Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

Znači ako sam dobro proračunao Zenit ide u top8 ako dobije obe tekme kući, u tom slučaju ako Real ne dobije sutra i sl nedelje i oni otpadaju, a Valensija da bi prošla mora sl kolo da dobije Baskoniu koja ne sme da izgubi ako misli da prodje...

Link to comment
Share on other sites

Bila bi fora da Real izvisi za plej of na kraju. Bas raspad nakon povrede AR i odlaska Campazza.

 

Sa druge strane nisam ni slutio tokom sezone da bi Baskonija mogla da se umijesa u borbu. Tamo stvarno rijetko kad neki igrac podbaci i bas znaju da izvuku maksimum.

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Sector said:

Bila bi fora da Real izvisi za plej of na kraju. Bas raspad nakon povrede AR i odlaska Campazza.

 

 

Ja sam pre par kola rekao da postoji šansa da oni ispadnu, ali mislim da im je ključna pobeda bila nad Zenitom. 

 

Verujem da će oni završiti sa 19-15, a imaju 2-0 i protiv Valensije i Zenita, tako da im u suštini pobeda na Olimpijakosom kući završava posao.

 

Kako god, ne dajem im neke šanse, ko god bude protivnik, Efes ili CSKA.

 

Quote

Sa druge strane nisam ni slutio tokom sezone da bi Baskonija mogla da se umijesa u borbu. Tamo stvarno rijetko kad neki igrac podbaci i bas znaju da izvuku maksimum.

 

Fantastičan klub. Dovode dobre, ali ne i top class igrače, i što je najbinije, jako su strpljivi sa njima, nema teranje posle prvog lošeg perioda i to se posle vrati.

 

Pogledajte samo njihovo strpljenje sa Sedekerskisom. 5 godina je tamo, bio po raznim pozajmicama, opet sa 23 godine dobija šansu i igra 15ak minuta na svakoj utakmici, iako dobro odigra jednu u 10, ako i toliko.

Edited by realno *w
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Sector said:

Bila bi fora da Real izvisi za plej of na kraju. Bas raspad nakon povrede AR i odlaska Campazza.

 

Sa druge strane nisam ni slutio tokom sezone da bi Baskonija mogla da se umijesa u borbu. Tamo stvarno rijetko kad neki igrac podbaci i bas znaju da izvuku maksimum.

 

 

I ti bi davao svoj maksimum, da te ceka psiho Dusko u svlacionici i njegov perčin posle svake utakmice😀

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, realno *w said:

Pa što onda konstantno pljuješ ekipe i pričaš kao se ne cimaju uopšte i slično? Ako je već jedini problem uprava Evrolige? Poptuno sam siguran da ne postoji igrač ili trener koji voli da igra 5 utakmica u 10 dana, ne trenira uopšte, nego samo putuje i igra.

 

To sto si napisao ima smisla i priznajem da sam preterao da su treneri EL ekipa jedini krivci (raspored i previse meceva, kao i sistem bez ispadanja je najveci krivac).

 

Ipak, ne treba da zanemarimo da ima ekipa koje i u ovom rasporedu pruzaju bolje partije, kao i one koje pruzaju sramotne partije. Sasvim je u redu igrati losije, nije u redu lose tempirati formu i raspasti se u kljucnim mecevima.

 

20 hours ago, realno *w said:

Što se biranja reči tiče, ako ti smeta da napišem da mi je smešno tvoje nerazumevanje određene situacije, onda osim sa razumevanjem košarke kao igre, imaš problem i sa razumevanjem načina funkcionisanja i poente foruma.

 

Uopste nije protiv pravila to sto si napisao, nego mi je previse kategoricno i smeta diskusiji (da si napisao, "smesan si", to bi vec bilo protiv pravila).

 

Dakle, uopste nisam uvredjen, nego ima toliko stavova koji i meni smetaju pa se trudim da napisem da se ne slazem - "Zalgiris mi je antipatican, ali zato su mi Armani ili Valencia ultrasimpaticni", moze da se podvede pod subjektivnost, ali mislim da treba ceniti ekipe koje daju sve od sebe, umesto ultraskupih ekipa koje se stalno raspadaju.

 

2 hours ago, realno *w said:

 

Ja sam pre par kola rekao da postoji šansa da oni ispadnu, ali mislim da im je ključna pobeda bila nad Zenitom. 

 

Verujem da će oni završiti sa 19-15, a imaju 2-0 i protiv Valensije i Zenita, tako da im u suštini pobeda na Olimpijakosom kući završava posao.

 

Kako god, ne dajem im neke šanse, ko god bude protivnik, Efes ili CSKA.

 

Nemaju 2-0 protiv valencie, nego 0-2.

 

Zato najverovatnije i ispadaju, odnosno, ispadaju jer su odigrali onako smesan mec protiv oslabljene Crvene zvezde, sto bi bila nekakva pravda (na stranu sto su dosta oslabljeni odlaskom pleja i povredama dva bitna igraca).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, goldberg said:

Nemaju 2-0 protiv valencie, nego 0-2.

 

Zato najverovatnije i ispadaju, odnosno, ispadaju jer su odigrali onako smesan mec protiv oslabljene Crvene zvezde, sto bi bila nekakva pravda (na stranu sto su dosta oslabljeni odlaskom pleja i povredama dva bitna igraca).

 

Da jbt, 0-2 sa Valensijom i 0-2 sa Baskonijom, my bad.

 

 

Zenit možda može i do 20-14 skora. Baš im je teška situacija.

Link to comment
Share on other sites

"Kakav uzasan kosarkas" :lol_2: "Claver je otisao na klupu i odneo sekiru sa sobom". :classic_mellow:

 

Kakav sou Plavsica, ne verujem sta je izgovarao tokom meca.

 

Kolo pre kraja:

 

image.png.755baef6b4ba7161a22114e74876be70.png

 

Broj 1 je Barcelona, broj 2 je CSKA, broj 3 je Efes. Hajde da uzmemo da Zenit sigurno dobija Panathinaikos u zaostalom mecu, to znaci sledece:

 

Valencia dobija Baskoniu: Treba im poraz Reala od Fenerbahcea ili Zenita od Maccabija kuci. U slucaju da se dese oba rezultata poredak je Valencia, Real, Zenit

Baskonia dobija Valenciu: Treba im poraz Reala jer imaju losiji medjusobni skor od Zenita.

Zenit: pobeda ili moraju i Real i Baskonia da trijumfuju u gostima

Real: pobeda ili poraz Zenita

 

Real u slucaju pobede u Istanbulu ide najverovatnije na 4. mesto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, goldberg said:

Broj 1 je Barcelona, broj 2 je CSKA, broj 3 je Efes.

 

Teoretski, Efes moze do drugog mesta ako CSKA izgubi i od Asvela i od PAO, a Efes dobije Armani. 

Gotovo da nema sanse da CSKA izgubi obe.

 

13 hours ago, goldberg said:

Real u slucaju pobede u Istanbulu ide najverovatnije na 4. mesto.

Kojom magijom?

 

Sve i da pobedi Real u Istanbulu, 4. ce biti ili Armani ili Bajern. 

Ukoliko Fener pobedi Real, 4. ce biti ili Fener (ako izgubi Armani od Efesa) ili Armani (ako pobede Efes). 

Dakle Real ne moze bolje od 5. mesta. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...