Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Kakvo prelijepo veche u Enbiej. 🥰

Prvo raskrinkavanje bezveznjaka Tatuma i overrated koucha Stevensa,zatim nezainteresovani Lejkersi koji gaze ove dosadnjakovice iz Finiksa (koji su bez Pola go k od ekipe) i secer na kraju - Luka koji se posprdao sa laznim kraljem El-Eja/inace teskim bezveznjakom Kawhijem i ostalom bratijom iz njegove abominacije od tima. Steta sto Porzingara nije igrao prosle godine u plejofu, uvjeren sam da bi Dalas tada prosao Klipane.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Miki28 said:

Ne mogu da opisem koliko uzivam da gledam Luku kako se sprda sa Beverlijem.

 

6 minutes ago, Del Piero said:

A pomalo je ironicno da igraca koji je u ligi samo zbog odbrane konstantno uvlace u pik i pokusavaju da nameste mismatch. Zaista je too fucking small za Luku, ne vidi ga ovaj.

Narodni učitelj i prosvetitelj Rasel Vestbruk

Quote

"Pat Bev trick y'all, man, like he playing defense," Westbrook said. "He don't guard nobody, man. It's just running around, doing nothing.

 

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Drakaris said:

Trebao mu je uz to i samar dati, kako je samo letos zatezao oko ugovora, sada igra kao strina, a jos ne zeli ni da sutira, vec samo urucuje lopte saigracima. Ja bih njega prvog trejdovao na leto.

 

 

 

Proigrao ti Ejton Draki :classic_tongue: DD masina :classic_tongue:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Chaos Is Me said:

Bogami sa ovakvim Lukom ništa nije nemoguće za Mavse. Doktor košarke. Ponabijao redom komplekse svakom ko ga je čuvao. 


Pobeda bi bila kad bi se on ove sezone javio u liku/ulozi Dirka. 

Link to comment
Share on other sites

Nije to do trošenja, spreman je kao zver, a bacanja promašuje od samog starta utakmice. Relativno čest primer da igrači koji lagano šutaju sa 8 metara, imaju problem sa bacanjima.

 

U regularnoj sezoni je imao 73%, dosta blizu nekog solidnog proseka. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Proigrao ti Ejton Draki :classic_tongue: DD masina :classic_tongue:

Sada ce tek AD da ga lupa po usima, zamalo da ispadnem zbog tog debila.

 

Sto se tice procenata bacanja i trojki, nije to nikakva novost. Ima nesto i u memoriji koja se stice tokom vezbanja. Tako da ima dosta igraca koji jako dobro sutiraju za 3, a kada dodju na slobodna bacanja, samo za glavu da se uhvatis. ocigledno je da se ljudi veoma malo posvecuju slobodnjacima.

 

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Drakaris said:

Sada ce tek AD da ga lupa po usima, zamalo da ispadnem zbog tog debila.

 

Sto se tice procenata bacanja i trojki, nije to nikakva novost. Ima nesto i u memoriji koja se stice tokom vezbanja. Tako da ima dosta igraca koji jako dobro sutiraju za 3, a kada dodju na slobodna bacanja, samo za glavu da se uhvatis. ocigledno je da se ljudi veoma malo posvecuju slobodnjacima.

 

 

 

Sut iz igre 7-15, a u nedelju 5-16. Zestoko ga je nalupao 21 slobodnim bacanjem. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ogromna šteta za Denver zbog povrede Murraya jer bi sa njim bili sasvim opremljeni da izađu sa Zapada.

 

Onog momenta kad Mavsi nabave Luki legit all star partnera pod košem umesto letonskog porculanca liga će prestati da bude zanimljiva. Mogu da mislim samo šta bi radio da ima uz sebe Davisa ili makar nekog Adebaya.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kosta said:

Kakvo prelijepo veche u Enbiej. 🥰

Prvo raskrinkavanje bezveznjaka Tatuma i overrated koucha Stevensa,zatim nezainteresovani Lejkersi koji gaze ove dosadnjakovice iz Finiksa (koji su bez Pola go k od ekipe) i secer na kraju - Luka koji se posprdao sa laznim kraljem El-Eja/inace teskim bezveznjakom Kawhijem i ostalom bratijom iz njegove abominacije od tima. Steta sto Porzingara nije igrao prosle godine u plejofu, uvjeren sam da bi Dalas tada prosao Klipane.

 

Nemoj molim te ovakve upise, gusis vise temu nego Buker zavrsnice.

  • Like 1
  • Thanks 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ne verujem ništa Porzingisu kad naiđe tvrdo. Dallas je fino našao role playere u Brunsonu, DFS, Hardawayu, Kleberu, ali druga violina im je upitna, a tek treća (Richardson). Al zato prvu imaju za narednih 15 godina. Sve ove mlade zvezde su super al Luka je jednostavno wonderboy, klasa sa najvećima na svakom planu.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Volim Kavhija, ali vise volim Luku, drago mi je da je nabio ostale LAC pacere. Da vidimo sta sad coach Lue ima u rukavu. 

Krivo mi je zbog PHO, nadam se da ce odvesti seriju u sedmu utakmicu, da istrose laznog kralja. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...