Jump to content

EUROLEAGUE 2020/21, devotion in the time of covid


Chaos Is Me

Recommended Posts

Rejnolds je sve prosuo a ne može napolje jer Milutinov caruje pod košem.

Promašio zakucavanje sam kao duh, fulao zicer od tablu, izbio loptu Šišku iz ruke u odbrani...umoran naravno i zjani u odbrani.

I sad James sa svojom dozom ludila i ćao zdravo.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Po meni odovno nije bila zanimljivija EL, nije to neki suv kvalitet al stvarno svako svakoga moze da tresne. Na osnovu ovog sto sam gledao mislim da su na F4 izvesni CSKA, Barsa i Real a ko b mogao da bude 4 i ko ce se uvuci u 8 nema sanse da se predvidi bar sad. Racunam da nece biti vise od 3 4 pobede izmedju 4. i 11

Link to comment
Share on other sites

Pa pitanje je i to veliko da li ce EL da se zavrsi ove sezone.

 

Sto se tice kvaliteta, dzaba sve dok god je ovakav format i dok se gura zatvorena liga. Onda se dolazi do toga da jedan mec i nije toliko bitan, pa se Real bukvalno skloni Valensiji i Baskoniji, nakrca poraze, pa stradaju Zalgiris i Crvena zvezda ni krivi ni duzni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, djurava said:

Po meni odovno nije bila zanimljivija EL, nije to neki suv kvalitet al stvarno svako svakoga moze da tresne. Na osnovu ovog sto sam gledao mislim da su na F4 izvesni CSKA, Barsa i Real a ko b mogao da bude 4 i ko ce se uvuci u 8 nema sanse da se predvidi bar sad. Racunam da nece biti vise od 3 4 pobede izmedju 4. i 11

 

Bez publike, sa konstantnim odlaganjima, neizvesnom završnicom lige, te velikim izostancima igrača, ne može to biti to. Zato i ima toliko iznenađenja sa rezultatima, mada kontam da će se to smanjivati kako sezona bude odmicala.

 

Što se tiče završnice, rano je reći, ali deluje mi da se Efes vraća. Jasno je koliko tu sve zavisi od Larkina, a on izgleda hvata formu. Simon i Plajs kidaju, a kad Larkin zapleše, biće više mesta i za Vasu.

Link to comment
Share on other sites

A sada cuvena drustvena igra - pogodi trenera:

 

 

Hajde da vidimo kako je sve to izgledalo. Rival je imao 41 slobodno bacanje, odnos u faulovima 32-18. Nemoguće je pobediti uz te brojeve. Nemoguće“.

On je dodao da je CSKA zasluženo pobedio, pre svega zbog boljeg skoka, ali...

Bili su bolji, čestitam CSKA, ali ponekad imam osećaj da moram da branim napor mojih igrača. Mogu da izbrojim stotinu grešaka, ali je košarka igra greški. I drugi tim greši, ali sa ovim brojevima, nema košarkaške igre. Nemoguće je”.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Železničko gnomče said:

A sada cuvena drustvena igra - pogodi trenera:

 

 

Hajde da vidimo kako je sve to izgledalo. Rival je imao 41 slobodno bacanje, odnos u faulovima 32-18. Nemoguće je pobediti uz te brojeve. Nemoguće“.

On je dodao da je CSKA zasluženo pobedio, pre svega zbog boljeg skoka, ali...

Bili su bolji, čestitam CSKA, ali ponekad imam osećaj da moram da branim napor mojih igrača. Mogu da izbrojim stotinu grešaka, ali je košarka igra greški. I drugi tim greši, ali sa ovim brojevima, nema košarkaške igre. Nemoguće je”.

8cqKXfz.png

  • Like 4
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 Bender je "njihovo dete" uslovno rečeno, iako je njegovu igru teško nazvati košarkom, ima smisla da probaju da ga guraju. Još uvek je relativno mlad, a takva građa za četvorku je nešto posebno stvarno.

 

------

 

Kampaco opet 10 asistencija na pola treće, kakav kreator.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...