Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Kad citam pojedine forumase i njihova pametovanja o Karijevom utjecaju, pomislim da je covjek svom timu sam donio 5 titula. Kad ono....bez Durantule, Karijevi Ratnici imaju jednu titulu.

JEDNU,dobro ste procitali.

  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

po najnovijim vegas kvotama james prvi favorit za mvp-a. jokic drugi...embiid zbog povrede pao

 

james          vs           jokic

 

25.6                         27.2 ppg

7.9                            11.1 rpb

7.8                             8.5  apg

1.1                              1.6  spg

0.6                            0.6 bpg

50.7%                        56.8% fg%

58.8%                       60.5% 2ptfg%

35.7%                       41.9% 3ptfg%

68.9                          87.7% ft%

3.7                             3.1 to/g

 

 

114                            131 ortg 

105                           108 drtg

59.5                          65.1 ts%

2.6  (29. u ligi)         6.6 ows (1. u ligi)

2.4 (2. u ligi)            1.9 dws  (6. u ligi)

5     (8. u ligi)            8.6 ws (1. u ligi)

5.8  (9. u ligi)            9.1 obpm (1. u ligi)

1.6   (15. u ligi)          2.6 dbpm (4. u ligi)

7.4   (5. u ligi)           11.7 bpm (1. u ligi)

3      (3. u ligi)           4.6 vorp  (1. u ligi)

 

24.24  (15. u ligi)     31.68 per (1. u ligi)

6.0   (3. u ligi)          8.4 raptor war (1. u ligi)

6.5   (9. u ligi)          9.5 total raptor (2. u ligi)

 

 

kao sto se vidi neizvesno :classic_rolleyes:

jedini jamesov argument je 2.5 pobeda vise lakersa od denvera.

 

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, đubrivo. said:

osećam da lord of terror opet nije uhvatio tekmu rj barretta : i

 

Znas da sam odgledao 1/4, mislim da je krenuo sam 0/4 iz igre 😂

 

Ne mogu zaista da gledam ovaj animal tenk sa Pokusevskim koji definitvno ima potencijala da postane HOF shaqtin'a fool igrac. Od Javala se takav talenat nije pojavio.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drakaris said:

Mislim smesan u smislu efikasnosti. Treba mu milion suteva da bi pogodio jednu trojku

 

nema brige oko toga. kada malo ojača fizički i šut će postati stabilniji 

 

niti umem da uočim tanane razlike niti se trudim ali nemam dileme da će već sledeće sezone to biti bolje. kakvi sve antitalenti danas učine šut konstantnim, poku će to brzo 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Coach Nash said Griffin could take a week or two to ramp up for game action. “We just want him to ramp up appropriately, so I don't know if that's a week or two or what it is.”

 

Skroz ocekivano, sada kada ga budu spremili da se takmici na najvisem nivou, bice posebno opasan. Zato sam bio u pravu kada sam rekao da njegove partije iz ove sezone treba posmatrati sa velikom dozom rezerve. Sto bi se dzaba peglao na treninzima kada nema ekipu ni da se bori za PO... Tu motiva nema, cak i kod profesionalnih sportista.

Link to comment
Share on other sites

Pokuševski djeluje kao siromašna verzija Dragana Bendera. :s_d: Visina, tijelo, atletika - sjajno, sve ostalo potpuno neartikulisano. Imam utisak da mislima uopšte nije na terenu, kao da je zalutao, što može biti posljedica potpunog neiskustva, tj. neigranja na visokom nivou, a može biti i nešto dublje, đavo će ga znati. Trenutno ne obećava...

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Ječmendo said:

Pokuševski djeluje kao siromašna verzija Dragana Bendera. :s_d: Visina, tijelo, atletika - sjajno, sve ostalo potpuno neartikulisano. Imam utisak da mislima uopšte nije na terenu, kao da je zalutao, što može biti posljedica potpunog neiskustva, tj. neigranja na visokom nivou, a može biti i nešto dublje, đavo će ga znati. Trenutno ne obećava...

Mislim da za razliku od njega, ima nešto košarkaški. Mada slažem se, ima Pokuševski mnogo nedostataka. Nekonstantan šut, igra leđima, slabost. Može da bude All Star, a takođe može da igra u Turskoj za par sezona.

Link to comment
Share on other sites

1231693970.0.jpg

 

 

JJST Memorial Fun Fact of the Night

RJ Barrett had his first career 30-point game today, scoring 32 in the win. At 20 years, 272 days old, he is the youngest Knick to score 30 in a win since the BAA became the NBA! The last Knick younger than RJ to score 30 in a win was Carl Braun, who was 20 years, 139 days old when he scored 32 in an 86-63 win over the Providence Steamrollers on February 11, 1948.

Home of the Jared Jeffries Shot Tracker and recipient of a P&T PhD

 

 

 

edit pt2 šta vam je elfrid kriv info 

 

 

Edited by đubrivo.
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...