god da odu promeniće se izgled lige.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Chaos Is Meje racionalno poredjao timove, mozda je za moj ukus malko "usitnio" sa tierima :

po meni su bucks, lakers i njets isti tier, jer jedna povreda moze da menja stvari iz osnova 

 

slazem se za "black hawk down" prediction, pogotovo jer je najava lige da sankcionise ta njegova cimanja vratom gde sugerise faul, to je bitna stavka 

 

mislim da nyk mogu koju rundu vise od kaosove predikcije i puno manje u najgorem scenariju. 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ce klucno za pad jastreba biti sto nece sankcionisati cimanje glavom kao faul 😁

 

Bas vas je lepo polupao lik, sto je najgore sa ovim raspletom na Istoku nekako je ispod radara proslo da su Niksi ispustili mozda decenijsku sansu da naprave neko mini cudo...

 

Filadelfija je bila tempirana bomba koja samo ceka da implodira.

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ako je Denver druga najbolja ekipa Zapada, izem ti taj Zapad - jača je Istočna konferencija. Ne znam onda na osnovu čega se očekuje neki raspad Hoksa, odlično izbalansirana ekipa i dobro su se uigrali ove sezone.

 

Vreme je da Klipersi konačno pokažu koliko mogu, a mislim da mogu mnogo. Odmah iza njih je Finiks a prvi contender na Zapadu ofc LAL...

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, DameTIme said:

Pa ako je Denver druga najbolja ekipa Zapada, izem ti taj Zapad - jača je Istočna konferencija. Ne znam onda na osnovu čega se očekuje neki raspad Hoksa, odlično izbalansirana ekipa i dobro su se uigrali ove sezone.

 

Vreme je da Klipersi konačno pokažu koliko mogu, a mislim da mogu mnogo. Odmah iza njih je Finiks a prvi contender na Zapadu ofc LAL...

Što hejtuješ denverćane.

Sa zdravim Marejom napadački su sigurno top 5 ekipa uzevši u obzir komplet ligu.

Što se tiče odbrane individualno su tanka 3 od 5 iz starttnih 5, ali timski su godinama top 10 odbrana tako da ono legit drugi šešir na zapadu.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Milos 3.14 said:

Što hejtuješ denverćane.

Sa zdravim Marejom napadački su sigurno top 5 ekipa uzevši u obzir komplet ligu.

Što se tiče odbrane individualno su tanka 3 od 5 iz starttnih 5, ali timski su godinama top 10 odbrana tako da ono legit drugi šešir na zapadu.

 

Kako ih ja hejtujem, kad se celu regularnu sezonu priča kako Jokić nema podršku, nema s kim da igra - a sad su odjednom druga najbolja ekipa Zapada + se Zapad smatra jačom konferencijom? Meni tu nešto malo smrdi... Chaos ih je fino smestio na svojoj listi.

 

49 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Netsi će opet da puknu. Ova udarka trojka nije u stanju da veže 20 zajedničkih utakmica na nivou sezone. Čim jedan izleti odmah nastane frka.

 

+ 1 

Na papiru su neki favoriti a u stvarnosti od njih neće biti ništa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je nakon 15 godina Zapad prvi put osetno slabija konferencija,

 

Umrli su Hjuston i San Antonio, ovaj raspali Portland samo ceka izvrsenje smrtne kazne, Oklahoma je resila da nadogradi ''proces''...

 

Lakersi, Juta i Finix jedini imaju aspiracije da idu do kraja.

 

Ostali usled povreda i svega ne znaju ni sami gde su.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Naravno da povreda nekog bitnog igrača menja stvari, ali stvarno nisam nostradamus da to predvidim. Svaki tim ima igrača čija povreda baca tim mnogo niže.

 

Zdravim Netsima se skoro niko ništa ne pita, ali lepota je u nepredvidivosti. 

 

bas zbog toga sto niko nije nostradamus treba lejkerse, netse I buckse staviti u isti tier. 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, DameTIme said:

 

Kako ih ja hejtujem, kad se celu regularnu sezonu priča kako Jokić nema podršku, nema s kim da igra - a sad su odjednom druga najbolja ekipa Zapada + se Zapad smatra jačom konferencijom? Meni tu nešto malo smrdi... Chaos ih je fino smestio na svojoj listi.

 

 

+ 1 

Na papiru su neki favoriti a u stvarnosti od njih neće biti ništa.

Priča sa nemanjem podrške je iz PO kada im je bilo povređeno pola ekipe , odnosno komplet bekovska linija. Kada su svi zdravi oni su kandidat za finale zapada.

Ako tu LAL stavimo kao sigurne onda se po meni za to drugo mesto u finalu ravnopravno bore Juta, Finiks , LAC, GSW i Denver dosta je ujednačen zapad.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...