Jump to content

Kosarkaske aktuelnosti


kalistenika u rutini

Recommended Posts

On 8/23/2023 at 3:46 PM, Grunf said:

 

Ne znam samo na kom polju jedan Ruski tim moze da bude ambiciozan u ovom trenutku al aj.

Aleksa igrao EK prosle sezone, otpao kao 13, bas je mogao nesto bolje da ubode samo da je bio strpljiviji i da Miska nije bolelo uvo.

Bar ce ubosti kintu i imati Dzonija da prozbori koju.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

 

I da letovi budu carter letovi a ne komercijalni, bas zbog duzine puta.

 

Ok, možda potcenjujem količinu love, ali ovde se priča o ozbiljnim parama.

 

Treba oni da plate 8 čartera, ili u slučaju da im je ambicija EL čak 17. Pričamo o par miliona evra samo za to.

Link to comment
Share on other sites

 

Mada, stvarno pocinje da me nervira to da pare preokrecu sport, prekrajaju i te sportsko-politicke granice...

 

Presedan je napravljen sa Izraelom i njihovim nacionalnim selekcijama i klubovima, kao i individualnim sportistima (valjda) a veze nemaju sa Evropom. 

 

Sta ce taj arapsko-litvanski klub da uradi kad treba da igra utakmicu sa na primer Hapoelom u EC? Hoce li ici, hoce li ga ugostiti? Ili ce bojkotovati jedni druge? Ili mozda postoji cena za koju ce preci preko svojih politickih nesuglasica? Ako ce igrati, sto onda ne bi Izrael ponovo bio clan azijskih sportskih federacija gde i pripada?

 

Licemerje. 

 

I nije Izrael jedini, nego mi je zgodan primer zbog EC/EL o kojima ovde pricamo a gde su aktivni i bitni ucesnici.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Veoma sam razmišljao da li da okačim vest i na kojem topiku..ovo je jednostavno jedna sprdnja i parodija..ja nemam drugih reči,a da ostanem kulturan.

 

Quote

Vučić na praksi u Megi: Predsednik Srbije ozbiljan u namerama da postane trener

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić 2020. godine ponovo je seo u studentsku klupu, s namerom da završi Visoku sportsku školu strukovnih studija kako bi trenirao mlađe košarkaške kategorije.
Kako saznaje „Meridian sport“, Vučić je sada pronašao vreme da prisustvuje praktičnoj nastavi, a taj deo obavlja prateći treninge mlađih selekcija Mege.

Vučić je još 2009. godine izarazio želju da trenira mlađe kategorije, a 2021. se pohvalio da je završio prvu godinu studija uz sve desetke i samo jednu devetku.

Kako je sam rekao pre dve godine, tu devetku je imao jer nije mogao da prisustvuje vežbama zbog državničkih obaveza.

Od tada se nije oglašavao kako napreduje sa studijama, ali izgleda da je ozbiljan u namerama da postane košarkaški trener.

Quote

Da dosam kako je Bolesnik izjavio da namerava da se bavi trenerskim poslom kad jednog dana okonča političku karijeru :puke:

Edited by Drug Crni
slova
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Drug Crni said:

Da dosam kako je Bolesnik izjavio da namerava da se bavi trenerskim poslom kad jednog dana okonča političku karijeru :puke:

Pa cekaj, to je onda dobra vest - hajde da poguramo to da odradi tu praksu sto pre i nadje neki KK Wolfs (ima onaj litvansko-arapski) pa da se skine s grbace naroda Srbije... 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nece on biti niko i nista onog trenutka kad padne sa vlasti, zato se tako grcevito i drzi za istu i zato i nemamo demokratiju i normalne izbore vec devet godina (ukinuti 2014.).

 

Sta je on bio periodu kada je bio u SRS? Obican histericni opozicionar kojeg niko nije dozivljavao ozbiljno.

 

Ovde cak nije u pitanju ni privilegija da se bude na vlasti, da se krade i da se sklapaju poslovi, taj covek prosto ne moze da zivi a da nije u centru paznje. Otud i trpanje svuda, zgadio mi je i reprezentaciju i srebro i sve sto je islo uz to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...