Jump to content

Nova verzija foruma


MetalHead

Recommended Posts

1 minute ago, stefan81888 said:

@MetalHead je l postoji mogućnost da pre updatea novu verziju pustis samo nekim odabranim korisnicima a ne celom forumu, pa da tu pokupiš feedback i nakon ispravki/popravki pustiš svima? A/B testing ili kako se već to beše zove. 

 

Ne 🙂 ne radimo mi development pa da mozemo tako... update se radi kroz admin panel i to je to - sve ili nista. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@MetalHead ...ili bilo ko - kako da - iz streama koji sam definisao i koji mi napiše u kojim temama ima novih postova - odem na prvi novi post?

 

Tapatalk je tu uvek bio nepogrešiv, dok na računaru mogu da kliknem na zadnji post (xx minutes ago) ili na naslov teme pa me baca na prvi post u temi :classic_huh:

 

Da li postoji neka munja da odem na prvi nepročitani post??!

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fancy said:

@MetalHead ...ili bilo ko - kako da - iz streama koji sam definisao i koji mi napiše u kojim temama ima novih postova - odem na prvi novi post?

 

Tapatalk je tu uvek bio nepogrešiv, dok na računaru mogu da kliknem na zadnji post (xx minutes ago) ili na naslov teme pa me baca na prvi post u temi :classic_huh:

 

Da li postoji neka munja da odem na prvi nepročitani post??!

Settings > Content View Behavior

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, MetalHead said:

Sa novom verzijom foruma, a i na zahtev velikog broja clanova, promenili smo i reakcije - pre svega povecali smo broj na 50 dnevno i odlucili smo da ostavimo samo one pozitivne. Jedina neutralna reakcija je "wow". 

 

 

 

Možda može i jedna tužna, za "R.I.P" i slične teme...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...