Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

2 hours ago, realno *w said:

 De Kolo 94.1% slobodna bacanja u EL karijeri.

 

Baš neverovatan podatak, osetno bolji % nego ijedan igrač u NBA, ikada.

 

Ovo jeste nevjerovatan podatak, čini se da je Nando ubjedljivo najbolji izvođač slobodnjaka u istoriji vrhunske košarke.  :Hail: U istoriji NBA tek tri igrača su na 90%: Stef 90.5%, Nash i Price 90.4%, četvrti je Peđa Stojaković sa 89.5%. A ovo što radi De Colo je posebna kategorija, jer svaki procenat iznad 90% je velik kao kuća. U poslednjih 5 sezona Evrolige on je čak na 95.3%, koliko je to nevjerovatno svjedoči podatak da on ''maši'' jedno bacanje na 20 izvedenih, dok ovi majstori sa 90% maše svako deseto!  Luigi Datome je takođe izvanredan izvođač slobodnjaka, ima 91.2% u evroligaškoj karijeri. 

 

Bogami će Valensija biti kratko ćebe ove sezone, fino su se pojačali, izgledaju dobro na obje strane terena. Konačno bi mogli do nekog uspjeha i u Evroligi. :thumbsup:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

"With the game against Khimki approaching, one more test was done on Wednesday. Zalgiris was informed about negative results on Thursday morning. Nevertheless, just before leaving Lithuania, another report was received, stating that there was an error in Lauvergne’s test result and it was in fact positive."

 

Da ne budem pogresno shvacen, ali ovakav nacin funkcionisanja svega ovoga je...ne znam koji bi izraz bio odgovarajuci.

Zaista ne znam kako ce ova sezona izgledati, uz ovakvu pouzdanost testova i ovakav nacin funkcionisanja. Tek je drugo kolo a problemi su vise nego ocigledni.

 

Svakako brz oporavak svim zarazenima.

Link to comment
Share on other sites

Hoce li oni imati 8 igraca da ispune uslov da mogu da igraju utakmicu? Od 15 registrovanih 5 je pozitivno, a 2 na listi povredjenih Kapiram da ce ili Sved ili Jovic, ako ne i obojica biti u protokolu, ali nece ulaziti u igru

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Gudura said:

U medjuvremenu i Hollins i Pushkin iz Zenita pozitivni...

Ili igraci u Rusiji ne j.bu zivu silu kad je socijalno odgovorno ponasanje u pitanju, ili Rusi rade najozbilljnije testiranje🤔

 

Ili imaju nejneozbiljnije testove...

U svakom slucaju, ovo se polako ali sigurno pretvara u cirkus od sezone.

Link to comment
Share on other sites

Odlican je bio Bayern i u prvom kolu protiv Armanija. 

 

Kakav pocetak za Zenit. Pascual je ozbiljan trener. Nisam gledao ali vidim da je Poythress izdominirao surovo. Pisao sam za njega tokom prosle sezone da bi mogao biti ozbiljan faktor u EL. Veceras i Billy odlican. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Chaos Is Me said:

Printezis školuje visoke Paoa. Sreća pa smo izbegli metak zvani Sykes. 

 

A i Hasan nastavlja gde je stao u prvom kolu, fenomenalno se otvara. Trenutno je u EL na 9-9 iz igre.

 

 

 

 

 

2 minutes ago, Sector said:

Kakav pocetak za Zenit. Pascual je ozbiljan trener. Nisam gledao ali vidim da je Poythress izdominirao surovo. Pisao sam za njega tokom prosle sezone da bi mogao biti ozbiljan faktor u EL. Veceras i Billy odlican. 

 

Eh, a bio je relativno blizu da dođe kod nas.

 

Odlična igrač, svideo mi se odmah u Galati. Prejak. I u fantaziju sam ga uzeo odmah na početku.

Edited by realno *w
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...