Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

1 hour ago, Sector said:

Uzas. A djelovalo bezazleno, cak se i vratio u igru. 

 

Ja sam se iskreno zapanjio kada je zaigrao u drugom poluvremenu. 

 

Otkako je izasao zbog povrede, fokus kamermana je bio na njemu, videlo se da je bas bolno.

 

Verujem da je sam hteo da se vrati u igru, ali svakako medicinski tim CSKA treba da je sramota sto su to dopustili.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Majak said:

@drperce

I ja sad malopre naleteh na ovo. Užas šta se dešava sa evropskom košarkom u poslednje vreme. Pogotovo naši sa povredama.

Molim se svim bogovima da se nekako oporavi do leta.
 

 

 

Užasna povreda, ali je još gora ova objava, staviti ovakav smajli je ne za otkaz već za proterivanje u Sibir!

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Chaos Is Me said:

Shelvin Mack je očajan, ne bi me čudilo da ga PAO zameni uskoro.

Oni su ga prvo doveli na mesec dana, u međuvremenu su pokušavali da pronađu bolje rešenje, al to se nije desilo

pa su ga potpisali do kraja sezone. Traže oni i dalje igrača, al mrka kapa ...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kankkunen said:

Oni su ga prvo doveli na mesec dana, u međuvremenu su pokušavali da pronađu bolje rešenje, al to se nije desilo

pa su ga potpisali do kraja sezone. Traže oni i dalje igrača, al mrka kapa ...

 

I ruku na srce, tih mesec dana je odigrao bar 5x bolje nego sve posle toga.

Link to comment
Share on other sites

Koliko mi je neverovatna bila borba za plejof ove godine, sada ipak deluje da će se smanjiti broj klubova koji su igri. Do skoro smo imali bukvalno 13 klubova.

 

Valensija 6 poraza u 7 tekmi, Oly vezao 4 poraza, deluje kao da gube ritam. 

 

Efes je svakako najozbilnija ekipa "ispod crte" i uveren sam da oni idu u PO lagano. Iz tog ugla, neka od ekipa koja je sada u 8, a to su sve ekipe koje igraju ozbiljnu košarku, neće proći u plejof. Imam utisak da čak ni Milano, iako trenutno treći na tabeli, nije baš 100% siguran.

 

Makabi već sada u popriličnom zaostatku, ali još u igri. Ipak, ne vidim ih kao ekipu koja može da veže 4-5 pobeda, a bez tako nečega, ne mogu ništa da urade.

 

Link to comment
Share on other sites

U strahu od širenja korona virusa izraelske vlasti po drugi put uzastopno nisu izdale dozvolu za košarkaše gostjućeg tima, tako da je Evroliga ponovo morala da odloži utakmicu Makabija.
Posle Anadolu Efesa, u Tel Aviv nije mogao da doputije Himki.

Duel izraelskog i ruskog kluba bio je planiran za četvrtak, međutim, biće odigran u nekom drugom terminu, koji će rukovodstvo takmičenja naknadno odrediti u koordinaciji sa klubovima. U skladu sa Posebnim propisima zbog virusa Kovid-19, svaka utakmica Evrolige može biti odložena najviše tri puta, ukoliko postoje dostupni datumi.

Link to comment
Share on other sites

Što? 

 

Proširivanje rotacije za domaću ligu. Vrlo verovatno da ne žele da troše Hajnsa u Legabasketu, osim na jačim mečevima, kojih imaju još par do kraja regularnog dela, gde će sigurno biti prvi. 

Interesantno je što će imati dva poljska drveta u reketu sada, bar u domaćoj ligi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Borca said:

Nisam mislio da je lose vec neocekivano posto su uglavnom neka poznatija i atraktivnija "imena" dovodili.

Hteli su Josh Neba iz Hapoel Eilata al ovi nisu dali, igraju dobro ove sezone ... nije ni on poznato ime, mlad je i snažan ima potencijala.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kankkunen said:

Hteli su Josh Neba iz Hapoel Eilata al ovi nisu dali, igraju dobro ove sezone ... nije ni on poznato ime, mlad je i snažan ima potencijala.

 

Za njega sam vec cuo/citao po drugim forumima i ranije, neke zelje navijaca za sezonu 21/22, verovatno ljudi prate pa im dosao "pod radar".

Edited by Borca
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...