Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

3 minutes ago, delgado said:

Hahaha, KCP ne moze da pogodi tehnicko bacanje koje nam je rondo poklonio, da ne govorimo sto iz igre nije ni blizu da pogodi, bas je propao 😕

Morace THT da preuzme palicu 

 

I posle zameraju ljudi Kariju, kad se sprdao i rekao "Lebron vam je najbolje što imate"?  (za izvođenje bacanja od tehničke)

 

Na prošloj tekmi Kuzma airball iz te situacije, a sada KCP.

 

Inače mi je KCP baš misterija, mislim da je u odnosu minutaže - poena, jedan od lošijih igrača u ligi.

Edited by realno *w
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, realno *w said:

 

I posle zameraju ljudi KAriju, kad se sprdao i rekao "Lebron vam je najbolje pto imate"?  (za izvođenje bacanja od tehničke)

 

Na prošloj tekmi Kuzma airball iz te situacije, a sada KCP.

 

Inače mi je KCP baš misterija, mislim da je u odnosu minutaže - poena, jedan od lošijih igrača u ligi.

 

  KCP je usao dobro u sezonu, dugo je imao visok % za 3 i onda se odjednom ugasio suterski

  U odbrani je jako kvalitetan, iskreno

 

   Nista ne igra ni Atlanta, nego su se ovi sad skroz pogubili, mase bacanja, poklanjaju lopte

   Evo Caruso promasio 2 bacanja sad... 

Link to comment
Share on other sites

Vesli promasuje cist zicer za -6....

Atlanta nista ne igra, Tre Jang pre toga bacio airball sa trojke, ali dzabe, Gallo  nas je upravo ugasio

 

 EDIT :  Na kraju smo se krajem 3/4 i u 4/4 malo konsolidovali, ali upali smo u preveliku rupu, sve cestitke Trezzu na partiji, ostali su prilicno podbacili. Ni Atlanta nije nista odigrala, pacov Trejo se ispromasivao za sve pare, ali su nas Gallo i Bogdan ugasili. Kolicina promasenih zicera, glupih izgubljenih, promasenih bacanja i gluposti je bila neverovatna tokom tekme za lakerse, bas sam bio frapiran. Sruder je trebao da povuce, a nije bio u stanju, THT se posteno izblamirao...  Nemamo nikakve sanse sa Finixom bez LBJ, Davisa i Marca, tako da sledi i 15ti poraz, steta bas kad smo hvatali zalet i krenuli u pobednicki niz...

 

  Ali na kraju ipak ostaje jedino vazno, da svi budu zdravi, posebno naravno Davis, za plejof. Isto zelim i Bruklinu i Klipersima, pa neka pobedi najbolji. Svakako ce titula u jednu od te tri fransize, ne vidim da su ostali u stanju da im ispariraju, moralo bi bas nesto nepredvidjeno da se desi. Heat i Boston su mnogo pali, Milvokiju nista ne verujem, Juti svaka cast ali ne vidim da oni imaju potreban talent da idu do kraja. Cak mi je i Denver ispred njih. 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

To bi bilo to sto se tice nekih vecih ambicija za ovu sezonu

Nema sanse da se i on i Davis oporave i budu u full modu kad krene plejof, a i isti ce da nam visi o koncu kad ovi pacijenti krenu da gube od svih ekipa u ligi posle ovog nemilog dogadjaja

Jos dok se vrate u takmicarski ritam i upale motore, sreca tu je play-in

 

   Cestitam mnogima na forumu na povredi Jamesa. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, delgado said:

To bi bilo to sto se tice nekih vecih ambicija za ovu sezonu

Nema sanse da se i on i Davis oporave i budu u full modu kad krene plejof, a i isti ce da nam visi o koncu kad ovi pacijenti krenu da gube od svih ekipa u ligi posle ovog nemilog dogadjaja

Jos dok se vrate u takmicarski ritam i upale motore, sreca tu je play-in

 

   Cestitam mnogima na forumu na povredi Jamesa. 

 

Cek, zar nije neki prosek 4-5 nedelja oporavka za takvu povredu?

 

A valjda je i Doncic imao istu/vrlo slicnu pa odsustvovao samo dve nedelje...

 

Edit: A plejof pocinje 22 maja, puna dva meseca od sad, dovoljno vremena za Lebrona da digne formu.

 

Uostalom, sta se uopste desava sa bolanim ADom?

Edited by Horium
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, delgado said:

To bi bilo to sto se tice nekih vecih ambicija za ovu sezonu

Nema sanse da se i on i Davis oporave i budu u full modu kad krene plejof, a i isti ce da nam visi o koncu kad ovi pacijenti krenu da gube od svih ekipa u ligi posle ovog nemilog dogadjaja

Jos dok se vrate u takmicarski ritam i upale motore, sreca tu je play-in

 

   Cestitam mnogima na forumu na povredi Jamesa. 

 

😄

 

Mislim da je red da prekinu sezonu dok se Konjicanin ne oporavi, stvarno nije fer da u 40-oj godini dozivi prvu povredu koja ce ga cak 2-3 nedelje odvojiti sa terena.

Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma stvarno dokle ce da odsustvuje, i kad ce uopste i Davis da se vrati, dotle ce ovi pacijenti nesposobni da pogube sve utakmice tako da vrlo lako moze da se desi scenario od pre 2 sezone. Kazem opet, sreca tu je plej-in, i opet kakva takva zaliha rezultata, ali ovo je uzasna vest.

 

  Bar ce se Vini, Gaga, Bora i mnogi drugi obradovati, svako zlo ima svoje 'dobro' 

 

 edit : Lorde, jesi otvorio sampanjac ? 

Edited by delgado
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@Delgado

 

Bas mi je drago sto je Jokic na pragu MVP titule i sto cu biti postedjen botovanja onog nosatog govnara Nicka Wrighta i konja vetra i miliona idijotskih hot takova kako je Lebron zapravo MVP...

 

Konjini nista nece faliti, vratice se ziv i zdrav za par nedelja mozda i ranije tako da nema potrebe da patetises i grlis play in..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ne brini, bice debila kao ramona shelburne koji ce zbog narativa glasati za njega opet.

 

mislim da je veci problem za lakerse povreda davisa. tu nesto ozbiljno ne stima cini mi se. sada je vec ocigledno da je u pitanju povreda ahilove tetive. 

 

lakersi bi trebali da budu sigurni za top 6. vratice se james za dve-tri nedelje. do tada je vreme za harrella da pokaze zasto je doveden.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Lorde, znamo se

 

 Drago ti je sto se King povredio jer ti je jedini navijacki motiv da on ne osvoji, kao i mnogima uostalom. Za Jokica si svasta pisao od somborska konjokradica do somborska ojebina tako da sigurno nisi njegov fan. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, delgado said:

Lorde, znamo se

 

 Drago ti je sto se King povredio jer ti je jedini navijacki motiv da on ne osvoji, kao i mnogima uostalom. Za Jokica si svasta pisao od somborska konjokradica do somborska ojebina tako da sigurno nisi njegov fan. 

 

 

 

Kakve veze ima da li sam ''fan'' Jokica.

 

Fan sam kosarke a Jokic najvise zasluzuje tu titulu ove sezone nevezano za to sto je Srbin a verovatno je ne bi dobio zbog mainstream morona i vukojbeeene Denvera...

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Gaga said:

Nervozan si,jos me prozivas a dolazis kod   mene u B ligu:classic_biggrin:

 

Eto brona za mesec dana nazad,bice tezi put ka tituli,to je to,realno vise brine ovo oko AD

 

 Ne dolazim, igram sa Grofom dogodine ako nisi obavesten 🙂  

3 minutes ago, LordOfTerror said:

Pa sta se povredio ,odmorice covek par nedelja sto je u nekoj siroj slici mozda bolje za njega i ambicije Lakersa, gde je tu kraj sveta?

 

Njemu do PO moze da izraste nova noga...

 

 

 

 

 

 

  Ma fenomenalno je, imacemo prilike da uzivamo u bravurama Koldreks Poupa koji ne bi ubacio loptu u kos ni da je obruc duplo siri i duzi, kvazimodo-nakaze Karusa koji ima lopate umesto ruku, Kuzmasina i ostalih pacijenata. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...