Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

5 hours ago, Slavisa iz Tavankuta said:

Ne vidim razlog zasto bi bile ponovljene utakmice Himkia, jer mozda ce i neki drugi timovi imati toliko problema sa covid pa ce se skrpit da sakupe 8 igraca. Otuda i mozda kod timova siri roster nego ranijih godina. 

Kako nema razloga. Pa oni su neke utakmice igrali i sa sedam igraca od kojih su neki bili deca, a bertrans samo sedeo na klupi. Pri tom ovo sto pise dole kakva je to retroaktivna promena pravila.

 

Link to comment
Share on other sites

Posrali su se po Himkiju. Jos protiv Zalgirisa nisu trebali da igraju jer bi ih u onom sastavu dobilo i dosta aba ligasa. 

 

Mozda nisam pratio dovoljno ali zbog cega su odlozene utakmice Asvela? Ako se ne varam zarazeni su im Cole i 2 manje poznata igraca. 

Link to comment
Share on other sites

On 10/18/2020 at 11:29 PM, LosmiSK said:

Zvezda je pre EL bila ispred Bayerna i u ravni sa Zalgirisom, a ovi dole su bili tu gde su i sad...

 

 

Ljulj ih je zaduzio toliko. Ista prica kao Navaro, Spanulis, Dijamantidis itd...

Ne. Ovako kako sam napisao je bilo u Meridianu dva dana pre starta EL. Posle nisam gledao.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Chaos Is Me said:

Živ nisam da vidim kad i kako će Đordi organizovati da se ove utakmice naknadno odigraju s obzirom da u svakom kolu praktično imamo odložene mečeve. To bi bio ozbiljan organizacioni izazov i za NBA a kamo li za bata Đordija.

Ne moraju kupovi da se igraju baš svake godine 😁

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, realno *w said:

Kup je jedan vikend, u većini evropskih liga. Tu možeš da uglaviš 2-3 tekme.

 

Problem je što će u roku od 2-3 kola, već biti toliko zaostalih, a gde je ceo ligaški deo.

 

 

Ma šalim se. Mislim da će regularni deo morati da se produži

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, đubrivo. said:

 

sto je najveca fora, i dalje su na 40% za 3, 50% za 2 i 100% sa linije na malom uzorku. ali valensija kida u ovoj cetvrtini, skoro nisam gledao ovakvu rapsodiju neke ekipe

Imali su 9/12 za 3, sad 9/22, 10 promasaja za redom.

Al da, ima dosta veze i sa Valensijom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...