Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

3 hours ago, Sector said:

Pretpostavljam da ce biti prenos na SK11.

 

SK4, tacnije.

 

Uvek kada gledam utakmicu na nekom od SK5-SK10 kanala, em je slika kao kroz dno neke tegle da snimaju, em se plasim da ce Rej Luka da prenosi...

Link to comment
Share on other sites

Uf kako igra Valensija kao da ce da osvoji Euroligu, brutalan pocetak.

 

Edit,ubise ih pik end rolom ,a kad je Bajern krenuo sve da preuzima Valensija krenula da kaznjava preuzimanja mismecevima ispod kosa.

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

Generalno, ko god da prođe, biće to rekord po % pobeda potrebnih za plejof. Čak misim da se to dugo neće ponoviti. 

 

Primera radi, kada je prošle godine prekinuta EL, nakon 28. kola, Panatinaikos je bio 6. sa 14-14 skorom, a sedmi je bio Himki sa 13-15.

 

Ove godine je Baskonija je trenutno 10. sa 16-14.

Link to comment
Share on other sites

Kazem ja, otkad postoji opasnost od ispadanja mecevi postaju sve gledljiviji.

 

Nema vise rapsodije Asvela protiv mnogo jacih ekipa, ono im je maksimum, batrganje na kraju i pobeda Reala.

 

Valencia mnogo bolja od Bayerna, trebalo je da ide na 20 razlike. Onda je Dubljevic pogodio trojku i mislim da je u tom trenutku Bayern ispao. Na kraju ce im biti uzalud i 20 pobeda.

 

Trenutno Bayern 19, Fenerbahce 18, Real 18, Zenit 17 (ako im racunamo Panatinaikos), Valencia 17, Baskonia 16.

 

Valencia dobije Olympiacos, Albu i Baskoniu, Bayern Zalgiris (izgube od Fenerbahcea i Barcelone), Real dobije Efes i Olympiacos (izgube od Fenerbahcea), Zenit dobije Asvel, Khimki i Maccabi. Epilog: 4 ekipe sa 20-14, Valencia, Real, Zenit, Bayern je redosled.

 

Sad ce neko da upadne da se nece sve ovo desavati, bojim se da hoce - niko ne zeli da se igra kad moze da ispadne, pogotovo ne Real, Valencia ili Fenerbahce. Zenit je vec druga prica, dva meca na svom terenu, -29 protiv Valencie i 0:19 u poslednjih 4 minuta protiv Baskonie, kriminalna ekipa.

Link to comment
Share on other sites

Koliko god respektovao sve što rade poslednjih godina, nikako ne volim Žalgiris i vala dosta ih je kenjalo pa mi je drago što su skoro izvesno ispali iz trke. 

 

Voleo bih da Valensija uđe u 8, a navijam i da osvoje, ubedljivo su mi najgotivniji od ovih ekipa što su još u igri. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Navijaci Buducnosti sigurno mavijaju protiv Valensije u top8 jer ako veceras pobede Monako, a Valensija ne udje u top 8 verujem da im je put ka EL sirom otvoren kao finalista EK.

Ne verujem da GC moze da ih pobedi u polufinalu.

 

 

@realno *w za taj veliki broj pobeda su se pobrinuli Zvezda i Himki sa ukupno neverovatnih 46 poraza.

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, propolis said:

 

@realno *w za taj veliki broj pobeda su se pobrinuli Zvezda i Himki sa ukupno neverovatnih 46 poraza.

 

 

 

Pa svake godine poslednje dve ekipe imaju toliko. Čak je bilo i više dosta, recimo pre tri godine kombinovano 49 poraza u ligi sa 16 timova.

 

Prošle 40 kombinovano, posle 28 kola.

 

Dosta su te ekipe koje su sada u borbi za plejof dobijale ove iz vrha. Zenit je dobio većinu ekipa iz vrha, sada još dočekuju CSKA. Samo sa Realom imaju 0-2.

Valensija isto ima pobede nad Realom, Fenerom, Milanom, Efesom, CSKA...

Bajern ima 2-0 sa Efesom recimo, dobili su i Barsu, Fener, CSKA u gostima.

 

Uglavnom kombinacija odličnog skora sa ekipama iz donjego doma i ovim pobedama nad top 5-6 ekipama.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...