Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

5 minutes ago, Miki28 said:

Bogdan se raspada sa sutem i nakon povratka, posebno zadnja 2 meca.🤦‍♂️

Ima 4 milke godisnje vise, sigurno je jako zabrinut za svoj shut i za to sto Atlanta nece osvojiti titulu 😌

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Znaci pare, pare i jos para? Je... igru?

Pa pisao sam vec o tome, navodno su neki jaci timovi bili zainteresovani za njega, a on otisao....u Atlantu. Lova,brale.

Kao da te zove Zvezda, a ti potpises za Shiroki.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Kosta said:

Pa pisao sam vec o tome, navodno su neki jaci timovi bili zainteresovani za njega, a on otisao....u Atlantu. Lova,brale.

Kao da te zove Zvezda, a ti potpises za Shiroki.

Okej, postpisao je za Atl, uzeo je kintu, obezbijedio sebe i buduca pokoljenja tako da je miran sa te strane.

Sad je red na igru da se koncentrise jer je mnogo bolji igrac od ovog sto prikazuje ove sezone

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, delgado said:

Sto mi drago sto je Indiana roknula smrdljivi Finix

Ćemu taj animozitet prema timu koji 10 godina nije vidio PO ( drugi najduži niz poslje Kingsa u Nba)i koji vam je redovna mušterija u poslednje vrijeme. Nisam znao da je rivalitet dosegao neki viši level. Oduvijek sam mislio da nam je San Antonio arch enemy 😁

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, delgado said:

I vi mrzite nas pa moramo i mi vas 😛   

Ja vas sigurno ne mrzim. A razlog je i zato što mi je sin vaš veliki navijač. Usto je i navijač Partizana a je veliki zvezdaš. Poštujem to i nisam ni ja tako odgajan a nisam bogami ni njega tako odgajao da mrzimo. Čak što više- I on ima velike simpatije prema Phoenixu i dosta puta kvalitetno diskutiramo i o jednima i drugima.

 

44 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Pustite coveka da mrzi koga hoce

Ja mu nisam niti jednom riječju branio da mrzi Phoenix ili koga već. Pitao sam ga samo čemu to i pokušavam zamislit kako to izgleda braniti nekome da mrzi nekoga ili nešto. Jbg Frenčajz ja sam svoj život posvetio Duhovnosti i Prosvjetljenju a i kunjado( šogor) mi je psihoterapeut a živi preko puta mene tako da itekako pričamo o svemu od čega je satkan jedan život.

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, bodo said:

Usto je i navijač Partizana a je veliki zvezdaš.

Hteo si da napišeš ja veliki Zvezdaš, je l' da? Ako nisi, treba ti oduzeti dete zbog podsticanja podele ličnosti. :classic_biggrin:

 

Mada, i ovako si na granici jer si pustio da se Partizanovac pokvari Lejkersima. :classic_tongue:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Barkley#34 said:

Hteo si da napišeš ja veliki Zvezdaš, je l' da? Ako nisi, treba ti oduzeti dete zbog podsticanja podele ličnosti. :classic_biggrin:

 

Mada, i ovako si na granici jer si pustio da se Partizanovac pokvari Lejkersima. :classic_tongue:

Ma ja sam pun razumijevanja i tolerancije 😊. Vidiš a ovo prvo mi je promaklo. U glavi sam mahinalno zamijenio imenicu pridjevom, definitvno pogrešno.. A ovo Ego nije namjerno podebljano pošto se moj izbor ne čini ništa važnijim od njegova tako da ako može neka nagodba oko oduzimanja :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ajde da batalimo price o nebitnim sunsima i lakersima i predjemo na ozbiljne ekipe. @đubrivo. nikako da te pitam, knicksi kidaju od pocetka sezone pa kapiram da si se navikao, ali kako podnosis pobede mavsa? Vidis li u kakvu formu je usao estonski saban cim je spomenut u trejd pricama?

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...