Jump to content

US Open 2020.


Boxy

Sampioni  

5 members have voted

  1. 1. Osvaja titulu?

    • Naomi Osaka
    • Viktorija Azarenka
  2. 2. Osvaja titulu?

    • Aleksandar Zverev
    • Dominik Tim


Recommended Posts

Just now, Drakaris said:

Ne znam da li si propustio gusenje na terenu

Nisam, tako se desi kad te loptica pogodi neocekivano u grlo. Jabucica, medjunozje, oko, kriticna mesta gde ti treba da se povratis.  Video si jacinu loptice, bilo je iz zgloba, ne znaci da ces da umres.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cavani said:

Nisam, tako se desi kad te loptica pogodi neocekivano u grlo. Jabucica, medjunozje, oko, kriticna mesta gde ti treba da se povratis.  Video si jacinu loptice, bilo je iz zgloba, ne znaci da ces da umres.

 

Znaci da je umrla, onda bi bilo opravdano?

 

Saopstenje

 

EhQtKFdWoAEE42t?format=png&name=small

Link to comment
Share on other sites

Dva zakljucka ostaju. Rafu i Feda nikada zbog ovoga ne bi najurili. Jedva su cekali ovako nesto.

Ako neko zaista misli da Novak ne ide na zivce svim tim vucibatinama svojim stavovima i aktivnostima, onda se gorko vara. Ne bih se iznenadio da se ovakve igre i dalje nastave. Neki problem oko opreme na Vimbldonu, bela boja i slicno.

Novak traći energiju na borbu sa vetrenjacama, pokusava nemoguce, zamera se lobijima.koji drze svetski tenis... Gubi mnogo ali ostavlja nesto iza sebe, pokusava. Barem ce biti upamcen jos po necemu, za razliku od onih koji nikada nemaju misljenje, niti volje, niti muda.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cavani said:

Nisam, tako se desi kad te loptica pogodi neocekivano u grlo. Jabucica, medjunozje, oko, kriticna mesta gde ti treba da se povratis.  Video si jacinu loptice, bilo je iz zgloba, ne znaci da ces da umres.

Zene su neznije i krhkije, a pogotovo je ovo bila i malo starija. Meni ta loptica ne bi nista mogla, ali toj zeni bi. Nije isto pogoditi nju ili nekog muskarca. Novak se osilio, svaki mec neka rasprava sa sudijom, neartikulisani potezi, udaranje, sarkasticno smejanje itd. Mislim da mu je ovo i bilo potrebno da se malo opameti.

Link to comment
Share on other sites

Meni se učinilo da su sa odlukom čekali da čuju šta će reći gospodja kada su je izveli sa terena. Bedene kada je udario kamermana, čekali su da vide da li će on reći ok.

Nisam videla nameru, ako je bilo onda je stvarno neverovatno da je iza leđa ciljao da pogodi ženu.

Udario je i Edberg sudiju , isto je bio nesrećan splet okolnosti.

Ono gde jeste Novakaova krivica je manjak obazrivosti, morao je znati da će biti pod višestrukom lupom i da će svaki potez biti meren sa još više kritike.

 

 

U svakom slučaju odlučili su kako jesu.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, berti said:

Serena je pretila sudiji i zato je diskvalifikovana svojevremeno. Kako bi prosla sada? Ko zna...

Milsim da je Serena dobila poen penalty, a posto je to bila ujedno i mec lopta onda je tu bio kraj meca. (valjda jedan poen je izgubila jer je prestupila na drugi servis, sto je onda dalo prednost Kim, pa je onda poen penalty bio mec lopta).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Boxy said:

 

Znaci da je umrla, onda bi bilo opravdano?

 

Saopstenje

 

EhQtKFdWoAEE42t?format=png&name=small

Kakav spin, aman ljudi niko nije umro.

Nema previse rasprave sa nekim kome je necije sve belo, a necije sve crno.

Cestitam u svakom slucaju, Fedal su najvise profitirali.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ajmo sada knjiga doticne, gostovanja u onim kretenskim šou programima, memoari, naslovne strane, tuzba protiv Novaka, kretenski izlivi po medijima i drustvenim mrezama.

I ko se najvise raduje zbog ovoga sto se desilo? Nije tesko odgovoriti.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Drakaris said:

Pa to je isto kada bih zapucao iz pistolja ne gledam gde tacno i pogodim nekoga. Ja sam kriv.

 

Tako isto i sa Novakovom lopticom, zena je mogla poginuti. Grlo je to.

 

Mozemo samo da budemo srecni sto se ovako zavrsilo.

Jeste ali ako nekog slučajno ubiješ ideš godinu dve u zatvor a ako nekog ubiješ sa namerom ideš 10+ ako već porediš sa tim.

Link to comment
Share on other sites

Vec se po njegovom izrazu lica kad je video sta je ucinio videlo da zna sta ga ceka. I da je odustao od razubedjivanja 😔

Ali mora se reci da je na neki nacin on ovo "prizivao" odavno i kad tad se moralo desiti.

Sad samo da se nadamo da ce ga ovo jos vise razbesneti i fokusirati ka misiji goat-a.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Ovo mi nije jasno, ko tacno je jedva cekao ovo?

 

Pa on je jedino veliko ime na turniru, bukvalno ce sam turnir najvise da izgubi zbog ovog, ne vidim kako USO ovde dobija bilo sta pa da su jedva cekali ovo.

Onaj kome se Novak zamerio reakcijama oko desavanja sa teniserima zbog korone.

Link to comment
Share on other sites

Pa Federer je tu poslao lopticu u vis, a ovaj se usrao [emoji38]_2:
Ne aludiram ja na Fedexov potez, ima takvih milion, nego na maloumno saopstenje. Jer ovaj Fedov potez jeste reckless i dangerous..nehat, mogao nekoga da pogodi bla bla...ali se to desava...i ne sankcionise. Tako da su mogli neko drugo objasnjenje da nadju za ovaj Novakov glupi potez
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...