Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

36 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Samo da se utefteri posle trejda u čiju fantasy ekipu je poceo da sabija  Midd... I to naravno posle prebega iz ekipice Sns komesara    @LayupFromTheMidget  :classic_biggrin:

 

 

Btw, ne znam kako neko može da ne gotivi ekipu Sansa :wink2:

 

ja sam ga izmislio. pokupio ga sa FA liste neke valjda 2011e. verovatno ga je maxa bacio, tj ne bi me čudilo

edit šalim se, maksa tad još nije bio u B

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nema sta, niko nije verovao u Midda kao uni, redovno ga birao na fantaziju, uzimao... 

Kad smo kod Maxe, njegov mali sutra puni 2 godine, pre neki dan me nazvao na video call, i malo smo se isckaskali. Jos malo da poraste pa da nas dvojica kujemo fantazi-taktiku, nema leba od Maksimilijana vise

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, delgado said:

Secam se da je jednom propustio pola sezone pa si ga zastekao i nudio da trejdujes contenderima, niko nije hteo, pa ti se oduzio dobrim partijama

 

aa tačno. to je sezona kada sam ispao opet u B ligu. middleton se sjebao tik pred sezonu. nudio sam steph curryja koji je bio top3, middletona. 

sve lešinare sam oterao u tri lepe. zveki mi posle dao marcus smarta za jusufa nurkića, to je bilo 3 kilometra poštenije od sledeće ponude i onda sam ispao :lol_2:

...

od tada mislim da niti jedan trejd nisam napravio na fantaziju 😐

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Darko said:

Da, ali ne u isto vreme - mora da se sihronizuje.

Haha sećam se da je skoro, dok nisu ispali Klipani, navodio razloge za podržavanje sve 4 ekipe koje su u finalima. 😄  Ali razumem ga, ja sam donekle u procepu sad, kao kompletan tim su Sansi više u mom fazonu i sviđa mi se košarka koju igraju, ali će mi biti žao ako Janis izgubi. 😬   

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, oubrevo. said:

 

aa tačno. to je sezona kada sam ispao opet u B ligu. middleton se sjebao tik pred sezonu. nudio sam steph curryja koji je bio top3, middletona. 

sve lešinare sam oterao u tri lepe. zveki mi posle dao marcus smarta za jusufa nurkića, to je bilo 3 kilometra poštenije od sledeće ponude i onda sam ispao :lol_2:

...

od tada mislim da niti jedan trejd nisam napravio na fantaziju 😐

 

Jusufa Nurkica koji je grejao tribine u Denveru u tom trenutku, da ljudi cisto znaju. I onda trejdovase Nurka u Portland, a meni se povredi u finalu u subotu taman sto sam bacio Papajanisa ( koji je imao DD nakon toga ) i izgubi finale od Haosa zbog toga, mada sam se izduvao protiv uber favorita Procketa u 1/2 koji je imao 5 meca CP3 i DJ. Unistio ga Nikolica Prikolica Mirotic koga sam uzeo sa FA. I Vud.

Edited by Zvezdinho
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Jusufa Nurkica koji je grejao tribine u Denveru u tom trenutku, da ljudi cisto znaju. I onda trejdovase Nurka u Portland, a meni se povredi u finalu u subotu taman sto sam bacio Papajanisa ( koji je imao DD nakon toga ) i izgubi finale od Haosa zbog toga,

 

da si uzeo midltona kojeg sam ti originalno nudio, možda bi uzeo titulu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

"Pre meča sedim u svlačionici i zamišljam da protivnički igrači udaraju moju mamu. Kada to zamišljam onda se naljutim. Kada izađem na teren želim da im vratim za to. Zato što su udarali moju mamu", izjavio je Portis.

https://www.b92.net/sport/kosarka/nba.php?yyyy=2021&mm=07&dd=04&nav_id=1885431

Koja glava. :D

Edited by Don Radonja
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 3
  • WOW 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...