Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

27 minutes ago, threepwood said:

AK sprema cistu ako je suditi po glasinama. Lauri, WCJ, White, Satoranski i Oto su svi u trejd kombinacijama. Ponude za PatWilla i Younga su sve odbijene

Tedijus Janga?
Sta to oni ocekuju od njega, pa odbijaju da ga trejduju?

Bogdan je dugo bio povredjen, ali istina da je vise bilo osrednjih negoli dobrih partija.
Doduse sada barem imaju pravog trenera, za razliku od one karikature.

Edited by Oštricom brijača
Link to comment
Share on other sites

Brogdon je imho ove sezone razotkriven kao lik koji kao jedan od lidera ne vodi ekipu nigde. Njemu primerena uloga je nešto između onoga što je igrao u Bucksima i ovoga sada, gledao sam dosta mečeva Indijane ove sezone u kojima se baš raspadao i izgledao kao neka veterančina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Au kakav 3pt rampage Randlea! Na kraju se prepalio i bacio UFO ali je stvarno iskidao do sad

Valjda ce ga Tibs drzati bar do kraja trece, svakakvi rekordi ovde mogu da se napadnu s njegove strane

 

  Niksi stvarno demolirali WSH, skoro nisam video nemocnijeg i Bila i Rasa. 

Link to comment
Share on other sites

Kakva predstava Niksa!

Jeste da je WSH slabiji defanzivno, ali stvarno su ih sabili. Izvrsne partije Rendla, Burksa, RJ Baretta i MicLoba, dok muceni TOppin u ovom trenutku deluje potpuno zalutao na kosarkaski teren, ozbiljna shaqtin kompilacija vec sad moze se izmixuje. Drzi Tibs svoje startere do kraja, sto je sigurno sigurno, uspeo je da preporodi fransizu, sezonama nisu ovakav basket igrali

  

   Majami totalno u kurcu ove sezone

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, MrTripleDouble said:

I jedan nas drzavljanin je nazalost nastradao. Odes 10000km od svog doma da zaradis neku kintu, da bi te na putu do posla ubio neki bolesnik, tuzno...jebem ti zivot krvavi!

Dete izbeglica, roditelji mu došli u Ameriku za vreme rata u Bosni. 23 godine je imao. Mogu da zamislim kako je roditeljima 😔

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ali koja je Kyrie legenda, igra kad mu se igra. 

Bukvalno je javna tajna da baja proslavljao rodjendan ove nedelje, pa mu se nije cimalo da ide na road trip. Presmešno.

 

Videh juče na tviteru neko pitanje, ko je bolji, Kajri ili Ajverson. Poludeo sam jer neko uopšte postavlja to pitanje, a onda i kad sam video neke argumente. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...