Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

Sad je i vas trojicu koji ste dominirali stiglo malo sa povredama (sto je ostatak lige imao cele sezone) pa evo vec drugo kolo imate lose rezultate, mada ste realno favoriti ubedljivi u plejofu kada su svima svi zdravi.

Link to comment
Share on other sites

Meni se čini da je duel između Stefija i mene već rešen, toliko su nam različito koncipirane ekipe da on sigurno uzima DD, blk, oreb, dreb, FG%, tov, a ja sigurno pts, PPM, ast, 3 pm, stl. Bukvalno su jedine otvorene kategorije TD (ja nula u sezoni, al se ipak nadam čudu) i ako mogu da prevrnem FT% nekako što je realno, mada njemu momak iz Bruklina šutira 100% a meni mrtvi Wall baca kamena s ramena.

Link to comment
Share on other sites

DSJ od kada sam ga podigao, odnosno od kada je Vini dao procenu

On 2/23/2021 at 9:19 PM, đubrivo. said:

čuj sigurniji od DSJa. dsj u ovom trenutku ne zna ni da li je košarkaš

svaka čast svima koji ga pazare, očigledno niko nije gledao knickse godinama

za 25 minuta ima 11.8 poena, 5.2 skokova, 5.8 asistencija i 2 ukradene lopte, začinjeno tripl-dablom noćas. :classic_love: Još 7-8 minuta više, ne tražim puno.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, zorex said:

DSJ od kada sam ga podigao, odnosno od kada je Vini dao procenu

za 25 minuta ima 11.8 poena, 5.2 skokova, 5.8 asistencija i 2 ukradene lopte, začinjeno tripl-dablom noćas. :classic_love: Još 7-8 minuta više, ne tražim puno.

 

I to posto sam ga, ni sam ne znam zbog cega ( jbg poslusao Wini-ja savet ) drop-ovao ( uvek sacekam par )...

 

Jbg, cim se igraci oslobode mojih okova, odmah proigraju :lol_2:

19 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Sledece nedelje ti igra samo jedan mec, a one tamo se mozda vec vraca, ne vidim zbog cega bi ga trejdovao, al kako hoces.

 

Da da... I to sve sada kad vodis 11-1 I sustizes me na tabeli :wink2:

Link to comment
Share on other sites

što slušate mene, ja ni elfrida ne bih govnjivom motkom pokupio a kamo dennis the menacea 

... 

uglavnom, nakrco sam averidzare koje u teoriji donose skokove - caunaghton, penis Iii, temple of doom plus dfs i keef, sad samo da ne bacim pogrešne 

E da i kevon looney 

Link to comment
Share on other sites

Koje vodjstvo i to bez Dramonda.

 

Lavrnja uopste nema jaku ekipu i meni je bilo cudno kako je tako visoko rangiran, jos je uzeo ovog KPJ koji nece imati neku dobru produkciju dok ne bude trejdovan Oladipo. Daleko je 25. mart.

14 minutes ago, Zvezdinho said:

Da ne pricamo da igramo sledece kolo protiv Borivoja sa Tejtumom, Kavaiem i DeRozanom.

lol, a ostatak rasporeda?

Link to comment
Share on other sites

Lavrnja je takodje raspad i ne znam otkud ovako dobar skor

 

Pa misim, mi smo ga dobili. Valjda to sve govori

 

ali to ne manja stvar da si ti sisa koja ce coukovati  sledeceg vikenda hehe

 

 

 

kako big al?

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Drakaris said:

Maxo, mozda nije sve izgubljeno, Lavrnja ima slobodan pad i plus imas matchup sa Zvekijem, do tada ce Hasa biti trejdovan. A i Konkvistadori iz nekog razloga beleze sve losije rezultate.

 

 

Nema sanse. Taman sam poceo da pogadjam FA polutane, kad mi se tim  raspao zbog povreda. Kakvog vizionara  imam ni pakao mi nece tesko pasti. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...