Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

12 minutes ago, realno *w said:

 

 

Stvarno sam mislio da će Žaiteh imati bolju karijeru. Sa 18-19 godine je igrao EL.

 

Ali ok, 27 godina, ima još bar jednu šansu na najvišem nivou. Dosta dobro je igrao u Turskoj.

Igra sjajno za Gaziantep, zrelo, pametno ... svaka čast.

Link to comment
Share on other sites

Seca li se neko price Sarenca na nekom EB, o nadimku koji je dobio zbog svoje odbrane 'Baletan' ?😄 (mislim ba Ponkrasova)

 

Ili one o Hrijapi i Moniji koji su bili toliko bliski da su se stopili u jedno i dali im nadimak Hrijapomon.😁 To je ponavljao svaku utakmicu, svako veliko prvenstvo, da mi je ostalo urezano u secanje.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MrTripleDouble said:

Seca li se neko price Sarenca na nekom EB, o nadimku koji je dobio zbog svoje odbrane 'Baletan' ?😄 (mislim ba Ponkrasova)

 

Ili one o Hrijapi i Moniji koji su bili toliko bliski da su se stopili u jedno i dali im nadimak Hrijapomon.😁 To je ponavljao svaku utakmicu, svako veliko prvenstvo, da mi je ostalo urezano u secanje.

 

Mislim da je ipak prica o braci Lavrinovic i njihovim seksualnim (ne)delima iz mladosti zastitni znak svakog prenosa by Sarenac.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ima li neko nesimpaticniji plejmejkerski tandem u EL od Barse? :classic_smile:  Bukvalno 3 Mirotica ne mogu da ih operu.

 

Verujem da je prvo pol bilo vrh, jer ga nisam gledao, ali treca cetvrtina i pogotovo pocetak cetvrte su tezak krs. Bukvalno oci da ti prokrvare od nepovezanosti i nebuloza.

Edited by MrTripleDouble
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...