Jump to content


SteveFrancis#3

Recommended Posts

Naravno, kao sto sam i napisao, nakon sto su se popalili da mi izbace WVU i poubacivali kojesta, Cuse se nacisto raspao suterski protiv Houstona - 28% iz igre, trice 22% timski, a mali smrad Buddy 1/9...

 

Komplimenti za Oral Roberts, daleko bolja tekma protiv Razorbacksa nego sto sam ocekivao, uz malo vise srece su mozda mogli i do jos jedne senzacije. U tom delu zreba sam ok, pogodio sam regionalno finale, a za midwest sam ubo samo Houston. Videcemo danas.

Link to comment
Share on other sites

Zao mi Hogsa, ali Baylor je zaista uz Zagu pokazao najvise cele sezone i zasluzeno su na f4. Houston takodje. Vrlo slabe prve 2 runde, promasio sam x parova, ali eto za sad prva 2 ucesnika f4 sam nabo. Videcemo za Zagu hoce li kiksnuti, ako ne i tu sam dobar, ali zato ovaj par UCLA-Michigan niti jedan tim nisam stavio za regionalno finale, tako da je 3/4 najbolje sto mogu.

Link to comment
Share on other sites

Nisu losa ekipa Trojansi, ali Oregon je stvarno vrlo skroman ove sezone, Iowu su prosto prosli na svezinu. Sama tekma protiv USC-a im je vec bila veliki uspeh. Ne bih taj mec bas uzimao kao neki reper. Mogao bi biti zanimljiv mec sa Zagom jer teoretski USC nije bas najbolji mecap za njih zbog konstrukcije rostera.

Link to comment
Share on other sites

Od preostalih ekipa i nema nekih koje ja gotivim/simpatišem, (Na osnovu neke stare slave, odnosno city/state/region koje više cenim od drugih). Tako da ni meni, ne preostaje ništa drugo, osim da se nadam Bears-Bulldogs finalu. Houston, UCLA i USC su mi meh, dok su mi Michigan Wolverinesi ok, ali sa primesom meh. Kako god, u tom eventualnom priželjkivanom finalu, verovatno ću navijati za Gonzagu. A naravno da ću i ja poprilično iskulirati F4 ako ovi ne prođu danas. 

 

 

 

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

Gonzaga rutinski. Ne mogu da verujem da je UCLA stigla do F4. Opet, Michigan je propustio sve šanse, izgledne i ne tako izgledne, kako se bližio kraj, evo kažu 8 vezanih promašenih šuteva na samom kraju. 

 

 

 

spacer.png

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...