Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

17 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ajd neko nek napiše kalkulacije do kraja. Jasno je da je poraženi direktnog okršaja Valensija - Baskonija otpao (ludnica u najavi, ovaj meč ne treba propustiti, biće klanja). Šta je sa Realom i Zenitom, šta njima treba?

 Evo deo vesti sa sajta B92, nadam se da su tacne kalkulacije oko timova za poslednja 2 mesta.

 

"Mnogo veća drama očekuje se u borbi za sedmu i osmu poziciju. Real ima 19 pobeda, a Zenit, Valensija i Baskonija po 18.

To znači da Real u plej-of vodi pobeda, do koje neće doći lako u Istanbulu. Međutim, može da prođe i u slučaju poraza, ako Zenit izgubi jedan od preostala dva meča koliko ima da odigra do kraja sezone.

Ruski tim je oba puta domaćin, prvo protiv Makabija, a onda protiv Panatinaikosa u zaostalom meču.

 

Zenit dalje vode ili dve pobede ili polovičan učinak, ali u tom slučaju su mu potrebni trijumfi Reala i Baskonije u Valensiji.

Da bi Valensija prošla u plej-of, osim pobede nad Baskima, moraju da izgube ili Real ili Zenit, dok ekipu iz Vitorije dalje vode, logično, pobeda na Mediteranu uz poraz Reala u Istanbulu ili oba poraza Zenita."

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Ajd neko nek napiše kalkulacije do kraja. Jasno je da je poraženi direktnog okršaja Valensija - Baskonija otpao (ludnica u najavi, ovaj meč ne treba propustiti, biće klanja). Šta je sa Realom i Zenitom, šta njima treba?

 

Slobodno propusti, Fenerbahce nije ni dosao na mec sa Realom, tako da je taj spanski derbi nebitan, odlucuje ko ce biti 9.

 

Sramotan pristup Fenerbahcea, plasirali su se, pa hajde da pravimo sprdnju od sebe - lepo dajte Realu 20:0, prebacio sam na Alba - Crvena zvezda jer je bilo ocigledno da Real lagano dobija.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Del Piero said:

Sta Fener to radi? Njih pobeda verovatno vodi na cetvrto mesto, a sa porazom mogu biti i osmi. Verujem da im se bas igra sa Barsom u playoffu.

Malo je nenormalno da ih rutinira ekipa koja je van forme mesec dana.

Pritom s rotacijom iste ekipe kao da je neki pripremni mec, bez Kerola, uvodi se Ljulj posle povrede, smanjena rola Tavaresa, Abalde ulazi prvi put u 16om minutu, Laprovitola odjednom veca uloga i mec sezone...

Bukvalno par wtf situacija. Meni je ovo sizofren mec.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Losmi17 said:

Malo je nenormalno da ih rutinira ekipa koja je van forme mesec dana.

Pritom s rotacijom iste ekipe kao da je neki pripremni mec, bez Kerola, uvodi se Ljulj posle povrede, smanjena rola Tavaresa, Abalde ulazi prvi put u 16om minutu, Laprovitola odjednom veca uloga i mec sezone...

Bukvalno par wtf situacija. Meni je ovo sizofren mec.

Realu je ovo bio do or die mec i izvukli su iz gaca vrhunsku partiju. Sve su pogodili, a Fener je bio bez Veselog, De Colo rovit usao u utakmicu, a Guduric dobio brze dve licne i bio non faktor citav mec.

 

Ako budu realni rezultati do kraja Fener je 6. i ide na Efes u playoffu. To je uzasan zreb imajuci u obzir kako su mogli da prodju sa pobedom.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...