Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 hours ago, oubrevo. said:

 

13i pick i brogdon je tankoza.

meni se brogdon sviđa ali više kao 4-5i pik na ovom draftu plus brogdon za simmonsa

 

lowry je iz philadelphie. njega bi morali pojuriti, sto ce naravno i uciniti. a simmonsa bih trejdovao za neke role igrace ili nekog solidnog beka.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, gggggggg said:

 

lowry je iz philadelphie. njega bi morali pojuriti, sto ce naravno i uciniti. a simmonsa bih trejdovao za neke role igrace ili nekog solidnog beka.

 

ne verujem u taj scenario. morey ce imo gledati da mu digne vrednost koja je jasno all time low pa tek onda napraviti trejd. 

Link to comment
Share on other sites

Kakav genijalan plan Pacers-a, uzeli Carlisle koji je poznati drkadzija prema igračima i onda Lloyd Pierce-a za asistenta. Kakva će to biti milina u svlačionici.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 7/2/2021 at 5:25 PM, SteveFrancis#3 said:

Ako osvojimo, mogli bismo neki letnji rostilj svi djuture

 

 Se secas kad sam ja pravio rostilj 2013. ako Heat osvoji i onda precrtavao 1 po 1

 

edit : sad bih vas zvao i na rostilj i na xne da su lakersi osvojili, ipak sad radim i imam svoje pare 😛   

 

@Malkolm Brogdon @Ta'veren @Jurgen mogu da potvrde kako je dobro bilo kod mene na rodjendanu.

 

Edited by delgado
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pat Bev dobio 1 tekmu suspenzije, bez novcane kazne. Eto zelenog svetla za sve idiote po ligi da prave sranja i ugrozavaju zdravlje drugih kako im se dize, jer - zasto da ne. Jbt, ovaj Silver je stvarno fijasko kao komesar, blamantno je vise koliko niti jedan konac ne drzi u svojim rukama. Ligi ne treba maskota, neka se skloni ako nije u stanju da odgovori ni na jedan izazov.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj rezultat na poluvremenu je anbilibabl. 😬  Atlanta samo ima ludu sreću da ni Milvoki nije mogao ništa da pogodi u drugoj četvrtini... Inače sve dobro što naprave u odbrani nikako ne uspevaju da realizuju u napadu, previše traljavo i lopta ne kruži dovoljno (mada ima i do odbrane Baksa). Džru čuva sve igrače Atlante, a bilo je kako ne vredi onoliko koliko je Milvoki dao za njega. Vredi im svaki dolar 😛  Trae i Huerter moraju da se pojave na utakmici ako misle da izvuku G7. Inače Rediš je ubedljivo najbolji defanzivac u Atlanti, šteta što nije igrao više ove sezone.

 

Deluje kao da bi ovakva postavka Baksa (bez Janisa) Atlantu rešila u 5 utakmica... možda je to samo recency bias, ali deluje da ova rotacija bolje radi protiv njih.

Link to comment
Share on other sites

Strasne partije Holideja i MIdltona,jednostavno sa ovakvim Jangom nisu imali nikakve sanse.Kad uz to i Tig pogodi tri trojke iz tri pokusaja onda je sve jasno.U finale u svakom slucaju ide bolja ekipa.Redis mi se svidja od ruki sezone,steta sto su ga povrede usporile da pokaze jos vise.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Iskreno me ne bi iznenadlilo da se za koju godinu povede rasprava ko je dobio Trae/Luka trade zbog toga sto su tu Hawksi dobili i Reddisha kao bonus.

 

Atlanta ima strasan mladi core. Young, Hunter (koji im je bio drugi najbolji igrac pre povrede), Reddish, Huerter.

Bucksima cestitke i mislim da ce biti dobro finale jer se Janis vraca od prve utakmice izgleda.

Edited by Radalek
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, RatzenStadt said:

Ako Feniksovci pokupe prstenje, vise nikad necu gledati NBA.

Bolje ne čekaj, nego prestani odmah - ako ti je to trn u oku.

 

Ja sam prema Sunsima bio ravnodušan nakon odlaska Nasha i uz to CP3-a ne mogu očima gledat ali treba reći da su potpuno zaslužili ovo.

 

Posebno me oduševio Ayton svojim pristupom i impaktom na obje strane parketa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...