Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, John Dies at the End said:

A ko je to zeleo da se povredi James?? 

 

Meni prvom je bas, kako da se izrazim, sranje vest , jer zelim da sve ekipe budu kompletne i gledamo najbolje u borbi za PO, i u PO.

 

 

 

 

1 hour ago, sasa965 said:

Malo se precenio , 36 god. na visokim obrtajima , bez odmora .

Sam pao , sam se ubio.

 

 Evo prvi koji se otvoreno javio 

 

 

 EDIT :  Drzi se junacino! 

 

  

LeBron James

 

53m  · 

Nothing angers and saddens me more than not being available to and for my teammates! I’m hurt inside and out right now. . The road back from recovery begins now. Back soon like I never left. #ThekidfromAKRON

Edited by delgado
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@delgado ovog sam se i bojao i zato sam bio za to da se smanji minutaza maximalno ali dobro.

Obicno od 6-8 nedelja traje oporavak ali vjerujem da ce se vratiti i ranije tako da krajem aprila ga ocekujem na terenu.

 

AD je out bar jos 2 nedelje, njega ne smiju rizikovati da se vrati ranije, mora biti 100% fit.

 

Morace Sroder i Harrell kao i Kuzma da igraju svoju najbolju kosarku, da se izvuce koja pobjeda. Bitno je izboriti plejof a onda cemo vidjeti kako i sta dalje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma ulaze Lejkersi lagano u plej of. Ove sezone je bas nabijen raspored, igraci se zasitili, malo koji igrac igra na visokom nivou, pa tako i jedna Oklahoma sa realno sranje timom ima lep broj pobeda, Kingsi jelte peglaju opasan basket, Memfis pola sezone igra sa ekipom g ligasa i na 10. su mestu itd...

 

Neka se i Bron fizicki odmori za plej of, nije bas morao da pauzira zbog povrede, ali ko zna zasto je ovo dobro :wicked:, AD-a nema potrebe pozurivati.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, nlavrnja said:

Nema, i ne znam sto ljudi misle da nece biti publike u PO, pa bar 10k ljudi po tekmi, ameri gaze vakcinaciju, do kraja aprila ce imati preko 100 mil revakcinisanih ljudi

Mislim da to uopste nece da bude toliko prosto...

 

Ako pustis 10 k kapiram da je solidna verovatnoca da se neko od igraca zarazi i onda je sve ovo sviranje qrcu. Zamsili u sred PO serije koja je 2-2 saznas da ti  lupam Embid i Simmons idu u korona protokol...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

meni je bas neverovatno da nece biti bubblea. cak i ako su svi vakcinisani od igraca (a izgleda da ne bi bili, npr james kao lice lige se ne zeli vakcinisati), opet mogu ici u protokol na par dana i tako propustiti utakmicu. cak se moze desiti i da bude vise zarazenih u ekipi i onda moze doci do odlozenih utakmica i pomeranja serija. zanima me kako bi nba to hendlovao. igraju se sa vatrom. jos dolaze i olimpijske igre ubrzo nakon zavrsetka lige.

 

bubble ovoga puta ne bi ni morao da bude velik i dugacak kao prosle sezone. bilo bi 16 ekipa a ne 23 ili koliko je bilo prosle sezone. ne bi se moralo ici u karantin i pripremu za bubble 2-3 nedelje pre odlaska u isti nego bi se samo otislo normalno. sve bi trajalo krace i ne bi bili toliko striktni sa pravilima za igraca kao prosli put.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nema babla,igraci su izricito protiv toga,al nece biti ni publike.Cudno ovo za vakcinaciju sportista,kao da je politika umesala prste,vidim ni NFL nema nameru da sprovede vakcinaciju.

 

James nece da se vakcinise,al je zato seronja botovao za izlapelog,niko ne sme da ga pita jel njegovima postalo bolje posle promene.

 

Tajler i Dankan su bas precenjeni.

Edited by Gaga
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, LordOfTerror said:

Lepo je to sto Oklahoma tankuje i daje svima maksimalno sanse da se pokazu ali ovaj Pokusevski je toliko los da je ovo cirkus.

 

Ne znam jel ima puno gorih igraca u ligi, malo veci Sam Dekker.

 

 

 

smailagic konkurencija

Link to comment
Share on other sites

Just now, gggggggg said:

 

smailagic konkurencija

 

Mrtva trka, 2 igraca koja kad pustis na teren kao da kosarku nikad u zivotu nisu igrali. 

 

Uvek na pogresnom mestu stoje u nekoj nicijoj zemlji. 

 

Doduse Pokusevski barem moze da zuji na terenu bezveze koliko god vremena mu daju , Smajlagic je juce pravio faul po posedu protvnika.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...