Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

Ako ćemo gledati striktno po pravilima, napravio je korake zato što je pomaknuo pivot nogu prilikom rolinga (blago je poskočio). Taj potez sam po sebi nije sporan ukoliko noga oko koje se pivotira ne napušta parket, što ovdje nije bio slučaj. E sad, s obzirom na poziciju sudaca na parketu i činjenicu da je ovaj bio u sendviču između dva igrača Valencije stvarno ne znam kako je to netko od njih mogao pokupiti jer se ne radi o nečemu očiglednom, doslovno ti treba usporeni snimak da možeš sa sigurnošću reći da su bili koraci. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Djordi bi trebao da zabrani ovoj ruskoj sprdnji od ekipe i  silovatelju ove divne igre Alekseju Svedu da se vise ikada pojave u EL. Uzasno je da ekipa koja godinama predstavlja zamorce jednog preplacenog kompleksasa, zauzima mesto u elitnom takmicenju

Link to comment
Share on other sites

Jel ovo Himki pokusava da ubedi svoje strance koji nisu iz bivseg SSSR-a da im je bolje da se dogovore i raskinu ugovore nego da sede na tribinama?

Vec drugu utakmicu igraju sa manje od 12 igraca, igraju Sved i ostali Rusi, Tima i Bertans (Letonci) i jedino McCollum od ostalih stranaca.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Borca said:

Jel ovo Himki pokusava da ubedi svoje strance koji nisu iz bivseg SSSR-a da im je bolje da se dogovore i raskinu ugovore nego da sede na tribinama?

Vec drugu utakmicu igraju sa manje od 12 igraca, igraju Sved i ostali Rusi, Tima i Bertans (Letonci) i jedino McCollum od ostalih stranaca.

Quote

Devin Booker's future with Khimki Moscow Region is uncertain, according to sources. Financial issues which Khimki are dealing with at the moment plays a factor.

 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Sector said:

Ne znam odakle uopste prica da je Panter neozbiljan, covjek je razbijao u Zvezdi. 

 

kada je dosao u u zveudu, stvarno je imao bedne procente, lupetam sada ali tipa 24% za tri a sutirao je 10 do 15 x iz igre

nisam ga gledao pre ali sve je govorilo da je high volume scorer ciji procenti to ne opravdavaju

 

i ja sam isto mislio da ga je prokenjalo u zvezdi plus kao sakota ima poverenja u njega posto ga je trenirao pa onda ubacuje sve

ali lik cepa i dalje, svaka cast!

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Ja se iskreno ne sjećam tih bijednih % od prošle sezone. Rekao bih da je počeo da trpa otkad je došao kod nas.

 

nisam se možda jasno izrazio. kada je dođao u zvezdu iz aeka i olija i odakle već, imao je neke mizerne procente. u zvezdi je šutirao sjajno, toliko sjajno da sam bio ubeđen da to ne može ni toliko koliko je ovde da traje a kamo da se nastavi na drugu sezonu u drugom timu i sistemu

https://www.basketball-reference.com/international/players/kevin-punter-1.html

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Chaos Is Me said:

U Olimpijakosu je šutirao iz igre nešto fazon ispod 30%.

 

evo gore bball ref linka: u grčkoj dve sezone odličan, u bolonji jedva prosek, u olimpijakosu ta tuga, u zvezdi ludilo, onda igrao u australiji nešto malo - isto kao u oliju i još gore, pa u armaniju opet kao u zvezdi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...