Jump to content


SteveFrancis#3

Recommended Posts

Za mene je prolaz Floride iznenadjenje. Realbo, vrlo losa, ali neizvesna tekma pa je bilo zabavno. Pratio sam paralelno Arkansas, malo vise problema sa Colgateom nego sto sam ocekivao, ali ipak s pola gasa u drugu rundu.

 

Ne znam sto je arena izabrala Oregon St-Tennesse pored GT-Loyola, ali dobro, nije da nema strimova

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Del Piero said:

Losa, ali zanimljiva utakmica. Aluma potpuno nestao, bar da je uzimao suteve, ovako bas los utisak. Castleton vise poena i skokova od njega i Muttsa kombinovano.

 

I ja sam dobio utisak da je bila dosta slaba utakmica, Dobra šansa za Oral Roberts da produži svoj cinderella run

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, L' Imperatore said:

Koprivica izgleda kao da je prebjegao iz nekog Colgate-a, Creightona ili Cornella

 

Da, mada sam tako nesto i ocekivao. Sa razlogom su mu toliko opale stocks od ranih high school dana do danas. Scottie Barnesa prvi put gledam sad takodje, citao sam svasta lepo o njemu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Manu said:

 

Da, mada sam tako nesto i ocekivao. Sa razlogom su mu toliko opale stocks od ranih high school dana do danas. Scottie Barnesa prvi put gledam sad takodje, citao sam svasta lepo o njemu.

 

Nisam mislio toliko na kvalitet, koliko sam mislio na njegov izgled. Sa svojom građom i malim šortsom bi se perfektno uklopio u jednu od ovih bjelačkih ekipi 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Del Piero said:

I, sta imas da kazes posle ovog meca? Ja bukvalno nista.

 

Takodje, nema nikakvu ulogu decko. Cekam sledecu utakmicu da dam neki zakljucak o njima, ovde sam odusevljen bio jedino Millerom iz Spartansa.

Link to comment
Share on other sites

Florida st sudeči po ovome danas i nije nešto. Ovaj Greensbro je toliko llimitirana ekipa, da su samo nekim čudom ostali u igri do samog kraja.

 

Colorado je pokazao baš ozbiljnu partiju. Neznam kakav je Georgetown realno, ali bizoni su fin basket pikali. Takođe Eastern Washington. Onaj bradonja pod košem ima ozbiljan napadački arsenal. Kad bi ga poredio sa nekim u evropskoj košarci, malo mi liči na Danila Barthela možda...

 

Neki drugi individualci koje sam "stavio u tefter": Moses Moody, Neemis Queta i D'Mitrik Trice

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prodjose Soonersi. Bas je iskocio Harkless, verovatno kljucni bonus u napadu. Prakticno je popunio rupu koja se otvorila nakon sto su ostali bez Harmona. Reaves+Manek standardni. Pinson se nije pojavio na tekmi i Tigersi i nisu mogli vise od neizvesne zavrsnice.

 

Virginia ispala, ako je za nekoga to neka vest... Uglavnom su vrlo skromni bili cele sezone i nikakav poseban sok ovo nije.

 

Oregon prosao izgleda zbog kovida u VCU.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...