Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

5 hours ago, Krava kaze mu said:

Nazalost zajebali su se sa Porterom, ali ajde nije ni prvi ni poslednji put da se tako nesto desi

Ali pustiti Plumija i Krega...mislim da je bezbedno reci da menadzment nece osvojiti nikakvu nagradu po pitanju posla odradjenog u prelaznom roku

 

Kako su se zajebali s njim? Uzeli su ga sa 14og mesta na draftu. Cak i da se ispostavi da misle da nece biti ono sto su se nadali, mogu za njega da dobiju jako dobar povrat ako zele neki trade da urade. Ja ne vidim nikakav zajeb tu, samo dobitak cak i da ne napreduje uopste vise.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Grunf said:

Šta bi Washington tražio od Denvera u eventualnom trejdu za Beala? Jasno je da se Denver nema čemu nadati sa ovakvim timom. Da sam GM Denvera dao bih sve što traže, sem Jokića naravno. 

Porter + Harris + pikovi ako ih imaju(trebalo bi da da) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex_Serbia said:

Majami nije hteo da da Heroa i Dankana za Hardena...a pominje se da su otvoreniji da to ucine za Beala 😆

 

ne znam sta je smesno. nekima je beal bolji asset nego harden. 

 

9 minutes ago, Alex_Serbia said:

Sad se DEN odjednom zajebao sto je pustio Plumija? Really?

 

Ja se secam lepo svakog napisanog slova o njemu u prethodne 3 godine

 

da, nikad mi nije bilo jasno preterano kenjanje po plumiju. jedini pravi problem kod njega je bila plata. ali kao neko sa desetak minuta po utakmici je sve u svemu bio ok.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, gggggggg said:

 

ne znam sta je smesno. nekima je beal bolji asset nego harden. 

 

 

objektivno postoji klasa ili čak dve između hardona i beala. gde je beal taj za klasuipo slabiji igrač.

 

ali ono što uvek treba uračunati kod majamija prevazilazi puki igrački skill i pretpostavlja i inkluziju xy igrača u dati roster. 

 

u tom smislu je majemi uz spurse veoma unikatan u svom pristupu i ja ih podržavam u tome, iako je poznato da obožavam hardenovu igru.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jasno je da je Denver zreo za jedan parcijalni remont. Barton, Mpj uz pikove treba da budu "novac" sa kojim bi Denver trebalo da izvrse remont.

 

Milsap je bezveze produzen, ali gotovo sad.

 

Harris je tu na ivici. On mnogo znaci Denveru za defanzivu, ali jednostavno suvise cap-a oduzima za to sto doprinosi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Horium said:

Jasno je da je Denver zreo za jedan parcijalni remont. Barton, Mpj uz pikove treba da budu "novac" sa kojim bi Denver trebalo da izvrse remont.

 

Milsap je bezveze produzen, ali gotovo sad.

 

Harris je tu na ivici. On mnogo znaci Denveru za defanzivu, ali jednostavno suvise cap-a oduzima za to sto doprinosi.

 

jedino što ja lično vidim je MPJ za beala. pri tome, uopšte nije obavezno da nuggetsi dobijaju taj trejd ali je bez greške dobar za sve

 

milsap nije bezveze produžen, imho, igra strava sezonu. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Horium said:

Jasno je da je Denver zreo za jedan parcijalni remont. Barton, Mpj uz pikove treba da budu "novac" sa kojim bi Denver trebalo da izvrse remont.

 

Milsap je bezveze produzen, ali gotovo sad.

 

Harris je tu na ivici. On mnogo znaci Denveru za defanzivu, ali jednostavno suvise cap-a oduzima za to sto doprinosi.

Meni je Harris u okviru paketa za Beala no brainer. Igra istu poziciju kao Beal, a da obojica budu starteri sa Murrayom ne ide jer je su premali, pa ne bi imao ko da cuva protivnicka krila. Kavaj ili KD bi ih pojeli. A da Gary ulazi sa klupe s tom platom ne ide. Stavka broj 3 je da treba priblizno izjednaciti Bealovu platu koja nije mala. Takodje mi Harris sveukupno ne isporucuje dovoljno u renomeu ugovora.

 

Harris i Burton imaju cetvorogodisnji ugovor, prvom je vredno 84 milki, a drugom 32.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, mr clutch said:

Meni je Harris u okviru paketa za Beala no brainer. Igra istu poziciju kao Beal, a da obojica budu starteri sa Murrayom ne ide jer je su premali, pa ne bi imao ko da cuva protivnicka krila. Kavaj ili KD bi ih pojeli. A da Gary ulazi sa klupe s tom platom ne ide. Stavka broj 3 je da treba priblizno izjednaciti Bealovu platu koja nije mala. Takodje mi Harris sveukupno ne isporucuje dovoljno u renomeu ugovora.

 

Harris i Burton imaju cetvorogodisnji ugovor, prvom je vredno 84 milki, a drugom 32.

 

Barton i Harris su na pretposlednjim godinama ugovora.

 

Mada, da, izjednaciti Bealovu platu ce biti malo skakljivo.

 

Anyway, Beal i recimo Tucker bi trebalo da budu glavne mete Denvera u sledecem trejdu.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Horium said:

 

 

Anyway, Beal i recimo Tucker bi trebalo da budu glavne mete Denvera u sledecem trejdu.

 

 

talen horton tucker? 

on je igrač za razviti a beal je za ovu i sezonu koja sledi, nisu baš uporedivi.

 

hoću reći, to su dva veoma različita pristupa upravljanu franšizom.

Just now, Chaos Is Me said:

Šta to donosi Tucker Denveru što već nemaju u Millsapu?

 

verovatno misli na la tuckera koji je guard ali to ne opravdava znak jednakosti između njega i beala

 

a milsap je za pj fuckera lebron james lično. imo.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

 Ne znam zašto bi Lakrsima bilo zanimljivo da trejduju THT-a koji je em mlad, em na rookie ugovoru em može odmah da doprinese taman koliko treba uz big gunse, idealan igrač za njihovu dublju rotaciju.

 

bilo je ovde teorija tipa šroeder i taker za b.bila ali verovatno mogu wizardsi bolje od toga

 

meni se sviđa tht u ovo malo situacija što sam ga video

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Slažem se sa uinijem za Milsapa, ove sezone u nekoj meri otplaćuje ogromnu platu iz prethodnih. On čuva leđa Jokiću kod visokog pika, uvek čuva najboljeg visokog protivnika, nosi borba, bre pristup u reketu i na skoku, šutira nekonstantno ali solidno... mogao bi da ide samo ako imaju nekog da ga zameni - a nemaju.

 

Problem sa odlaskom Plamlija i Krejga je što su oni u teoriji lako zamenljivi ali u praksi im ič nije uspelo. Samo im fali da nastave sa takvom praksom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@đubrivo.To može da bude samo teorija u glavama Lakers fanova kojima se sve servira na tacni. Solidan je THT al daleko je od nekog potencijalno opakog igrača kao što je u teoriji MPJ. Beal je jedan od 15 najboljih igrača u ligi i sigurno vredi mnogo više od takvog paketa.

Edited by Chaos Is Me
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Chaos Is Me said:

@đubrivo.To može da bude samo teorija u glavama Lakers fanova kojima se sve servira na tacni. Solidan je THT al daleko je od nekog potencijalno opakog igrača kao što je u teoriji MPJ. Beal je jedan od 15 najboljih igrača u ligi i sigurno vredi mnogo više od takvog paketa.

 

zato i rekoh da je teorija, nije bilo nekih čvršćih dokaza a i ja lično mislim da čarobnjaci mogu tu bolje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...