Jump to content

Kosarkaske aktuelnosti


kalistenika u rutini

Recommended Posts

6 minutes ago, Luchifer89 said:

Što si ti za Kešelja svim srcem navijao?!
Jao Jakovljeviću, pa ti špijaš za komšije...

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
 

A jesam jbt, da mi je tokom SP u Turskoj 2010. tražio da mu dam jednu nogu da ima rezervnu dao bih mu bez razmišljanja 😭

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Beonegro said:

Auh 😞

 

Kad za nekog od igrača za koje sam svim srcem navijao pročitam da je asimiliran mislim da mi je teže nego kad bih pročitao da je umro.

Ih, sad je samo napredovao, bio je izabran za poslanika proletos. On i Krstić su baš duboko zašli.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Posle 3 godine u Radnickom, Rasko je ovu sezonu krenuo u Stragarima. Druga muska liga Srbije Zapad 2, znaci beton. Nakon 4 kola Stragari 0-4.
Malopre mi salje drugar prelazi Rasko u Slogu iz Batocine koja ih je u proslom kolu dobila blizu 30 razlike. Drugar igra za Slogu iz Batocine :lol_2: 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

KK Dinamo se do pre neku sezonu zvao KK Rudes pre nego sto je promenio naziv u ovaj sadasnji.

 

Klub nema nikakve veze sa GNK Dinamo, u Rudes su usli ljudi iz BBB da bi imali klub u kosarci na kojem bi mogli da se pojave i prave haos. Klub nema nikakve ambicije niti mogucnosti da igra ABA ligu, kamoli EC ili EL, sto opet govori da sa tom pricom GNK Dinamo nema apsolutno nikakve veze. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/4/2022 at 12:09 PM, Drug Crni said:

KK Dinamo Zagreb je,kao sto mu naziv sugerise, kosarkaska sekcija fudbalskog kluba?
Kakva je tacno prica u pitanju?

 

Nema veze s GNK. Boysi (BBB) stoje iza kluba, povezani su s futsal klubom kojeg su osnovali prije 10-ak godina. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...