Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Smart 77/4. Opet koji milion over nego sto vredi, ali imamo Tatum-a, Brown-a i njega za sasvim fin novac na spisku. Morali bi pojuriti sledece godine nekog ozbiljnog all star-a i napasti tu titulu vec jednom. 

Edited by greenenvy
Link to comment
Share on other sites

memphis je playout tim u najboljem scenariju - po meni je rezonski da probaju sa culverom, decko ima 22 god a cena je beverly 

 

nista im ne bi falilo da se pozicioniraju na draftu za nekog dobrog igraca i tako teoretski sklope 3-4-5 omladinaca vrednih gradjenja ekipe 

Link to comment
Share on other sites

culver je kurac od ovce. beverley vredi vise od obojice. memphis i ovako ima problema sa previse igraca i sada su dali pouzdanog playoff igraca za dva bezveznjaka. ako su vec hteli da se otarase beveleyovog ugovora, mogli su verovatno naci bolje jednogodisnjake od ove dvojice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, oubrevo. said:

culver mozda ispadne totalno bezveze igrac ali je best case scenario mnogo primamljiviji za memfis nego neka beverlijeva odbrana u timu koji realno nije jos uvek sklopljen za ozbiljne domete 

 

meni licno je to logicno 

 

memphis ce napadati playoff. to sta je realno iz ovog ugla nije previse bitno. nece skupljati pickove nakon sto su dve sezone za redom bili na utakmicu od playoffa.

 

pa valjda trebaju tu i neki veterani, pogotovo ako su 3&d igraci. a ne igraci koji ne znaju ni 3 ni d (juancho) ili igraci koji sutiraju ft 45% (culver). 

Link to comment
Share on other sites

Ja Memfis ne razumijem, imaju top talenta u Morantu i JJJ da oko njih grade ekipu a oni sluze da druge ekipe istovaraju svoje raspade kod njih a da barem neki pik ne zakuce zauzvrat. Culver i Juancho su fazon 12-15 igraci ekipe nikom oni ne trebaju pa ni Memfisu. Eto ako uspiju spasiti bar dio Culverovog potencijala bice to ok al je Beverley expiring dobar ugovor i da se na trade deadline proba uvalit nekom ili da se iskoristi da se za taj cap space neki FA dovede sledece ljeto.

Minny isto, imali su boljeg igraca u Rubiu za backup PG i mentora za mladje kojeg su svi ti momci hvalili za svoj napredak, i trejduju ga da sacuvaju koji dolar i onda dovedu goreg igraca u Beverleyu...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

za mene valanciunas nije neki narociti faktor u nba. za fantazi je dobar ako cepa 30 min 

 

ne znam, meni licno taj commitment, da moras u plej of ako si vec bio, ne pije vodu. 

 

bolje je za memfis da sagrade dugorocnu ekipu, jer ako morant zapali, imaju ranjenog JJJra i nista vise 

 

tako su se pelicansi sto puta zajebali a nisu jedini primer 

Link to comment
Share on other sites

ma gde ce morant zapaliti? tek je u trecoj sezoni a jos se nije ni priblizio rookie extensionu, sto jos niko nikada nije odbio (williamsona cemo videti a porzingisa ne racunamo)...a osim njega i jjj ima tu jos sasvim dovoljan broj kvalitetnih igraca.

 

ajde objasni igracima koji su bili na korak od playoffa u obe morantove sezone da ce sada sezonu-dve tankovati da imaju dva puta deseti pik na draftu...nigde logike. 

 

imaju valjda 18 igraca na ugovoru trenutno. tek ce morati da trejduju/oslobode ronda i slicne. osim njih ovo je sasvim ok ekipa za sibanje 8-10 mesta na zapadu. okc, houston, pelicansi, sacramento, minnesota su svi realno slabije ekipe od njih, dok su spursi, blzersi a mozda cak i clippersi tu negde sa njima...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Koliko se secam, neki su ovde Juancha gledali kao promasaj Denvera kad su ga se odrekli a decko sad sluzi kao podkusurivanje da se izjednace plate za trade.

 

Sota puca na playoff a nece videti ni play in, previse je jak Zapad. KAT bi mogao da zatrazi trade posle sezone, sem ako Edvards ne nacini veliki iskorak u sophomore sezoni. Memphis izmedju 7-10 mesta opet, sem ako Ja ozbiljno ne zakoraci napred zajedno sa JJJ.

Link to comment
Share on other sites

On 8/3/2021 at 2:28 AM, Igor_ said:

Bolje, da ti ne razbiju san kad pokupe nekog Ntilikinu😂

I ovo cemo pogoditi na kraju 😂

Jurite i Darrena Collinsa, ako ga puste ovi njegovi da se vrati kosarci.. 

Ako je u treningu, on je odlicna opcija za ovaj tim Lejkersa.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, gggggggg said:

ma gde ce morant zapaliti? tek je u trecoj sezoni a jos se nije ni priblizio rookie extensionu, sto jos niko nikada nije odbio (williamsona cemo videti a porzingisa ne racunamo)...a osim njega i jjj ima tu jos sasvim dovoljan broj kvalitetnih igraca.

 

ajde objasni igracima koji su bili na korak od playoffa u obe morantove sezone da ce sada sezonu-dve tankovati da imaju dva puta deseti pik na draftu...nigde logike. 

 

imaju valjda 18 igraca na ugovoru trenutno. tek ce morati da trejduju/oslobode ronda i slicne. osim njih ovo je sasvim ok ekipa za sibanje 8-10 mesta na zapadu. okc, houston, pelicansi, sacramento, minnesota su svi realno slabije ekipe od njih, dok su spursi, blzersi a mozda cak i clippersi tu negde sa njima...

 

pa to je sustina, "sasvim okej za sibanje od 8-10"

- pricamo o fransizi koja ima okvirno 0.2% sanse da dovede top3 igraca tima na FA a dodatnih 0.3% da bi u eventualnom trejdu super igrac hteo tamo da ode. 

 

ne treba njima blatantno tankovanje u zapadnoj konkurenciji i sa ovim modelom drafta, plus su jedni od timova koji cesto "imaju srece" na draftu, ako me razumes. 

 

fali im jos jedan super igrac, otud taj hail mary culver potez koji ih ne kosta nista prakticno. 

Link to comment
Share on other sites

Kako super igrač i Culver uopšte idu u istu rečenicu u bilo kakvom kontekstu? Momak je grozan gunner veoma loših navika, kakvih ima i u G ligi.

 

Beverley mi nikada nije bio simpatičan, mislim da je i njegova odbrana precenjena (prosto, previše je nizak) ali njega mogu da zamislim kao neki rezervni deo pobedničke ekipe, pa možda malo i da nabija toughness klincima.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...