Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, Drakaris said:

Sada ce tek AD da ga lupa po usima, zamalo da ispadnem zbog tog debila.

 

Sto se tice procenata bacanja i trojki, nije to nikakva novost. Ima nesto i u memoriji koja se stice tokom vezbanja. Tako da ima dosta igraca koji jako dobro sutiraju za 3, a kada dodju na slobodna bacanja, samo za glavu da se uhvatis. ocigledno je da se ljudi veoma malo posvecuju slobodnjacima.

 

 

 

Sad je debil:lol_2:

 

Rendl zasluzeno.

 

 

Edited by Zvezdinho
  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam zašto Clippersi toliko malo koriste Ibaku. Ne znam u kom je on stanju ali def je profil igrača koji im treba, može pomalo da zaštiti obruč a ima i stretch momenat u napadu. Ove varijante sa Morrisom na 5 su potpuno bezveze, a Zubac ne može da brani Zingera spolja. Clippersi ne da nemaju trećeg igrača, nego ni četvrtog, ko je njima treći najbolji igrač? Morris? Na kraju će drvlje i kamenje na Kawhia i Wayoff P-a, a ostali ne doprinose maltene ništa. 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, AgroLaki said:

Volim Kavhija, ali vise volim Luku, drago mi je da je nabio ostale LAC pacere. Da vidimo sta sad coach Lue ima u rukavu. 

Krivo mi je zbog PHO, nadam se da ce odvesti seriju u sedmu utakmicu, da istrose laznog kralja. 

Pa Kawhi = lazni kralj. Jos od onih priglupih reklama pri dolasku u Kliperse. Skip i Shannon su par puta pricali o tome, nasmijali me do suza 😁

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ja ne znam zašto Clippersi toliko malo koriste Ibaku. Ne znam u kom je on stanju ali def je profil igrača koji im treba, može pomalo da zaštiti obruč a ima i stretch momenat u napadu. Ove varijante sa Morrisom na 5 su potpuno bezveze, a Zubac ne može da brani Zingera spolja. Clippersi ne da nemaju trećeg igrača, nego ni četvrtog, ko je njima treći najbolji igrač? Morris? Na kraju će drvlje i kamenje na Kawhia i Wayoff P-a, a ostali ne doprinose maltene ništa. 

Pa po kome ce ako ne po njima? Odigrali su solidno ova 2 meca, imaju i Batuma i Ronda kao raspolozene saigrace ali jednostavno nisu lideri.

Gledam Kawhija, sta se desilo sa tim covjekom i njegovom cuvenom odbranom? Ono je mucno gledati kako Kawhi i PG13 igraju ko amateri u odbrani. Ekipa koja je po imenima brutalna defanzivna ekipa je teska rupa u stvarnosti.

 

 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Kosta said:

Pa Kawhi = lazni kralj. Jos od onih priglupih reklama pri dolasku u Kliperse. Skip i Shannon su par puta pricali o tome, nasmijali me do suza 😁

 

Kavhi nije sebe prozivao kraljem itd, da ne sirimo pricu. Zna se ko u NBA reklamira sebe kao goata. Kavhi se samo preracunao u izboru novog tima, nije racunao na Wayoff P sindrom. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, AgroLaki said:

 

Kavhi nije sebe prozivao kraljem itd, da ne sirimo pricu. Zna se ko u NBA reklamira sebe kao goata. Kavhi se samo preracunao u izboru novog tima, nije racunao na Wayoff P sindrom. 

Kad je dosao u El-Ej, napravili mu 1000 bilborda na kojima je u fazonu 'novi kralj je u gradu' 😃😄😅

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Ja ne znam zašto Clippersi toliko malo koriste Ibaku. Ne znam u kom je on stanju ali def je profil igrača koji im treba, može pomalo da zaštiti obruč a ima i stretch momenat u napadu. Ove varijante sa Morrisom na 5 su potpuno bezveze, a Zubac ne može da brani Zingera spolja. Clippersi ne da nemaju trećeg igrača, nego ni četvrtog, ko je njima treći najbolji igrač? Morris? Na kraju će drvlje i kamenje na Kawhia i Wayoff P-a, a ostali ne doprinose maltene ništa. 

 

Pa i Lakersima je treci najbolji igrac proslogodisnjeg PO-a bio isti ovaj Rondo. Stvarno mislim da su jedan od poslednjih rostera nad kojim se treba sazaliti.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao bracu iz Los Andjelesa sinoc ali moj neki osecaj koji je mozda preterivanje da je najveca tagedija ovog play off ( osim sto se Denveru povredio Murray) to je da se ce se 2 najbolje i najspremnije ekipe sastati u drugoj rundi Netsi i Milvoki...

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Miki28 said:

Pa po kome ce ako ne po njima? Odigrali su solidno ova 2 meca, imaju i Batuma i Ronda kao raspolozene saigrace ali jednostavno nisu lideri.

Gledam Kawhija, sta se desilo sa tim covjekom i njegovom cuvenom odbranom? Ono je mucno gledati kako Kawhi i PG13 igraju ko amateri u odbrani. Ekipa koja je po imenima brutalna defanzivna ekipa je teska rupa u stvarnosti.

 

 

 

Batum? Really? Pa i ovo što su izvukli iz njegove lešine ove sezone je sasvim zadovoljavajuće. On je nebitan anno domini 2021 koliko jedan igrač može biti. A i Rondo kao treća opcija dovoljno govori samo za sebe.

 

Prepisujem se sad sa Vinijem (cava lepo zapaža sve al neće da piše ovde) i kako je odgovornost svih učesnika u procesu, od front officea koji je nakaradno složio roster, do Tyrone "teleći pogled" Luea, ali svakako ne pomaže ni činjenica da ne postoji nikakva hemija u igri između Kawhia i Georgea, nikakva 2 na 2 akcija njih dvojice, nikakva komunikacija, svaki tera svoje i bitno je samo da taj scoreboard lepo izgleda. Kawhi je očito težak za saradnju, on nije ovde došao na gotovo kao u Raptorse gde je on bio ta trešnjica na vrhu ionako solidno ukusne torte već je ovde on trebalo da bude taj sistem. Teže bi bilo uspostaviti neku hemiju sa njim i nekom mnogo ozbiljnijem tipu od Georgea koji je i sam rastrojen između želja i mogućnosti, labilnog samopouzdanja i poljuljanog superstar statusa. 

 

A opet, nije da im ne bi pomogla neka konkretnija pomoć saigrača da se priča malo pogura.

 

Kawhi je i dalje vrh igrač ali kod njega kao da je došlo do nekog klika u glavi kad je shvatio da je superstar i jedan od najboljih igrača lige, postao je samom sebi dovoljan, konstantno je u nekom svom mikro bubbleu i kao da juri neku ličnu agendu. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Manu said:

 

Pa i Lakersima je treci najbolji igrac proslogodisnjeg PO-a bio isti ovaj Rondo. Stvarno mislim da su jedan od poslednjih rostera nad kojim se treba sazaliti.

 

Klipersi su ubedljivo najbolje poslozena ekipa, sve rupe od prosle godine su fantasticno zakrpili, falila im je strec 5ica, doveli su Ibaku, falio im je plejmejker doveli su Ronda, doveli su Batuma koji ima odlicnu sezonu i iskusan je igrac koji zna kako se igraju bitne utakmice. Izgubili su pajaca Herela i Lua.

Drugu godinu zaredom je Kawhi razotkriven, on je fantastican u ekipama gde on ne mora biti lider, niti gde mora da kreira ista, kao cherry on the top da daje svojih 30 poena i igra dobru odbranu. I da se razumemo, on je fantastican igrac, ali ipak postoji razlika izmedju njega i najvecih u ovoj eri. Voleo bih da ga vidim u nekoj krs ekipi i da li bi uspeo da ih dovede do plejofa, nisam siguran da bi to bio slucaj.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Referent said:

Volim kad ga @Chaos Is Me objasni, ništa da dodaš. Garant si dobijao petice na pismenom?

 

Hmmmm, kod mene bi dobio cetvorku, koristi izraze koji nisu primereni pismenom zadatku (brojne pozajmljenice, pa onda "cava", i tako dalje). Sve u svemu, nije lose, kad bi se jos malo potrudio sigurno bi dobio peticu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Referent said:

Volim kad ga @Chaos Is Me objasni, ništa da dodaš. Garant si dobijao petice na pismenom?

 

Hvala, zapravo jesam, al zato matematika i fizika, brrrrrrr. 

 

38 minutes ago, 12Laki said:

@Chaos Is Me jel ti Vini mozda rekao razlog sto nece da pise ovde? 😄

 

Njegova lična stvar koju poštujem, iako i meni nedostaje ovde.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Evo baš mi je žao jadnih Klipersa, nemaju kao dobru podršku Leonard i George.  Bullshit klasičan. Jackson, Rondo, Kennard, Morris, Batum, Ibaka, Zubac. Dovoljno korisnih igrača. Nijesu sigurno ovi igrači pali sa nekog drveta.


Zaboravio si i Beverley.

Apsolutno se slazem, ne zaboravimo kako je Morris igrao za Nikse pre prelaska u LAC ili koliko su i Jacksoni i Kennard smatrani ok igracima, a ovde nisu ni u top 5 igraca.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Magia said:


Zaboravio si i Beverley.

Apsolutno se slazem, ne zaboravimo kako je Morris igrao za Nikse pre prelaska u LAC ili koliko su i Jacksoni i Kennard smatrani ok igracima, a ovde nisu ni u top 5 igraca.

Morris je generalno svuda igrao dobru košarku. Pistonsi, pa u Bostonu bio dosta dobar, u Niksima sabio onu jednu sezonu, itd. Izbor trenera je tu najviše uticao na ovaj raspad. Ima istine i da nema nešto dobrih opcija za trenera trenutno, pretežno su ovi najbolji zauzeti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...