Jump to content

US Open 2020.


Boxy

Sampioni  

5 members have voted

  1. 1. Osvaja titulu?

    • Naomi Osaka
    • Viktorija Azarenka
  2. 2. Osvaja titulu?

    • Aleksandar Zverev
    • Dominik Tim


Recommended Posts

3 minutes ago, Crni Bombarder said:

Pa,u tome je moja neka poenta..Shapo ju je lansirao iz sve snage,bilo je jasne agresije..naravno da sam i ja subjektivan,ali zaista mislim da je ovo kontraverzna odluka o kojoj ce se pricati za sva vremenatm

Jbg Shapo je ekstrem, ipak je sudiji pukla kost, to ne treba traziti kao minimum. 

Kontraverzno jeste, tu nema dileme.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, berti said:

Da li bi ovo uradili Fedu ili Nadalu? Kada bi morala da se kladis, sta bi uradila? Bez onoga da li je pravedno ili nije, da li su Davida isto kaznili ili ne. Ja bih sve ulozio na to da ne bi bili ovako kaznjeni, pogotovo ako bi jurili rekorde. Novcano da i to debelo, ali ovako ne.

A to da probam da shvatim citajuci nekog, malo zvuci nelorektno...

Pa da li bi ovo uradili Fed ili Nadal? Ili kladioničarski rečeno, kolika bi kvota bila da se ovo desi Novaku a kolika Federeru ili Nadalu?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, berti said:

Da li bi ovo uradili Fedu ili Nadalu? Kada bi morala da se kladis, sta bi uradila? Bez onoga da li je pravedno ili nije, da li su Davida isto kaznili ili ne. Ja bih sve ulozio na to da ne bi bili ovako kaznjeni, pogotovo ako bi jurili rekorde. Novcano da i to debelo, ali ovako ne.

A to da probam da shvatim citajuci nekog, malo zvuci nelorektno...

 

Не постоји спорт у којем би за нешто слично (бизарна незгода) истјерали броја 1 са свјетског догађаја. Како су ме нажалост вечерас фасцинирали љигавци са US Open-a тако сам фасциниран и бројем људи који ово све оправдавају. Какав је то систем вриједности?

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alcesta said:

Pa Novak nije napucao lopticu, izbacio je iz džepa i poslao iza sebe. Mislim da ženu ne bi uspeo onako da pogodi ni da se trudio :ajme:

Ne treba ga nesto posebno kriviti jer bi tu lopticu svakako udario reketom da je vrati skupljacima. Niti napadati ovu zenu da je glumila ili bilo sta. Nerealno nesrecan splet okolnosti i to je sve.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, prolup said:

Pa da li bi ovo uradili Fed ili Nadal? Ili kladioničarski rečeno, kolika bi kvota bila da se ovo desi Novaku a kolika Federeru ili Nadalu?

Ovakve stvari se retko desavaju. Teoretski mogu bas svima, pa i ovoj dvojici.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Boxy said:

Jbt. pogodio je zenu u grlo, nije je pogodio u nogu ili tako negde, tu bi se 100% provukao sa opomenom.

Uostalom, bas u "Sinsinatiju" i Bedene i on su pogodili, pa su prosli sa opomenom i nikom nista...

 

Ovo je kao onda kad je Shapo napucao sudiju u oko...

Kakve veze im da li je u grlo ili u ruku, valjda je bitna namera.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, nlavrnja said:

 

Ja bih na prvu rekao da ne bi, ali sam isto mislio i za Djokovica sada. Posto njihv2 nemaju slicne situacije, pravo pitanje za postaviti je - Da li bi ovo uradili Sereni? Podjednaka zvezda, jos domaci takmicar...

Serena je pretila sudiji i zato je diskvalifikovana svojevremeno. Kako bi prosla sada? Ko zna...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cavani said:

Kakve veze im da li je u grlo ili u ruku, valjda je bitna namera.

Pa to je isto kada bih zapucao iz pistolja ne gledam gde tacno i pogodim nekoga. Ja sam kriv.

 

Tako isto i sa Novakovom lopticom, zena je mogla poginuti. Grlo je to.

 

Mozemo samo da budemo srecni sto se ovako zavrsilo.

Link to comment
Share on other sites

Da su lepo nastavili bez linijskih sudija sve bi bilo ok😉

Ljudi moji, Novak je imao srece vise nego sto moze da zamisli, ova zena je pogodjena u grlo mogla je da se ugusi. Mene je jednom pogodila loptica u obraz, tri dana mi je bridela glava:smiley5:

Ono sto me trenutno najvise brine je da ga zena ne tuze zbog bliskog kontakta bez maske na licu.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Drakaris said:

Pa to je isto kada bih zapucao iz pistolja ne gledam gde tacno i pogodim nekoga. Ja sam kriv.

 

Tako isto i sa Novakovom lopticom, zena je mogla poginuti. Grlo je to.

 

Mozemo samo da budemo srecni sto se ovako zavrsilo.

Au brate, zena je mogla poginuti, covek joj  dodao laganu lopticu iz lakta. Sta sve necu procitati ovde.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...