Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

@Miki28 totalni mindfuck. igralo se dobrih 5-6 minuta kada je sudija primetio da ima ok broj napred a pozadi kao mitch lob

 

na toliko nivoa je blesavo da je neopisivo: prvo je neko napravio pogrešnu pripremu za štampu, pa je ona otišla na štampu, pa su stigli dresovi, pa ga je reggie obukao, pa je startovao u prvoj petorci.

 

što je najveća fora, imao je spremnu korektnu zamenu. kao da bake iz podruma ručno šiju brojeve a ne da se štampa serijski

6 hours ago, Mile1 said:

Burks>Barrett

 

treba pomenuti i da je rj barretta ekskluzivno čuvao & potpuno zaključao jedan od dva najbolja perimeter defendera (ili najbolji) u ligi, dok je burks vozao setha iz klana curryja, totalno nezainteresovanog greena i shake miltona 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, sunset rubdown said:

 

makar igra odbranu. sta reci za bookera i njegovih 25 izgubljenih lopti u dve tekme.

To stoji ali ne vidi se nikakav napredak u njegovoj igri a u trećoj sezoni je i već bi trebao bit oko 20 ppg i 10 rpg. Paul je odradio svoje 22 poena, 12 asista a bilo bi i još više da nisu imali katastrofalno sutersko veče. Ucinak klupe nikakav. Selekcija suteva Bookera u clutch momentima los. Protiv Dallas je prošlo a sad ne. I opet je postojala prilika da se dobije ovo. Crowder nas je drzao u egalu down the stretch. Ubise nas skokovima. U plusu su skoro 20 skovova bili Kingsi, točnije 55/40. I broj slobodnih 33/13 u njihovu korist. Previše jbg.. I da šteta CP3 daje dve trice s istekom vremena na kraju 2. I 3. četvrtine ali ih nisu priznali jer je za desetinku bilo prekrasno. Ne sviđa mi se Bookerovo forsiranje na kraju a o njegovoj obrani znamo sve. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Sprdajte se sa junanimusom...

 

A Bogdan greši po meni. Uzeo je kintu, izgurao i Duleta i Dudu i Željka, odslužio vojsku i treba po američki tako i da se ponaša: kao da je njegova ekipa, Lavar Ball zonfić. Da urla na trenera na srpskom svaki put kada mu Trae ne doda loptu kad istrči, da gađa Kolinsa patikom kad ga ne vidi samog na 9m od koša i da prodaje fore tipa Čupavi, ako mi sledeću dodaš u grudi a ne u patiku, vodim te kod pravog frizera i slično...

Edited by freethrow
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, freethrow said:

Sprdajte se sa junanimusom...

 

A Bogdan greši po meni. Uzeo je kintu, izgurao i Duleta i Dudu i Željka, odslužio vojsku i treba po američki tako i da se ponaša: kao da je njegova ekipa, Lavar Ball zonfić. Da urla na trenera na srpskom svaki put kada mu Trae ne doda loptu kad istrči, da gađa Kolinsa patikom kad ga ne vidi samog na 9m od koša i da prodaje fore tipa Čupavi, ako mi sledeću dodaš u grudi a ne u patiku, vodim te kod pravog frizera i slično...

 

očekujem ovo od bogdana negde od 20e tekme. tiha voda basket roni pristup

.....

e da trae je ružan zato što ga boli kurac za svoju ekipu, ne zato što je ružan, ja volim ružne ljude

 

čisto da zabeležimo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...