Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

I ja sam bio poprilicno sumnjicav prema Panteru, cak i kad je odigrao neke vrhunske utakmice ja nisam bio odusevljen jer je jedino kos video. Medjutim, ono sto me je iznenadilo je to da je puno bolji defanzivac nego sto sam mislio. A ove sezone u Armaniju ima vrhunske procente i stabilizovao je svoju igru, nema vise onoga od sjaja do ocaja. Overall jedan vrlo dobar EL igrac.

Link to comment
Share on other sites

On 1/27/2021 at 10:59 PM, Sector said:

Jbt vise sa ovim Zalgirisom, imam osjecaj da svako kolo pobjede sa zvukom sirene. Odvratna ekipa. 

 

Zapravo su jedna od retkih ekipa koja skoro svaku utakmicu posteno odrade, dobro se oznoje i daju maksimum i kada izgube

 

Imali su mozda jedan ili dva meca gde su podbacili i to je to.

 

I zato i imaju 13-9 i ispred su Olympiacosa koji maloumno gubi od Asvela na svom terenu sa 63 datih poena, pa ispred Baskonie koja gubi od Albe kojoj nije igrala prva petorka, ispred koji je izgubio na svom terenu 20 razlike od Baskonie, unisten od Zalgirisa (tad nisu mislili da ce im trebati) i nekih drugih timova.

 

Meni su Crvena zvezda, Alba, Asvel, Zalgiris i Panatinaikos ekipe sa najlosijim pojedincima (Khimki je klasa za sebe), dobro ni Baskonia nije nista posebno. Bayern, Valencia i Zenit imaju solidne ekipe, ovo ostalo odskace po kvalitetu. Real, Barcelona, CSKA, Fenerbahce, Khimki, Olympiacos, Armani i Efes bi trebalo da budu tih 8 ekipa, a zasto nisu - zato sto vecina tih ekipa ima periode i meceve kad igraju kao da ih je neko puskom naterao da izadju na teren i zato ove sezone niko i ne odskace toliko.

 

Bas navijam za Bayern i Zalgiris ove sezone - ako igras svaku kako treba, bices nagradjen. To je trebalo da bude i nasa snaga, ali avaj, nikako da napravimo tim i da nema vise potresa. Opet, 7-15 je jako los rezultat.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliki usg ima James, oko 30% verovatno? Ko treba da zameni taj ogroman usg, Hilliard i Hackett? Ostale ne treba ni pominjati. Jos nemaju ni Clyburna.

 

Inace zanimljivo je bilo gledati koliko CSKA nema nikakve kretnje u napadu, toliko su se oslonili na Jamesa i njegov individualni kvalitet da su bili potpuno pogubljeni bez toga.

Link to comment
Share on other sites

Za Zalgiris je bitno da su uspeli da dobiju Valenciu, ovaj mec su odigrali tek toliko da odigraju.

 

Oni su strasno limitirana ekipa kojoj samo treba ne dozvoliti da dolaze do laganih suteva i onda se strasno muce u napadu. Uglavnom su dobijali ili na zestoku borbenost ili su lagano dobijali sa 65% za 3 indisponirane favorite.

 

Sad ce svakako biti interesantno izmedju njih, turskih ekipa, Bayerna, Zenita, Valensije. Armani igra neverovatno i vezali su 6 pobeda i eto ih na korak do 2. mesta. Konacno pravi Armani, ne one blede senke i bande od ekipa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...