Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

12 hours ago, realno *w said:

Baš je propao, u jednom trenutku je imao -5 indeks. Kontam da će tu biti još po koja dobra partija, ali jedino kad ide šut za tri, sve ostalo je izgubio.

Ne znam, imao je on i juce dva prodora na NBA brzini, ne cini mi se da je to izgubio previse, ali on ne ume sebe da stavi u poziciju da iskoristi te kvalitete. Decision making i citanje igre su vrlo losi.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ivan9 aka Laki said:

Ako imas EON moze da se vrati

Probaću, hvala! Samo mi sad jebeni mts net, blokira SBB sadržaj na EON-u, pa moram sutra na drugom mestu da hvatam net.

 

Inače, kakva je bila tekma Žalgirisa protiv 7-8 Himkija? 😄

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Majak said:

Probaću, hvala! Samo mi sad jebeni mts net, blokira SBB sadržaj na EON-u, pa moram sutra na drugom mestu da hvatam net.

 

Inače, kakva je bila tekma Žalgirisa protiv 7-8 Himkija? 😄

Pa nema potrebe da gledaš snimak, klasično odrađivanje posla. Držao se Himki u prvoj četvrtini, potom u drugoj Booker dobio treću ličnu i tu se odlepio Žaligiis na +9 na pol. U drugom su se štekali u odbrani zbog ličnih i rutinski priveo kraju utakmicu Žalgirio. Lično sam očekivao i sa 20+ da pobede.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MrTripleDouble said:

Pa nema potrebe da gledaš snimak, klasično odrađivanje posla. Držao se Himki u prvoj četvrtini, potom u drugoj Booker dobio treću ličnu i tu se odlepio Žaligiis na +9 na pol. U drugom su se štekali u odbrani zbog ličnih i rutinski priveo kraju utakmicu Žalgirio. Lično sam očekivao i sa 20+ da pobede.

Ja inače gotivim Žalgiris zbog odbrane, od početka sezone ih nisam gledao, a i morao sam da pogledam da se pripremim za utorak 😁

 

Ne znam, jeste u 2. pol bilo ubedljivo, ali po meni baš nije bila tolika laganica, pogotovo imajući na umu nedostatak igrača Himkija. Žalgiris je sadržao glavni deo tima, ali ipak mi deluju malo slabije nego prošle sezone, pogotovo bez ludog Šarunasa na klupi. Sigurno će se uigrati i biti jači kako sezona odmiče. Još kad im se pridruže Garino i Lovernj, koje nisam gledao včrs a nadam se da neću ni u utorak:) Koliko im fali Ulanovas, toliko im je baš legao Rubit, strašno dobro pojačanje. Domaće zvezde odlične - pre svega Grigonis, pa i Lekavičius i Milaknis. Starac Jankunas je tu da ulije sigurnost i šutira kad ga ide, nešto kao nama Simonović. Što se tiče Himkija bez Šveda, ne znam, fali im trećina tima, pogotovo bekovi, ali i dalje ne mogu da razumem zašto su se odrekli Gilla i Evansa. Čak i da živimo bez korone, deluje mi da ove godine ne bi imali šanse za Top 8. Doduše, najviše je zajebao onaj za mikrofonom u hali na 5:55 u 2/4, kada je pozvao 100 navijača da viču "Himki", a ono posle sirena - jedan lik lupa u bubanj i... muk. Kao i pre korone u Himkiju 😁 

 

Najviše se brinem ko će od naših da čuva Grigonisa. Za početak najbolje Lojd, od Lazića je brži, Dobrić... Ako se nekad nađu zajedno na parketu, mislim da najbolje da ga čuva Volden.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gudura said:

Covid masakr u ruskim timovima.Kod Zenita su izmedju ostalih pozitivni i Bili i Pangos.Kao i trener Paskval.

Ako im odobre odlaganje, bojim se da je i nasa utakmica sa Asvelom upitna

A pre dva dana 3k ljudi u hali... Jezivo su neodgovorni

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...