Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Bravo momci, bravo!  Kako je King zalepio Roziera, auuu, troubek na ECF i 2018. protiv Bostona. Prvi put mu svirali sumnjiv goaltending, a onda je skocio najvise sto je mogao i odneo loptu. Ubacio je u vecu brzinu nakon all-stara, to je sada jasno. Sruder odigrao odlicno, kao i THT/Kuzma duo sa klupe, Trezz nije imao svoje vece, al bice to bolje vec u sledecoj. Pope je u kurcu napadacki, ali kakvu odbranu igra taj decko, nemam reci. Fino su se sibali Sharlotani, posebno Rozier-PJWash-Lamelo trio, Hejvord totalno nevidljiv, kao da nije ni bio na utakmici. Imao je jedan impossible layup miss... 

 

  Ponovo smo drugi na zapadu, i sada se jurisa na prvo mesto i 5x MVP Kinga! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Edwards mnogo mocan u igri 1 na 1 pogotovu ako ostane sa manjim igracima izgleda kao Zion.

 

Ostali elementi igre kao da nije kosarkas, ispodprsecan skakac, ocajan pregled igre, za odbranu nije cuo...

 

Nemam pojma, mlad je i dug put pred njim ali ako ga puste da se razvija u ovom pravcu dobice nekog 25 ppg skorera sa kojim je nemoguce pobedjivati niti igrati smislenu kosarku...

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, Betolingar Misdongard said:

Ti prije neki dan reče da nije nešto Edwards, ali nema veze, brzo će se pokazati kakva je sila. Jedino je problem što se razvija u lošoj sredini.

 

Zapravo sam napisao ovo, što nije u suprotnosti sa karakterizacijom njega kao tenkića, bio je fizički opis.

 

On 3/15/2021 at 10:55 AM, Chaos Is Me said:

Eh sad, ni prvi ni poslednji fizički moćan igrač u NBA, Wolvesi su dead last u ligi, a čisto sumnjam da ih korekcija selekcije šuta Edwardsa deli od bilo čega bitnog. 

 

Ono što je sigurno je da Edwards zaista ima najviši plafon u svojoj draft klasi i da nije džaba biran prvim pikom. Ali do neke pune realizacije talenta u korelaciji sa timskim uspehom pitanje da li će doći u neko skorije vreme. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LordOfTerror said:

Nemam pojma, mlad je i dug put pred njim ali ako ga puste da se razvija u ovom pravcu dobice nekog 25 ppg skorera sa kojim je nemoguce pobedjivati niti igrati smislenu kosarku...

 

 

Sve je više ovakvih igrača.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sad nesto gledam ove rane projekcije za draft je' moguce da vecina ovih kretena ne vidi Petruseva u prvoj rundi ? 😂

 

Nisam gledao ni jednog od ovih momaka ali ruku na vatru mogu da stavim da nema vise od 10 boljih igraca od njega... Cim ona Usmina Garuba krece da varira od 13. mesta pa na dalje sve mi je jasno...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, threepwood said:

 

Sa 21. godinom se tesko ulazi u lottery

 

Ne znam kad ce se okaniti takvih idiojotskih postulata.

 

Dok ne pocnu da presadjuju mozgove uvek biram kosarkasa od 21, godine nego bezumnog bacaca koplja koji eto ima 19 godina.

 

Pogledati pod Mo Bamba...

 

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

 

4 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Ne znam kad ce se okaniti takvih idiojotskih postulata.

 

Dok ne pocnu da presadjuju mozgove uvek biram kosarkasa od 21, godine nego bezumnog bacaca koplja koji eto ima 19 godina.

 

Pogledati pod Mo Bamba...

 

 

 

Sta je sa ovim momkom, ja sam mislio da ce biti sila.

Link to comment
Share on other sites

Just now, AgroLaki said:

 

 

 

Sta je sa ovim momkom, ja sam mislio da ce biti sila.

 

Nista usao u ligu  prerano nije znao nista i eto prosle su te 2-3 godine i opet ne zna nista...

 

Kad mu istekne rookie ugovor morace u stilu Noela za neku sicu da dokaze da uopste moze da bude back up centar...

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Curry igra bolju sezonu od Lilarda i nalazi se daleko iza njega na listi. Bože sačuvaj...

29ppg/5.3rpg/6.2apg, 47.5 FG%, 41 3P% i 93 FT% vs 30.6ppg/4.5rpg/7.8apg 45 FG%, 39 3P%, 93 FT%. Rekao bih tu su negdje ali Portland malo bolje stoji.

Curry je malo usporio nakon nekih brutalnih partija

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Curry igra bolju sezonu od Lilarda i nalazi se daleko iza njega na listi. Bože sačuvaj...

 

Lilard koliko vec utakmica igra bez Makolume i Nurkica pa ipak Portland deli petu poziciju sa Denverom.

 

Kari jeste imao neke monstrouzne partije na pocetku ali nije bas nastavio u istom tempu koliko sam uspeo da primetim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...