Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

8 hours ago, John Dies at the End said:

Kako mi ne gori pod nogama... Od ekipe koja je bila u vrhu, zbog povreda i odlozenih utakmica dosao sam na  6 CAT od ispadanja... sledeća 3 kola igram sa ekipama iz vrha i svaka CAT mi je bitna. 

Da ne pisem da sam u poslednjih par kola izgubio ogroman broj CAT " za malo".

Pitanje je kada ce se Davis vratiti, a i  kada se vrati, nece igrati b2b utakmice.. 

 

Jbg, kad uparim WCJ i Drumm-a ( ponudio mi Zveki Drumm-a za SGA ) nebo je granica 😆

 

Zamisli kad nisam ni stigao da glasam ja, a vec je vetovano..

Zavisi kako gledas, na pola pobede si od plejofa. Mislim razumem da mozda na kraju ispadnes, mozda ispadnem i ja koji imam isti skor, ali ocigledno svi misle da si ga dao ni za sta. 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam bio dovoljno jasan... blizi sam ispadanju,  nego PO , i ovo nije nikakav burazersko-drugarski trade da bi Uchiha osvojio, jednostavno mi je potreban upotrebljiv igrac/dva da izborim opstanak, jer na FA em nema ništa,  em tanak sam sa vremenom....

 

Tako da, slobodni ste da ponudite bolje igrace za AD😴

 

@Zvezdinho moze Zveki Drumm, ali jos uvek mi nisi odgovorio za koju ekipu on igra :classic_biggrin:

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miskooo said:

0.5 si od PO, 6 od ispadanja. Ne moras da trazis/da ti nudi Gobera, ali ono je bio nerealan trejd.

 

jbt, pogledaj raspored, igram sa njim, konkvistadorima i BoraBora-om... sta mislis da bih ga trade-ovao da ne moram... bar ti, Zveki i Magicni znate kakav sam u pregovorima I koliko sam "zadrt" :lol_2:

 

Da ponovim, AD je u ponudi, pa ponudite sta ako ste zainteresovani 😄

Link to comment
Share on other sites

Uzesmo Bilija Pitona, ovaj Dzstina Pitona, sta Maksa baci to mora da se pokupi.

 

 

Auuu otkazase Plamliju utakmicu sa Torontom, auuu pa oni igraju b2b sa Torontom, auuuu, mozda 2 meca bez Plama, auuuu.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miskooo said:

0.5 si od PO, 6 od ispadanja. Ne moras da trazis/da ti nudi Gobera, ali ono je bio nerealan trejd.

 

zasto uchiha ne bi dao goberta za davisa? to su igraci za uporedjivanje a ne wcjr i divicenzo

 

davis 22.5 pts, 8.4 rebs (6+2 cca), 3ast, 1.3 stl, 1.8 blk, .715% ft, .533% fg, 0.7 trice, 2 prodate

gobert 14.2 pts, 13.2 rebs (10+3 cca), 1.3 ast, 0.4 stl, 2.8 blk, .597%ft, .649% fg, nul trica, 1.7 prodatih

 

negde je gobert bolji, negde davis. ako je uchiha baš nezadovoljan, verujem da debeli ima nekog igrača u rangu divicenza da mu doda da se ne oseća tužno.

 

ne nego ajde sve da pokupimo, koi sam maistor, ko vas jebe kad ne imete da trejdujete poyy

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miskooo said:

 

Samo zato sto je jedan aktivan, a drugi ima O, inace se slazem s tobom.

 

ima još cca dve nedelje do povratka, to je ovo aktuelno kolo, nek' bude i još nedelju dana preko, on može da čeka.

 

al nije fora da napraviš egal trejd, ne pravi ga on zato. tj ne bi dao goberta ni za više od davisa

već su mu prošli neki diskutabilni trejdovi pa mu se osladilo jbga

Edited by đubrivo.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa nisam brate, Lukaku stvarno postoji, ne znam sta se tripujes

Lukaku inace igra sa Racenovog maila, Racena nema nigde, ne javlja mu se... Ako mi dajete dozvole da uletim s mog maila, da ponistimo invite na lukakov mail posto decko nije bas najbolje tehnicki obucen i jos nije prihvatio ;D   rado cu biti tu za plejof da mu pomognem. 

Link to comment
Share on other sites

Imas dobar CV Delgado. 3 titule i finale, sigurno necu Zvekija. Poslednje 3 sezone koje je igrao u A ligi je u 2 ispao

Just now, LayupFromTheMidget said:

Grofinjo razvalise tvoje bezveznjaci moji bili pristojni, naravno ovo za DD postaje vec smesno i juce 2 na ivici od DD.

Svaki dan imas meceva, jos mi je Tobajas DTD

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 titule

Finale

- svake godine plejof pocevsi od sezone 12/13 & 18/19 excluded kad sam uspeo da ispravim Maxine brljotine sa drafta, trejdovao Batlera za Klinta, pa onda povredjenog Klinta za Ibaku i Milsapa i ostavio nas u ligi. Maxa je tad uzeo Batlera u 1rundi, Kuzmu u 4th, Jordana Bella u 6th... Da ne idemo dalje 😄  

13/14 sam ispao od NBK u 1/8, 14/15 sam prosao nexta u 1/8 i ispao od buduceg osvaja Jovanice u QF, 16/17 sam takodje prosao nexta cini mi se u 1/8 i  ispao od Tripa u QF. 

 

 Tako da grofe, ozbiljno razmisli o meni kao coowneru za sledecu sezonu. Naravno ti bi radio draft (ja bih mogao da posluzim tu kao script-assistance) , i onda bi se u toku sezone konsultovali zajedno za dalje, ali tvoja je fransiza i glavna rec svakako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drakaris said:

Imas dobar CV Delgado. 3 titule i finale, sigurno necu Zvekija. Poslednje 3 sezone koje je igrao u A ligi je u 2 ispao

Svaki dan imas meceva, jos mi je Tobajas DTD

Pa zato da stanu na 9 odnosno 8? Nema opravdanja sta vise to onda znaci da mozes TO da zaokruzis a procente i ppm si krenuo jako.

Link to comment
Share on other sites

Da da, bas sma ga ukanazio, a on je dropovao Svit Lua, KCP, Tedija i Nunna. Da je makar nesto korisno umesto njih nasao, nego sve gore od goreg.

Pokusao sam i da mu nadogradim ekipu trejdom, ali niste dali. Jos sam mu rekao da sam vizionarski draftovao i cekao povrede u ovim timovima i docekao, ali vec su svi pojacali druge i pritom nas je svaki igrac israo u medjusobnom duelu. Na kraju mi je dropovao i Brusa Brauna, koji je sad kod Lukakua, jos jednog momka za koga sam mu rekao da ga saceka i da za njega treba strpljenja. Covek od pocetka karijere nije u stanju da istrpi nekog i zato smo dropovali mnoge kvalitetne igrace tokom svih ovih godina, mislim da je vreme za rastanak

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, delgado said:

3 titule

Finale

- svake godine plejof pocevsi od sezone 12/13 & 18/19 excluded kad sam uspeo da ispravim Maxine brljotine sa drafta, trejdovao Batlera za Klinta, pa onda povredjenog Klinta za Ibaku i Milsapa i ostavio nas u ligi. Maxa je tad uzeo Batlera u 1rundi, Kuzmu u 4th, Jordana Bella u 6th... Da ne idemo dalje 😄  

13/14 sam ispao od NBK u 1/8, 14/15 sam prosao nexta u 1/8 i ispao od buduceg osvaja Jovanice u QF, 16/17 sam takodje prosao nexta cini mi se u 1/8 i  ispao od Tripa u QF. 

 

 Tako da grofe, ozbiljno razmisli o meni kao coowneru za sledecu sezonu. Naravno ti bi radio draft (ja bih mogao da posluzim tu kao script-assistance) , i onda bi se u toku sezone konsultovali zajedno za dalje, ali tvoja je fransiza i glavna rec svakako.

Verovatno je da cemo dogovoriti saradnju za sledecu sezonu. Meni je takodje trebao coowner za ovu sezonu, ali se niko ozb nije javio, tako da racunam na tebe sledece sezone. Za draft ide posebna priprema, vidis kako sam dobro draftovao od druge do osme runde, prvog pika sam opet sjebao. Ako budes bio kod mene, imaces 3-4 runde za biranje sigurno ukljucujuci i prvu rundu.

Edited by Drakaris
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, delgado said:

Covek od pocetka karijere nije u stanju da istrpi nekog i zato smo dropovali mnoge kvalitetne igrace tokom svih ovih godina, mislim da je vreme za rastanak

 

kamen na kamenu nije ostao. ako zaista voli franšizu, maksimilijan, kosmata prevara treba da oprosti pola plate

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...