Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

Je li @Chaos Is Me i ostali pravnici, nisu li nas ucili na faxu, pravosudnom i tako dalje da ex post facto NE mere osim u krivicnom pravu? Cak i mi u Ustavu (msm cl.197) imamo slicnu odredbu.

 

Kako ce sad novi propis da vazi retroaktivno i da se poniste 0:20 tekme, hm? Nije nastupila neka okolnost koja se nije mogla predvideti pa da se dozvoljava taj IZUZETAK NAD IZUZECIMA u pogledu retroaktivnog vazenja pravnih akata.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, propolis said:

Čudnom postavom Itudis krece utakmice i od napadcki ultra talentovanog tima napravio ekipu koja poradja poene. Tako je bilo u sve tri tekme. 

Pisao sam vec o tome. Meni se i Sengelia ne svidja kao pojacanje na ovaj tim. Jos kad se vrati Milutinov bice mnogo guzvanja dole i los spacing. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, leki bg said:

Je li @Chaos Is Me i ostali pravnici, nisu li nas ucili na faxu, pravosudnom i tako dalje da ex post facto NE mere osim u krivicnom pravu? Cak i mi u Ustavu (msm cl.197) imamo slicnu odredbu.

 

Kako ce sad novi propis da vazi retroaktivno i da se poniste 0:20 tekme, hm? Nije nastupila neka okolnost koja se nije mogla predvideti pa da se dozvoljava taj IZUZETAK NAD IZUZECIMA u pogledu retroaktivnog vazenja pravnih akata.

 

Da, nisam baš susretao da se retroaktivno poništava neka odluka koja je na ovaj način doneta, popriličan presedan. Doduše, od Evrolige me ništa ne čudi a i suviše su oni zavisni od klubova koji je igraju. 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, MrTripleDouble said:

Pisao sam vec o tome. Meni se i Sengelia ne svidja kao pojacanje na ovaj tim. Jos kad se vrati Milutinov bice mnogo guzvanja dole i los spacing. 

 

Za sada tako izgleda, a videćemo u toku sezone kako će biti. 

Sengelia ne veruje u svoj sut i retko se odlučuje da sutira za tri I zato neće imati tu vrstu spejsinga. 

Vrv ce zbog njega Klajburn manje igrati na 4 gde je znao da odigra bas dobre partije. 

Veceras kad je spustio Sengeliu na 5 I Klajburna na 4 pobedili su utakmicu. Doduše fino je Zo kumova da svojim promasenim sutevima, bas ga nije išlo veceras. 

34 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Da li je realno da je rekao "I....Neymar dobija tehničku" za De Coloa, kada je flopovao 😄 

 

Uf meni gore bilo sto govori Uljanovas, a ovaj nije Rus. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, MrTripleDouble said:

Ma Luka Tesanovic je kralj, pre 2 godine bio spiker na 3v3 basketu, ja i drugar smo se valjalji od smeha 2 sata kakve je provale i skeceve bacao. :classic_laugh: Dobro, mozda Euroleague nije mesto za tako nesto, ali meni licno ne smeta.

 

 

 

To vise govori o drugaru i tebi.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Clyburn iskidao sinoć protiv Fenera i tako nije dozvolio Jamesu da im upropasti trud. Nema ni tragova usporavanja kod njega nakon povrede što je super.

 

Sa druge strane se Zo baš ispromašivao pokušavajući da glumi heroja. Ipak je u Feneru Nando sve i svja. Propala im je čak i nestvarna šuterska partija Eddiea, koji bi def morao da igra više na uštrb Ulanovasa, u zavisnosti od match upa.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, MrTripleDouble said:

Gledam sad opet poslednji napad Fenera. O faulu Jamesa nad Lorenzom moze da se diskutuje, mada po meni nije bio, ali lopta nakon toga je morala da pripadne zutima jer je James skocio iz auta pri skoku. Ozbiljan previd sudija. Pogledajte na highlightsu bas me zanimaju i druga misljenja.

 

Faula nije bilo definitivno, James je imao pravilan polozaj i povlacio se unazad, Zo je trazio kontakt. 

Za aut sa highlightsa ne moze da se tvrdi sa potpunom sigurnoscu, ali deluje da je i to dobra odluka, evo sc-a koji sam uhvatio:

https://prnt.sc/uzvvbw

Pri prvom kontaktu sa loptom mu je desna noga u terenu a leva u vazduhu, sve je regularno.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manu said:

 

Faula nije bilo definitivno, James je imao pravilan polozaj i povlacio se unazad, Zo je trazio kontakt. 

Za aut sa highlightsa ne moze da se tvrdi sa potpunom sigurnoscu, ali deluje da je i to dobra odluka, evo sc-a koji sam uhvatio:

https://prnt.sc/uzvvbw

Pri prvom kontaktu sa loptom mu je desna noga u terenu a leva u vazduhu, sve je regularno.

 

Zar ne treba sa obe noge da bude u terenu pre kontakta sa loptom?

Link to comment
Share on other sites

Ne, ne, dovoljno je da jednom nogom dodiruje pod.

Ti verovatno mislis na situacije kada igrac ostvari kontkat sa loptom u vazduhu, tada se kao njegov polozaj gleda mesto sa kog je odskocio i to su one tricky situacije kod auta, preko pola, polukruga bez probijanja itd.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...