Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

5 minutes ago, oubrevo. said:

 

pa ti si gori od aingea.

 

brown plus neki pikovi i kusuri za lillyja

 

samo što bi me iznenadilo da on ode u bostan, maga gnjezdo.

 

Misliš gori od navijača Lejkersa koji bi hteli da ga dobiju za igrače zrele za kinesku ligu. Samo pitam, a ko pita, jel te, ne skita.

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, oubrevo. said:

 

pa ne može to tako. ja ću vama dati ništa a vi meni nešto.

 

moraju da se daju brown, možda timelord ili murray (mada je rizično sad) i mpj ili ko već.

mislim, ne mora se danas ništa ali onda će lillard da odabere gde ide (ako hoće da ide) i ta franšiza će da istovari šta može portlandu i ciao

 

pa znam, ali ja ne bih dao za njega te igrace.

Link to comment
Share on other sites

sssss.png

 

 

Sram vas bilo @suns fanovi i simpatizeri, ovakvog coveka ste nasli da prozivate, jeste ja sam levo, drugara sam precrtao ... Nazalost moj otac je vratio ovu majicu njegovom najboljem drugaru koji mi ju je poklonio i to bez mog znanja...

Edited by delgado
  • Like 7
  • Love 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, gggggggg said:

 

pa znam, ali ja ne bih dao za njega te igrace.

 

onda ni ne treba da prave trejd. pogotovo denver, ne mogu da zamislim šta bi murray i lilly radili zajedno. 

mislim, to bi bilo nešto kao lilly i makoluma samo sa jokićem umesto nurkića

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, gggggggg said:

sta bi radili? davali 60 poena po utakmici? nije to lose.

 

nekako mi je overkill i to ne na dobar način.

drugo je lili i makoluma u portlandu, gde obojica ima smisla da drže loptu u rukama većinu tekme. 

 

ovde jokić treba da distribuira loptu i lillard (ili marej) su kompatibilni sa tim pristupom ali po meni, obojica (zajedno) ne donose boljitak. po meni bi više vredeo MPJ sa lillardom i jokićem nego murray.

 

tj više bi vredelo da dovedeš još nekog jeftinog sharpshootera ako već imaš jokića i lillarda zajedno. prosto ne vidim logiku za obojicu, jer marej je skorer ritma i samopouzdanja, nije neko ko može da stoji i čeka da mu se isporuči lopta za šut. ima boljih opcija za to.

Edited by oubrevo.
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, delgado said:

sssss.png

 

 

Sram vas bilo @suns fanovi i simpatizeri, ovakvog coveka ste nasli da prozivate, jeste ja sam levo, drugara sam precrtao ... Nazalost moj otac je vratio ovu majicu njegovom najboljem drugaru koji mi ju je poklonio i to bez mog znanja...

Delgisa pa šta se desilo da si menjao tim 😱

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

sada sam malo procesljao ekipe da vidim gde je najrealnije da lillard bude trejdovan. treba jos imati u vidu da najverovatnije nece biti trejdovan bilo gde, nego ce i on ipak imati rec, valjda bi mu olshey toliko izasao u susret. usput, bilo bi za ocekivati da ode u ekipu koja ce biti bolja nego sadasnji portland.

 

atlanta - nema smisla

boston - bez browna tesko. da sam boston ne bih ni browna dao za njega

brooklyn - nema smisla, osim da daju irvinga za njega...

charlotte - nije nemoguce, sa nekoliko mladih perspektivnih igraca. ali zasto bi lillard isao tamo...

chicago - morali bi najverovatnije da ostanu bez lavine-a....nema smisla za lillarda u tom slucaju

cleveland - nema smisla

detroit - nema smisla

indiana - nije nemoguce, imaju igraca za trejd i moglo bi se to nekako izvesti cak i tako da ostanu jos neki igraci da igra s njima...

miami - nije nemoguce, verovatno jedna od top3 destinacija. samo da herrou nije opala cena i da produze robinsona pa da imaju te mlade igrace za buducnost. portland bi verovatno zeleo i achiuwu ili adebaya jos. 

milwaukee - nema sanse

new york - knicksi imaju prostora u capu da ga uzmu bez nekog velikog trejda. blazersi bi trazili bar robinsona i barretta...pitanje je da li bi lillard imao zelje da igra sa randleom.

orlando - nema smisla

philadelphia - kada bi blazersi bili zainteresovani za simmonsa onda ima sanse, inace ne

toronto - ima igraca za trejd ali bez njih lillard ne bi imao s kime da igra

washington - jedino ako blazersi zvale za westbrookom

dallas - jedino ako blazersi zvale za porzingisom

denver - blazersi bi zeleli murraya, najverovatnije. na mestu denvera bih poksuao sve da trejdujem osim murraya i jokica.

golden state - jedine opcija je da warriorsi izvse pljacku veka sa wigginsiom, wisemanom i pikovima prve runde

houston - nema smisla

clippers - tesko bez georgea

lakers - tesko bez davisa

memphis - ima igraca i pikova za trejd...na papiru ali jel bi isao tamo lillard uopste...

minnesota - blazersi bi najverovatnije zeleli edwardsa. opet, jel bi ekipa sa townsom i lillardom bila bolja nego sadasnji blazersi

new orleans - u teoriji ima igraca za trejd, zion i on bi bili dobri zajedno...

oklahoma - nema smisla

phoenix - nema smisla

sacramento - nema smisla

san antonio - nema smisla 

utah - nema smisla

Pričaj mi o istraživačkom duhu. 😄  Tnx! 

 

Ljudi, neće Dame niđe... prvo i osnovno jer sve ekipe koje imaju šta da daju za njega nisu bolje od Portlanda. Ne znam zašto bi išao da "juri prsten" u još manjem kontenderu za isti.  A drugo jer se i on nešto pita.

 

Pogotovo ne želim da ga vidim u Denveru, da daju 70p on i Jokić po utakmici a primaju 100p preko njih. To prvo, a drugo Dame je loš u igri bez lopte, nekako Marej više odgovara Jokiću i ne mislim da je ovo pozicija na kojoj treba da se pojačaju. A ima i treći razlog... iskreno, nisam ljubiteljka Denvera i kraj. Ne bih volela da ga tamo gledam, iako bih mu naravno želela sve najbolje gde god da je.

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

Nema sumnje da je bolji, ali se mora misliti i na budućnost. Dejm puni 31 godinu sada. Ostalo mu je još nekoliko vrhunskih sezona. Džamal ipak ima 24. godine. Ako se već daje Džamal to ne sme da bude igrač sa 29+ godina, sem ako je TOP5 igrač lige.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, oubrevo. said:

 

nekako mi je overkill i to ne na dobar način.

drugo je lili i makoluma u portlandu, gde obojica ima smisla da drže loptu u rukama većinu tekme. 

 

ovde jokić treba da distribuira loptu i lillard (ili marej) su kompatibilni sa tim pristupom ali po meni, obojica (zajedno) ne donose boljitak. po meni bi više vredeo MPJ sa lillardom i jokićem nego murray.

 

tj više bi vredelo da dovedeš još nekog jeftinog sharpshootera ako već imaš jokića i lillarda zajedno. prosto ne vidim logiku za obojicu, jer marej je skorer ritma i samopouzdanja, nije neko ko može da stoji i čeka da mu se isporuči lopta za šut. ima boljih opcija za to.

 

nijedan od ove trojice nije neki egomanijak i troublemaker, siguran sam da bi se lepo slagali. ovakvo razmisljanje je bilo i sa netsima kada je harden stigao pa na sta je to licilo? oduvali su svakoga i niko im nije bio ni blizu. siguran sam da bi jokicu itekako dobro doslo da mu se usage smanji i da samo deli lopte bez da previse gleda na kos. problem bi bila odbrana zbog sizea dva beka, ali bi to bio problem za kasnije. ima dovoljno igraca da se to ispegla.

 

3 hours ago, DameTime said:

Pogotovo ne želim da ga vidim u Denveru, da daju 70p on i Jokić po utakmici a primaju 100p preko njih. To prvo, a drugo Dame je loš u igri bez lopte, nekako Marej više odgovara Jokiću i ne mislim da je ovo pozicija na kojoj treba da se pojačaju. A ima i treći razlog... iskreno, nisam ljubiteljka Denvera i kraj. Ne bih volela da ga tamo gledam, iako bih mu naravno želela sve najbolje gde god da je.

 

precenjuje se kao i uvek taj deo o defanzivi. opet, isto se pricalo i za netse da ce primiti vise nego sto ce dati. istina, od ove trojice nema nijednog blizu durantu kao defanzivcu ali hvala bogu ima jos dva igraca u petorci.

jeste, lillard nije najbolji kao offball igrac i tu bi se morao navikavati da se ipak bar malo krece kada bi jokic imao loptu u rukama.

na jokica bi morali obratiti paznju kao i sada, ponekad sa dva igraca, lillarda drzati da ne bude ni na sekund sam na trojci a trebalo bi i murraya juriti oko blokova...jokic bi uvek nasao pravo resenje. mislim, ne mogu da verujem da moram objasnjavati koliko bi bilo bolje da je lillard u petorci umesto monte morrisa, campazza ili bartona.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, delgado said:

sssss.png

 

 

Sram vas bilo @suns fanovi i simpatizeri, ovakvog coveka ste nasli da prozivate, jeste ja sam levo, drugara sam precrtao ... Nazalost moj otac je vratio ovu majicu njegovom najboljem drugaru koji mi ju je poklonio i to bez mog znanja...

 

Prava hood pozadina, rispek'

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gggggggg said:

 

nijedan od ove trojice nije neki egomanijak i troublemaker, siguran sam da bi se lepo slagali. ovakvo razmisljanje je bilo i sa netsima kada je harden stigao pa na sta je to licilo? oduvali su svakoga i niko im nije bio ni blizu. siguran sam da bi jokicu itekako dobro doslo da mu se usage smanji i da samo deli lopte bez da previse gleda na kos. problem bi bila odbrana zbog sizea dva beka, ali bi to bio problem za kasnije. ima dovoljno igraca da se to ispegla.

 

 

precenjuje se kao i uvek taj deo o defanzivi. opet, isto se pricalo i za netse da ce primiti vise nego sto ce dati. istina, od ove trojice nema nijednog blizu durantu kao defanzivcu ali hvala bogu ima jos dva igraca u petorci.

jeste, lillard nije najbolji kao offball igrac i tu bi se morao navikavati da se ipak bar malo krece kada bi jokic imao loptu u rukama.

na jokica bi morali obratiti paznju kao i sada, ponekad sa dva igraca, lillarda drzati da ne bude ni na sekund sam na trojci a trebalo bi i murraya juriti oko blokova...jokic bi uvek nasao pravo resenje. mislim, ne mogu da verujem da moram objasnjavati koliko bi bilo bolje da je lillard u petorci umesto monte morrisa, campazza ili bartona.

Bolji je napred svakako, ne moramo ni da poredimo njega sa Morisom, Kampacom ili nedajbože Bartonom. 😄  Ključ je u njegovoj igri bez lopte, ne da nije najbolji kako ti kažeš nego je jako loš. To se vidi iz pozicija iz kojih šutira i pre svega izgradnje pozicija za šut. Ok, nisam nikad očekivala da bude na nivou Stefa Karija, ali mi jeste neverovatno da svih ovih godina nije popravio taj segment u svojoj igri. Ali nazad ovo je meni jedna od ubedljivo najgorih mogućih kombinacija, bukvalno defanzivna rupetina Dame-Jokić-Džamal koju ja ne znam ko može da zakrpi; jedino da se dovedu još i Kavaj i Grin. 😄 

Link to comment
Share on other sites

Večeras počinje finale, ne zaboravite ostaviti prognozu
 
[mention=6]nlavrnja[/mention] [mention=413]Ryu[/mention] [mention=600]gggggggg[/mention] [mention=39]Magia[/mention] [mention=67]orionbre[/mention] [mention=297]vladaboss90[/mention] [mention=56]Referent[/mention] [mention=377]LayupFromTheMidget[/mention] [mention=174]AgroLaki[/mention] i HiHoops
 
 
http://freethrow.pythonanywhere.com/
Ne mogu da izmenim prognozu a obrnuo sam timove :(

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Jako zanimljiva zamisao Buda da PJ Tucker cuva Paula se za sad isplacuje. 
Janis ne odaje nijedan znak da je imao nezgodnu povredu.

Po prvi put posle puno godina nemam ekipu za koju izrazito navijam u finalima, obe ekipe su simpaticne i imaju svoje vrline.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...