Jump to content

Winter is coming


Arsenije Pesic

Recommended Posts

2 hours ago, Mai Val said:

Sve pohvale! Odlično izgleda forum! 

Ako može da se ovaj topic "u duhu tradicije" zove Winter is coming?

 

5 minutes ago, Squabbit said:

Stvarno, daje malo sentimenta.

Naxovimo stvari pravim imenom. 🙂

Fixed :classic_wink:

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pojavljuje se taj simbol i ranije. Čini mi se da sam ga video u onoj epizodi kada NK dodirne Brena. Svi undeadovi su tako poređanji da kreiraju simbol.

Ne bih ni ja rekao da je NK Targ, ne uklapa se uopšte u bilo koji dostupan lore. Mada sličnost jeste očigledna.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nicklord said:

Stiže ti torent uskoro. Ima screenshotova iz cele epizode na reditu 😄 

Nemoj samo spojlere ovde.  😛

 

Sacekacu ipak do ujutru da odgledam, nadao sam se da ces baciti neki info kao prosle nedelje u 11 ali sad je kasno.  😄

Link to comment
Share on other sites

Iskreno ljudi, nema šanse da se ne piše o epizodi do sutra uveče, a kako spojlere nemamo preporučujem da ne ulazite na temu dok ne odgledate epizodu :classic_biggrin:

Pritom, generalno će biti teško sutra izdržati bez spojlera, kapiram da će po netu da iskaču na svakom ćošku.

 

Edited by djole
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Hmmm.... Ne znam šta da mislim 😂 S jedne strane očekivano da Arja bude u centru pažnje, ali nekako nisam očekivao u ovoj epizodi. Sad me još više interesuje šta su smislili za naredne tri epizode. 

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

I ja sam razocaran. Hiljadu godina spremas se za ovo i onda pred svrsen cin i kada imas 1000 na 1 izgubis bitku... 
I sto su pobili, pobili su manje vise nebitne licnost Jebani Medvedi (jora i mala mormon) i Theon su najbitniji likovi koji su poginuli..
Holivud od epizode bas holivud, toliko baitova za bitne likove i ne ubijes ni jednog. 
Jos veci Holivud ce biti ako se Melisandra zrtvovala da ozivi nekog =/

Edited by LayupFromTheMidget
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...