Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

nekoliko napada sunsa na kraju utakmice james se uopste nije video u odbrani, jos uvek je bio u 'fazi napada' i setkao se nazad kao da je na korzou. tako odigrao poslednjih 2-3 minuta. pateticno ponasanje i pravi nedostatak respekta pre svega prema svojim igracima i trenerima. npr bryanta nikada ne bih mogao zamisliti da se tako preda u sred utakmice, a ako je neko imao uzasne saigrace sa lakersima onda je to on. i nikada se nije predavao.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Durent je trenutno najbolji igrac lige i to miljama ispred svih. LBJ ne bi ni imao neki legacy da nije napravio super tim sa Vejdom i Bosom..pa i posle toga je imao par njih. Strasan je igrac i sigurno je u top20 najboljih ikada, ali Majkl je Dzordan :-)) Ko je gledao kosarku u njegove vreme,njemu je sve jasno. On jeste imao pomoc Pipena,ali njega su draftovali,cekao je, cak i Fil Dzekson je sa njima napravljen kao najbolji strener svih vremena, dok su LBJ svi bili teski pajaci ili tako predstavljeni.

 

Meni se licno vise svidja Durant,Kobe...Sek je uzasno dominirao kao i Olajdzuvon...Medzik, Dzabar..tesko je odrediti. Kari je skroz promenio kosarku. LBJ je strasan igrac, ali je nastao u doba interneta i taj hajp je uzasno velik. Svakako je veliki radnik i mozda najbolja atleta koja se pojavila u NBA sa takvom kontrolom lopte.

 

Realno je na zapadu da se nista ne zna, favorit je na istoku su netsi, ali retko ko uzme titulu od supertimova u prvoj godini...bice jedno do zanimljivijih PO u poslednjim godinama..

9 minutes ago, MilošVB said:

Kako vama izgleda trenutnih TOP 5 u ligi?

Durant,Kari,Harden, Janis i AD.. mada ima jos dobrih igraca, to je sve stvar ukusa..

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, MilošVB said:

Kako vama izgleda trenutnih TOP 5 u ligi?

 

Top 10: Luka, Steph, Jokara, LBJ, KD, Kawhi, Janis, Harden, AD, Embiid. Teško je izabrati top 5, meni poslednja trojica nisu u konkurenciji trenutno, ostali jesu.

 

Odmah za njima Lillard i Tatum.

 

Odmah da vam kažem da ne priznajem nikakav top 5 bez Luke. Igrač koga bih ubedljivo prvog birao da sad gradim franšizu od nule. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Cenim i poštujem LBJ-a, ali ovo njegovo ponašanje je postalo odvratno, najviše me izbaci iz takta kad neko ponizi košarku, igrače i gledaoce koji vole istu, a on je upravo to uradio ovim nevraćanjem u odbranu i izlaženjem iz hale i nečestitanjem boljem protivniku. Čestitam navijačima Phoenixa. Još da Dallas prodje dalje pa neka najbolji izadje sa istoka i pokuša što više da namuči Bruklin, nadam se da će to biti neko od našeg dvojca, Jokara ili Luka, možda dodje do iznenađenja pa osvoji neko od njih.

 

Haos ne priznaje najboljih 5 bez Luke i slažem se u potpunosti, ali ja bih tu dodao i Nikolu. Možda sam subjektivan, ali naši momci prezentuju ono najlepše što košarka može da pruži.

 

Inače prvi put od 2010. igraće se finale bez Stepha ili Jamesa.

Edited by Čvarkov
Link to comment
Share on other sites

Od 2010. je prvo finale bez Brona i Stefa.

 

Inace to se moze reci i za Durenta, Drejmonda, Tompsona, Igudalu. Kada jedva moze da prodje neko finale bez GOAT-a, tj. nije bio samo 2019. godine kada je imao veliku povredu i nije imao dobru ekipu.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Drakaris said:

Od 2010. je prvo finale bez Brona i Stefa.

 

Inace to se moze reci i za Durenta, Drejmonda, Tompsona, Igudalu. Kada jedva moze da prodje neko finale bez GOAT-a, tj. nije bio samo 2019. godine kada je imao veliku povredu i nije imao dobru ekipu.

E majke ti, smaraš više sa tim konstantnim nazivanjem LeBrona "GOAT-om". To što ti misliš da je LeBron najbolji igrač svih vremena ne znači da je to tačno i da većina forumaša misli tako. Takođe, to je nepoštovanje legendi ove igre kakve su Jordan/Duncan/Wilt/Bird/Olajuwon i drugi. 

Edited by Darko
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, realno *w said:

 

Slažem se, uz dodatnu konstataciju da to još nismo videli ove godine. 5+5 uz 35% šuta i to je to, tankoza.

Ja sam zbog posla osuđen na box score & highlightse, mislio sam na Ronda zadnjih godina, a i inače, čovjek je x puta pokazao da ima dodatnu brzinu za PO.

 

Ali Harrell, kakav je to bezveznjakovic za PO kosarku, doslovno svaki napad protivnik ima cistu situaciju za kos kad je ovaj na parketu.

Link to comment
Share on other sites

Nurkiceva cetvrta licna je odlucila sinocnji mec izmedju Portlanda i Denvera i unistila momentum Oregonaca. Bilo je ocekivano da ce to defanzivno pokopati Portlandjane, ali i ofanzivno je imala veliki uticaj na na napad TBlazersa. Ptb je tokom citave tekme unistavao Denver iz pika sa Nurkicem kao screenerom, pogotovu u 3/4 kada Denver nije mogao nista odbraniti. 

 

Morris je iskocio poslednje dve tekme i bio bitna opcija kod suterski/skorerski impotentnih Nagija. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jbg,kad Bronov ortak Rich Pauk vodi LAL kao nezvanicni GM,dovuce Herela,lik ne moze stolicu da odbrani,da novi ugovor KCP i Kuzmi,mislim wtf,pogotovo ovaj drugi?!

Edited by Gaga
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Gaga said:

Jbg,kad Bronov ortak Rich Pauk vodi LAL kao nezvanicni GM,dovuce Herela,lik ne moze stolicu da odbrani,da novi ugovor KCP i Kuzmi,mislim wtf,pogotovo ovaj drugi?!

Sta je Kuzmasin dobio?

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Shonewizard said:

Bravo bratjo Arizonci, čestitke.

 

Sad da vas Jokara isprati kući i sve okej. 😁

 

Jokic je uzeo seriju sa Kampacom, sinom Ostinom (s kauca ga skinuli), Morisom (odlican backup), Harrisonom i Howardom. Da je americki crnac, svrsavali bi na njega i iz frizidera bi iskakao. Megagiga car.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, tsva said:

 

Jokic je uzeo seriju sa Kampacom, sinom Ostinom (s kauca ga skinuli), Morisom (odlican backup), Harrisonom i Howardom. Da je americki crnac, svrsavali bi na njega i iz frizidera bi iskakao. Megagiga car.

 

kao sto svrsavaju na americkog crnca doncica. jokica jednostavno ne interesuje da se eksponira, zato njega ima manje u svim pricama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...